|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
24.5.2012 17:54:23   
Mizzy
I ja sam dojila Taru, ali sam je povremeno dohranjivala Aptamilom. I pošto je imala katastrofa problema sa stomakom, par puta sam joj dala taj Comfort, bez prilagodjavanja. Ali to je bilo samo par puta.
Možda je najbolje da pozoveš Halo bebu?

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.10.2016 17:04:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
24.5.2012 18:16:09   
Anoniman
CM, samo predješ kao da načinješ novu kutiju tog, nema neke posebne procedure.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
24.5.2012 18:18:25   
JasnaM
Mi smo sa Humane presli na Aptamil comfort sa oko mesec dana jer smo imali nenormalne grceve. Neko kaze postepeno menjati mleka neko kaze odjednom sto je i mene dovelo do ludila jer se ni oko toga se nisu usaglasili. Ja sam nakraju odlucila da odjednom zamenim tj. napravila sam odgovarajucu dozu sa novim mlekom i nije bilo bilo kakvih problema niti se bebac nesto bunio. Isla sam logikom da posto je vec plakao od grceva non stop, ne moze da bude gore.... Ne ocekuj cuda za 1 dan od comforta, neko doduse kaze da su mu se odmah smanjili ili nestali grcevi, kod nas je to islo postepeno sada ih vise nemamo ali smo i dalje na aptamilu comfort.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
24.5.2012 19:45:06   
Verus
ja bih postepeno, mesas malo novog u staro. Ja sam sve tako radila.
IZVORNA PORUKA: crazymama

ja bi presla sa obicnog aptamila 1 na aptamil comfort protiv grceva, imali to neke veze, da li mora postepeno, beba ima mesec dana..?


(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
24.5.2012 21:17:35   
Anoniman
mi smo sa almirona presli na aptamil odjednom, pa smo sa aptamila presli na hipp i sve bez ikakvih problema.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
25.5.2012 22:54:28   
crazymama
pa i ja sam njoj presla odjednom sa nan1 na aptamil, sad razmisljam da predjem na comfort... videcu jos!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
7.10.2016 7:43:27   
IvanaSK RR
Mi koristimo Impamil. Na njihovom sajtu vidim da se na dvojku prelazi izmedju cetvrtog i sestog meseca.
Za koji dan punimo pet meseci i razmišljam da li da predjemo na dvojkuuser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 8:15:01   
vocicana
Zasto da ne? Slobodno, njoj su crevne resice potpuno sazrele, slobodno predjite. Mi od sutra pijemo NAN 2, danas idem da kupim, jako, jako sam zadovoljna ovim ad mlekom. Za Impamil sam cula da je sjajan i da nikada ni jedno dete nije imalo problem. Dobar izbor Icka.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 9:02:05   
IvanaSK RR
Draga, mi smo se odlucili za Impamil, jer je domace proizvodnje.
Sticajem okolnosti sam pre mesec dana uzela dve kutije dvojke, tada sam mislila da ce vise sisati pa da cu tu dvojku dati sa sest meseci. A posto je situacija ovakva, potrosili smo jedinicu i sad razmišljam da li da je dokupujem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 9:07:37   
vocicana
Slobodno, kad ti kazem. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 9:10:29   
isidora88
Mi smo sa 6 meseci presli na Nan2, ja ne bih prelazila bas sa 4 meseca jer su ipak razliciti sastojci hranljivih sastojaka prilagodjeni odredjenom uzrastu deteta. Znam da je savet da se bolje dize pije 1 ukoliko recimo nema 2 na trzistu ili iz nekog razloga ne moze da se nabavi, ali niko ne preporucuje da se sa 2 krece pre 6.og meseca.
d
Mleko 2 je prilagodjeno deci koja su vec pocela da jedu cvrstu hranu. Mislim da je najbolje sacekati taj 6.mesec i onda krenuti sa 2 user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 9:32:09   
IvanaSK RR
Isi, na njihovom sajtu pise da se moze preci izmedju cetvrtog i sestog meseca na dvojku. Ali, videcu jos ovih dana, nisam pametna.
Mi smo počeli vec da ruckamo cvrstu hranu. :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 9:38:53   
isidora88
Za impamil ne znam, ali za strana mleka se ne savetuje pre 6.og meseca. Ja bih sacekala, ali ti kako mislis da treba ili pitaj pedijatra :-)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prelazak sa Aptamila 1 na Aptamil 2
8.10.2016 21:51:52   
vocicana
Ja od sutra krecem sa dvojkom, sutra punimo 6 meseci! Lutka majkina mila. Bas jedva cekam da vidim reakciju.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.10.2016 17:04:36 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here