|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzzle
21.1.2015 15:12:21   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Valerie

jako sam ponosna - moja cerka (2 god i 4 meseca) je upravo sama sklopila puzzle od 60 delova! user posted image prosto ne verujem user posted image . pre mesec i po je pocela sa onim od 15 delova, bas je fascinirana. ovaj veliki smo zajedno sklapali deset_ak puta, ali nisam verovala da ce ovako brzo uspeti sama! user posted image

sad vidim da ima i tema puzzle, al ja ne umem da prebacim user posted image


Bravouser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Puzzle
18.2.2015 19:49:36   
veselicaa
Obozavamo ih,imamo ih preko 20 i stalno ih kupujemo.Uvek gledam da im kupujem malo kvalitetnije jer se one ne krive i napravljene su od cvrsceg kartona pa su izdrzljivije.S. slaze one od 120 delova bez problema,za manje od sat vremena i bas uziva.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Puzzle
19.2.2015 13:05:18   
vikiveki
Moja deca su po pitanju puzli sasvim rszlicita,najstarija cerka voli od kako zna za sebe,da slaze puzle dok srednji sin,uopste nece da ih pogleda.Najmladji ih voli i slaze

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Puzzle
19.2.2015 13:15:48   
Modessty
i Danilo voli puzzle. Imamo ih različitih oblika i veličine. Zna po nekoliko puta za redom da rastura i slaže jednu istu slagalicu. Sad su mu omiljene 3D slagalice u obliku Lego kockica user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Puzzle
19.2.2015 14:25:53   
serpica
I moji vole puzle,mi imamo one velike koje smo uramili kad su ih zavrsile.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Puzzle
19.2.2015 14:44:18   
Bibilib
Marko voli da ih spaja samo ako je preko neta uživo ne,kaže da mu je dosadno....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Puzzle
19.2.2015 18:52:33   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Sad su mu omiljene 3D slagalice u obliku Lego kockica user posted image

Mod gde si ih kupila?Jel u nekoj vecoj prodavnici igracaka?Mi imamo samo jednu 3D koju su nam poslali rodjaci iz inostranstva,ovde ih nisam vidjala.Stasa je obozava,nju najvise voli da slaze.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Puzzle
20.2.2015 10:35:11   
Modessty
ma šalim se veselice - u pitanju su lego kockice, ali stvarno treba da znaš kako da napraviš životinje i ostalo od njih. Zato kažem 3D puzzle user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Puzzle
20.2.2015 10:38:51   
dejana007
Moj sin sa 3,5 godina sastavio vecu puzlu sam, ranije nije nikako islo user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Puzzle
20.2.2015 10:43:34   
Modessty
mislim da je samo stvar u tome da li ih interesuje ili ne. Ako su zainteresovani za slagalice onda će je i složiti. Možda im neće odmah ići brzo i lako, ali čim ukapiraju nema više problema user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Puzzle
20.2.2015 10:55:57   
dejana007
Apsolutno si u pravu Modesty, sve je stvar koncentracije, ako zuji levo desno nema sanse user posted image user posted image A uglavnom zuji user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Puzzle
23.2.2015 20:18:49   
mila83
imam razlicita iskustva sa svojom decom po pitanju slagalica.Cerka je od pocetka bila zainteresovana,sa dve i po je pocela .Kupila sam joj neku It s time for Timmy,bilo je par slagalica u njoj, od 6 pa 8 , 10 i 12 delova, krupna.Odlicna je. i tako , iz godine u godinu povecavali broj delova.To je odlicna stvar,pogotovo preko zime kada se ne moze mnogo napolje ili kada je bolesna. Sin je malo kasnije poceo i sklapa ih,ali vise voli u drustvu i gubi strpljenje ako za neko kratko vreme ne nadje semu :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Puzzle
6.11.2017 22:12:32   
degu
T sa 3 god je pocela aktivno da ih slaze, obozava ih. Slozi puzlu od 60 delova za cas, sadje sigurno bolja od mene u tome user posted image slozila bi i vecu da ima.
Ima i one kocke od 16 delova sa 6slika iz Crvenkape. Obozava slagalice i odlicna je u tome.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here