|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
4.4.2011 17:54:31   
noktic
Ja sam probala sve i svasta. Uspela sam da yaustavi opadanje, a boga mi i da ojacam kosu jednim losionom koji mi je preporucila prijateljica. Zove se Vilina kosa i bilo ga je po oglasima u raznim casopisima,a sada ga ima i na Internetu.
Secam se da je naslov u tim novinama koje sam ja imala bio Kosa raste kao iz vode  i stvarno je tako.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Opadanje kose
1.5.2011 20:18:40   
Anoniman
Polako se stabilizovalo opadanje!user posted image

(odgovor članu noktic)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Opadanje kose
1.5.2011 20:57:55   
isidora88
meni i dalje opada kosa i nema gde je nema,uzas jedan user posted image
najgore od svega je sto imam kosu kao paperje a gustina je kao neciji tanji pramen,jooooooj celava sam user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Opadanje kose
1.5.2011 21:42:31   
azdajica75
I meni strašno,ali strašno opada kosa,onako u pramenovima!A da ne pričam da je vuda ima a kad je vidim na bebi zgrozim se!I prošli put mi je isto ovako opadala,sećam se da je prestalo negde oko pola godine posle porođaja!Znači još mesec,mesec i po,nadam se....user posted image !!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Opadanje kose
1.5.2011 21:45:41   
Anoniman
I dalje dosta opada,ali je manje nego sto je bilo.Zaovoljna sam,nadam se da ce uskoro prekinuti!

(odgovor članu azdajica75)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Opadanje kose
4.5.2011 23:45:11   
lesica
Evo ovog recepta koji sam davno jos zapisala na casu botanike u sr.skoli: 50g rastavica(iz apoteke) se nalije sa 500ml razbazenog alkohola i ostavi se 7-8 dana na suncu. Posle se procedi i utrljava se u koren dlake nakon pranja i ne ispira se, Uglavnom pored toga sto bas jaca i ucvrscuje dlaku resava perut i prekomerno mascenje kose.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Opadanje kose
4.5.2011 23:50:00   
madre
lesice, bas cu probatiuser posted image najvise zbog mascenja, a i za ostalo ne moze da skodiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Opadanje kose
4.5.2011 23:53:07   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lesica

Evo ovog recepta koji sam davno jos zapisala na casu botanike u sr.skoli: 50g rastavica(iz apoteke) se nalije sa 500ml razbazenog alkohola i ostavi se 7-8 dana na suncu. Posle se procedi i utrljava se u koren dlake nakon pranja i ne ispira se, Uglavnom pored toga sto bas jaca i ucvrscuje dlaku resava perut i prekomerno mascenje kose.



Kako razblazenog? I koji alkohol? user posted image

Nije na odmet da probam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Opadanje kose
4.5.2011 23:55:09   
lesica
Choopo,trazi u apoteci razbazeni alkohol za spoljsnju upotrebu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 0:06:20   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lesica

Choopo,trazi u apoteci razbazeni alkohol za spoljsnju upotrebu.


Ok, hvala user posted image reko bolje da pitam, nego da se tamo u apoteci crvenim. A ovako dodjem i pravim se da sve znam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:15:23   
jelenadunja
Imam problem sa opadanjem,kupila sam pre 2 meseca sampon u apoteci Fitoval,i pomogao mi je dosta.Sad sam uzela Gliss od Schwarzkopf SHEA CASHMERE SAMPON i super je.user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:39:36   
Anoniman
Meni nije pala dlaka sa glave od dana kad sam ostala trudna do 3 meseca nakon porođaja (al' ozbiljno!), a onda - haos!!! Saplitala sam se o svoju kosu po kući! Mišine šakice pune mojih dlaka i tako mesecima. Na kraju otišla kod frizera i ošišala se na kratko (taman bilo leto). Sad mi se kosa toliko progustila da ne pamtim kad sam imala ovakvu user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:40:56   
Vika
Isti slučaj kao kod Nine! Sad imam dilemu kako da se ošišam, pa kad budete mogle, skoknite na frizure da mi pomognete

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:43:08   
Anoniman
Vika, ja ti mogu skinuti jednu sliku sa FB kako sam se ja ošišala, ali je sa mojim bebcem, pošto sam na poslu, pa nemam neki veliki izbor. Ajd do frizura...

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:44:43   
Sanjica26 RR
Ja se osisala, ali dzabe kad mi kosa i dalje opada. Probacu ovo sto je pominjala lesica i uzecu ovo sto pominje jelenadunja. Nego, jelenadunja jer to ima u liliju da se kupi?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:45:06   
jelenadunja
Koji?

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:45:58   
jelenadunja
Za fitoval ne znam ,ja sam u apoteci kupila,manje pakovanje,oko 400 di je,a ovaj drugi imauser posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:52:17   
Sanjica26 RR
Ovaj drugi sto si pominjala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 11:54:55   
jelenadunja
Ja sam u tempu kupila 250 din je.....Gliss krem je pakovanje,hair repair shea butter&cashmere protein,plus jako lepo mirise.Trebalo bi da ima lilly

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Opadanje kose
5.5.2011 12:06:44   
Anoniman
Moja mama je koristila ove tablete i bila je zadovoljna.
Inače, moja baba (koja je sve lečila prirodno) uvek je govorila da jedem kvasac user posted image On je pun B vitamina i ja sam ga smrzavala u kuglicama, pa tako 2-3 kuglice na dan, i očisti se i lice i ojača kosa

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Opadanje kose
17.6.2011 22:53:14   
Inica
Meni je posle porodjaja opadala kosa, i ako je bila vezana, bilo ju je svuda po kuci.. I to je proslo samo od sebe, nisam nista koristila od preparata..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 8:12:06   
limunada
Meni opada u pramenovima,pa to je strasno a imam peruti ko blata,trenutno koristim Nirel sampon protiv opadanja i peruti,iz apoteke i jako smrdi,nadam se da ce pomoci.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 9:42:11   
mejvis
IZVORNA PORUKA: n i n a

Moja mama je koristila ove tablete i bila je zadovoljna.
Inače, moja baba (koja je sve lečila prirodno) uvek je govorila da jedem kvasac user posted image On je pun B vitamina i ja sam ga smrzavala u kuglicama, pa tako 2-3 kuglice na dan, i očisti se i lice i ojača kosa



Kvasac je odličan! Ja radim u pekari, kao tehnolog pa svaki dan kad nam stigne kvasac moram da ga probamuser posted image Prvo mi je bilo gadno ali sad sam se navikla, čak mi je i ukusan! Ne možete da verujete kakvi su mi kosa i nokti, fenomenalni. A inače sam uvek imala 2 dlake u tri reda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 9:47:40   
limunada
a kako tako kvasac da jedem,gadno je user posted image a i goji user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Opadanje kose
6.8.2011 11:09:44   
Lilly*
Ne moraš kvasac ako ne možeš, uzmi kompleks vitamina B.
Vitamin B otvara apetit, a ti malo pripazi da ne povećaš unos hrane. (Biraj hoćeš da budeš ćelava ili debela user posted image user posted image )
Mejvis, koliku količinu kvasca pojedeš svakog dana?


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here