|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
10.3.2016 20:41:04   
jeca_sale
Sve isto mislimo, nadamo se da je sve u reduuser posted image

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 12:37:30   
Nexy83
Tu sam drage moje! Ali sam se bila prepala. Ja sam čitala, a i mnogi su mi pričali da se beta duplira svakog drugog dana, ako je sve ok.
Ponedeljak: 58,6
Sreda: 76,6 i ja sam se otkinula. Porasla je, ali se nije duplirala. Tek sutra sam mogla da zovem Niš (rezultati kasno stižu). U četvrtak ujutru odem ja opet da vadim krv, jer su nekima poveća za 72h. I posle pozovem Niš. Pričam sestri Jelici, i ona kaže ma u redu je to, raste. Ali meni pođu suze. Onda tel uzme sestra Ivana (glavna), i kaže da nema razloga za brigu. Kaže da nikakp ne čitam forume i slušam nekoga! To sa dupliranjem je glupost! Sve je u redu, bitno je da raste! Tu se smirim. Uveče, samo dan od prethodnog vađenja, beta: 101,5. Ovo vam pišem da se ne plašite! Svaki organizam je za sebe! Jutros zovem Niš, i čestitaju mi trudnoću. Da zovem sl nedelje da zakažem UZ. Sve je u redu. Čak mi je jutros moja dr otvorila trudničko bolovanje.
Eto, ispade sve ok, ali sam se mnogo prepala. Znači nije pravilo da mora da se duplira, iako je kod većine tako, bitno je da raste! Sada sam malo mirnija. Čekam taj uz. Izvinite što sam bila opširna... Ljubim vas sve, i želim sreću svima!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 12:43:54   
Cvetni
Hvala sto si javila svi smo brinuli za tebe, sad samo uzivaj user posted image .

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 12:47:06   
jeca_sale
Slazem se, odmaraj i uzivaj user posted image

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 13:27:51   
Nexy83
Hvalaa! Sada samo to i radim. Odmaram i uživam. A vama želim sa srećom bockanje, i kasnije uspešan postupak. Pa da zajedno čekamo naše bebice. user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 13:50:35   
IvanaSK RR
Nexy, i meni je receno kad sam bila trudna da je bitno samo da raste, ne mora da se duplira.
Drago mi je zbog tebe!

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 14:11:32   
Eveline
Nexy svi smo bili zabrinuti za tebe! Ne brini bitno je da raste sve ce biti ok samo odmaraj i ne opterecuj se! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 14:12:33   
Nexy83
IvanaSK hvala ti što si mi rekla to. Mnogo mi znači to saznanje.. Zaista sam se bila uplašila, potpuno bespotrebno. Hvala još jednom! :-*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 14:59:43   
Nexy83
Hvala Eveline! :-* :-* :-*

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 16:12:03   
Nataly75
Ajde,ajde,oprosticemo ti sto si nas drzala u neizvesnosti,pripisacemo to drugom stanju user posted image . A da smo brinule jesmo,nigde nije bilo ni nas...samo smo gvirkale i cekale da se oglasis.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 18:55:38   
Nexy83
Natajy75 divna si! Hvala ti puno! :-* :-*

(odgovor članu Nataly75)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 20:05:14   
*Maki*
IZVORNA PORUKA: Vesna.

Draga Maki, da su ti zivi i zdravi sto godina :) "Ako mi veruješ čini mi se da u zivotu nisam čula lepšu rečenicu od ove što si mi napisala :))) I ja imam 46kg, imala sam skoro 50, ali sada posle lapaarskopije sam dosta smrsala. Znaci drugi put je bilo prirodno? I meni je stalno u glavi kako cu posle vto ostati nekad prirodno, jer su mi ostavili jedan jajovod. Hvala od <3... Brinem se sto nam nema Nexy da se javi, trebala je da ponovi betu, nadam se da je sve ok.


Hvala duso! Dace Bog da se uskoro radujemo i zbog tvog uspeha! Drugi put prirodno i ja sa jednim jajovodom! Na HSG snimku se levi jajovod uopste nije pokazao pa misle da je srastao sa matericom tako su mi rekli,imala sam operaciju slepog creva sa 5 godinica i fino me upropastili izgleda. Bice sve ok <3 Navijam i za tebe i za sve trudilice iz Nisa :)

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 20:07:49   
*Maki*
Nexy ko ti je radio vto? Ne mogu da pronadjem u komentarima :) Bice sve u redu. Miruj do uz <3

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 20:56:45   
Vesna.
Maki hvala, i meni je ostao levi jajovod, a desni izvadili, isto sam operisala slepo crevo sa deset godina, moguce da je posledica toga. Ja se nadam da cu da prodjem kao ti :)))))))

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 21:52:31   
Nexy83
Maki vto mi je radila dr Jasmina. Osim nje radi i dr Aleksandra Tubić. Dr Dejan je uzeo porodiljsko bolovanje, jer mu se porodila supruga, pa neće raditi godinu dana... Ja sam prvo htela kod njega, pa kad nije moglo, odabrah dr Jasminu. I nisam se pokajala!! Bila je divna tokom postupka!

