|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 12:45:52   
Vesna.
Hvala Jeco, jasno sve :) A jel nam uzimaju npr otpusnu listu od hsg-a, lapaarskopije... Da znam da kopiram

< Poruku je uredio Vesna. -- 16.3.2016 12:46:47 >

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 13:44:02   
jeca_sale
Uzimaju sve. Ja sam sve dala originale osim otpusne liste, nju sam iskopiraal i dala kopiju. Nexy draga, izvini sto te uznemiravam treba mi tvoj savet, prekjuce su nam uzimali krv za hormone, jutros su nekima od nas kazali da u petak ponovimo, ali niko nam nije kazao zasto. Da li je i u tvojoj grupi bilo tako, i ako jeste zasto? Da li nam hormoni mozda nisu bili u normalnim vrednostima?

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 16:40:18   
Nexy83
Jecasale baš sam se dopisivala sa drugaricom, ona je sa tobom u grupi, i njoj rekli da ponovi, pa se malo uplašila. Ne sekiraj se! U mojoj grupi je bila jedna devojka, rekli su joj da ponovi. Nisu precizirali da li je visok ili nizak hormon, i zašto da ponovi. Ponovo je vadila krv za dva dana i sve je bilo u redu! Sada je ta devojka trudna! user posted image Ne sekirajte se! Ponovićete i biće sve ok!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 17:09:26   
jeca_sale
E pa dobro fino da ne brinemo. Jel ti Sanja mozda drugarica?user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 19:24:06   
Nexy83
Jeste, ona! Upoznale smo se u Nišu, na komisiji letos. I od tada smo podrška jedna drugoj u ovom postupku. Možda vas ja i vidim u petak, ako se oduži čekanje UZ-a. user posted image
Ps. Za ovo ne brini, nije strašno, ponovićete, i biće ok! :-*

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 20:11:32   
jeca_sale
Pretpostavila samuser posted image . Bice mi zadovoljstvo da se sretnemo user posted image user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.3.2016 20:36:14   
Nexy83
I meniiiiii!! user posted image user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 12:42:35   
Eveline
Evo i mene! Javila se jutros ali posto jos nisam dobila kada su uzeli podatke rekli mi da dodjem sutradan od dana kad dobijem, mada meni danas krenulo pomalo braonkasto i boli me stomak tako da ocekujem da ce krenuti danas pa cu se sutra javiti. Kada se javim tada cu otvoriti istoriju, inace je procedura kao sto se pisalo i mnooooogo se ceka :) Nikog nisam cula da prica o forumu a bilo mi bzv da pitam ko je ko naci cemo se vec ovih dana user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 12:49:20   
Vesna.
Jel posle stop injekcije odmah sutradan aspiracija? Srecno Eveline, pa to je to, krenulo je :)

< Poruku je uredio Vesna. -- 17.3.2016 12:51:21 >

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 15:20:57   
Nexy83
Vesna ne odmah sutra. Jedan dan pauze je između!
Moj slučaj:
20. stop (uveče u 23h)
21. pauza (posle ručka se pije dulcolax, da se ispraznite, i uveče idete na vaginalno ispiranje)
22. jutru aspiracija
Ps. Dobićete papir za ta tri dana i terapiju (utrogestan i dovicin), šta kada pijete.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 15:28:38   
Nexy83
I da dodam, konačno su sve ženice radile betu. U mojoj grupi, februarskoj, stanje je ovako: od 15 ženica- 9 imaju negativnu betu i
6 pozitivnu.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 15:39:04   
17 joka
Drage moje, samo da vam pozelim puno srece i uispeha user posted image

Nexy, dobar je to procenat uspesnosti ja vam od srca zelim da i vi budete u tim pozitivnim procentima, sa velikim betama i skolskim trudnocama

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 17:36:06   
Nexy83
Hvala Joko, jeste dobar, zato sam i napisala devojkama. Ja sam jedna od tih šest pozitivnih! Samo da nadalje bude sve ok! user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 18:24:15   
jeca_sale
Velika je guzva bila danas, bice vremena upoznacemo se... Nas su iz duge seme prvo pozvali po nasu terapiju, pa su onda verovatno kasnije posle nas resavali devojke iz kratke seme user posted image

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.3.2016 22:45:28   
Vesna.
Jel utrogestan mi kupujemo? I jel ga pijemo posle do bete?

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 7:18:00   
branki*
oni savetuju da se utrogestan koristi sve negde do 5.6.meseca,preventive radi.tako sam ja.a,kupovala sam ga.sad ide na recept,pod uslovom da ga ima u apotekama.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 9:34:33   
Nexy83
Drage moje, sa ogromnim bolom i slomljenim srcem vas obaveštavam da ja nisam uspela.. Juče se pojavile neke braon tačkice na vešu, ja pojačala utogestan na četiri dnevno, tako mi rekoše u Nišu. Uradila sam betu. Rezultat poražavajući. Samo 16,1! Pala je. I danas je krenulo krvarenje. Boli mnogo, ne fizički, nego ona druma bol! Što sam se bar na trenutak poradovala da sam uspela! U životu do sada nisam osetila ovoliku bol! Svima vama želim mnogo sreće, i da uspete u svojoj borbi!! Ja odoh da odbolujem, pa ću biti bolje valjda. I hvala vam na podršci koju ste mi pružale...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 10:47:47   
jeca_sale
Nexy draga nemoj da te to slomi, budi jaka, oporavi se pa u nove pobede. Da ti ista sada kazem znam da je suvisno, ali zbog sebe zbog svog zdravlja budi jaka, izdrzi, pa u nove pobede. I meni je ovo jako tesko palo, jako sam se radovala zbog tebe, ali probaj da budes jaka...

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 11:07:48   
branki*
nexy,jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 12:02:46   
IvanaSK RR
Nexy, zao mi je. Šaljem ti mnogo snage da to prebrodis i krenes u nove pobede.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.3.2016 14:32:01   
Eveline
Nexy jako mi je zao, svima nama si ulila toliko nade i svi smo se sa tobom radovali ali sta ces, prosto nema reci za tako nesto. Odboluj pa u nove pobede sta je tu je, svi smo uz tebe!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
19.3.2016 12:54:36   
Vesna.
Nexy za ovo stvarno nema reci utehe... Odboluj svoju bol, ako se to uopšte moze preboleti, pa u nove pobede. Koliko sam suza od srece kad si javila lepe vesti pustila, toliko se sad saosecam i vec tri dana samo cutim. Samo stavim sebe u tvoju situaciju i suze same idu. Ja ne umem da tešim, ako neko tuguje ja kukam sa njim. Ali jedno je sigurno, svi cemo mi ovde postati majke, znaš da ovo nije poslednje što si uradila povodom toga i da zajedno idemo dalje. Zelim ti snagu i brz oporavak...

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
19.3.2016 23:22:28   
17 joka
Nexy, nemogu ni da zamislim tvoju bol, neopisivo mi je zao, odboluj pusti vreme oporavi se pa u nove pobede

saljem ti jedan veliki user posted image razumevanja i podrske

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.3.2016 22:48:15   
Vesna.
Da li gledaju starost analiza, onih što smo skupljali za komisiju?

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.3.2016 11:14:35   
Eveline
Ne gledaju samo uzmu te sa komisije i ove nove sto uradis.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here