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 21:57:37   
Nexy83
I još nešto, sa mnom u grupi je bila ženica kojoj su odstranili jeban jajovod i jajnik (imala je vanmateričnu 2014.), i šta mislite? Trudna je! user posted image Vesna samo napred! Ne brini ništa, biće sve u redu! Samo pozitivno razmišljaj i osmeh na lice! :-*

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 22:38:03   
Vesna.
Hvala Nexy, svaka lepa vest znači. Ja sam kod dr Tubicke, kakav god ishod da bude, svaka joj čast kao lekaru i čoveku, izuzetno mi se posvetila i daje sve od sebe.... Svaka čast celom timu, stvaraju nove zivote! ps JA SAM VEC NABACILA KEZ NA LICE :))))) OVO JE NASA GODINA, LEPO JE POČELA. LJUBIM VAS I SVIMA DRZIM FIGE

< Poruku je uredio Vesna. -- 11.3.2016 22:39:49 >

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 23:03:38   
Nexy83
Tako treba Vesna! ;-) Samo hrabro. Tubićka je super, uvek vedra i nasmejana! A i ova devojka, što ti pisah malopre, je bila kod Tubićke! user posted image Srećnooooo! :-*

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 23:09:55   
aleksandrici
I jedna moja prijateljica je imala bliski susret sa njom,oduševljena je.Toliko pozitivna zena,stručnjak,savetnik ,jednom rečju savršena.Nisi mogla bolju da izabereš.Uvek spremna za konsultacije.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 23:33:11   
Vesna.
Ljudi ta divna zena me i operisala, a nije morala, ne radi na hirurgiji, ona je došla pre operacije da mi objasni sta ce da radi , pet puta posle da vidi kako sam i da mi objasni sta je uradila, bukvalno se izvinjava sto je morala da izvadi jajovod.. Vise me obilazila nego sestre, sve dodje sa prvog sprata na treci. Nasmejana.... I sa osmehom mi na kraju rekla 'završićemo mi posao u aprilu', tako samouvereno..... Rodjena je za lekara.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
11.3.2016 23:36:07   
Vesna.
Intuicija me vukla u Nis i kod Tubicke, a mene moja intuicija nikad ne vara :)

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
14.3.2016 11:28:42   
Nexy83
Javila se još jedna ženica, danas radila betu, i trudna je! Čekamo još dve ženice da jave. Za sada, u mojoj grupi: 7 negativnih i 6 pozitivnih. Samo hrabro devojke ka ovom plemenitom cilju! Inače ja sam dobro, uživkam, ležim, muž igra oko mene. ;-) Što želim i vama svima! user posted image

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
14.3.2016 11:36:39   
jeca_sale
Hej Nexy jako mi je drago zbog tebe, uzivaj u svojoj sreci, a nama mogu pozeleti da imamo samo tvoju srecu i bicemo presrecneuser posted image . Koji je bio vas problem sto si morala da radis vto? Ja sam juce zavrsila sa kontracepcijom i sad ocekujem ciklus, bojim se da ce me boleti stomak kao obicno, a ne znam da li cu smeti da popijem nesto protiv bolova. Moram da kazem da su sestre divne prema nama icpune razumenjanjauser posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
14.3.2016 13:54:10   
Nexy83
Ja sam dobila odmah sutra, po prestanku kontracepcije. Boleo me je stomak, pitala sam sestru Snežu smem li da popijem nešto protiv bolova, rekla je da smem. Popila sam jedan Rapten K, njega inače pijem. Samo sam taj jedan. Posle sam bila ok. E kad je počela stimulacija, bolela nas je glava često, pa nam je sestra rekla da pijemo Paracetamol. Sestre su divne! Ja sam Snežanu (preslatku crnku) pitala svaki put nešto, i uvek mi je odgovarala. Inače, sestra Jelica, visoka plava je radila vto,tu u Nišu, iz prve joj je uspelo. I ima preslatku devojčicu. To mi je bilo super kad sam saznala, i laknulo mi je. user posted image Divne su sve sestre, zaista.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
14.3.2016 13:56:53   
Nexy83
Naš problem je bio slabija pokretljivost spermatozoida. Mada mi je Mira biolog rekla, kad je radila oplodnju IVF-metodom da su bili super pokretni, i da su se odlično oplodili. Od 12, deset se oplodilo, i toliko ostalo do transfera. :-D

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here