|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 1:54:12   
leamalamut
A da li bi svojoj zaovi rekli da je muz vara ?

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 6:41:31   
serpica
Ja ne bih govorila nista,ispadnem kriva za njihovu svadju/razvod,sutra se oni pomire recimo a ti ostanes grbava ceo zivot. Neka hvala,zao mi je prevarenih zena i svakako da bi trebalo to da znaju,ali one ce svakako i da saznaju pre ili kasnije,ja se tu ne bih mesala.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 7:57:41   
jole82
Slazem se sa serpicom user posted image ja se ne bih mesala...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 7:59:34   
vikiveki
Potpisujem sve što je rekla Šerpica
Moja sestra je bila udata za čoveka koji je varao i svi su to znali pa i ona, ali ga je volela i kada bi joj nešto neko rekao ona bi saslušala,pa bi opet njemu poverovala,on joj kaže neku laž i ona u nju poveruje,tu je na delu posebna psihologija.Kada se posvađaju ona odma mene zove i pita za savet,jedno vreme sam joj i pričala ali kada sam videla da ona radi po svome, odustala sam i govorila sam da joj ja tu nemogu pomoći.Tek posle 3 godine se opametila

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 8:12:36   
adulence
Neka hvala jednom mi se deasilo i upravo ispadoh grbava iz najbolje namere..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 8:22:04   
Lu
Meni je recimo najmanji problem što bi me neko možda zamrzio jer sam mu rekla istinu, to je problem te osobe ne moj i kad više nikad ne bi samnom pričala ja se ne bi osjećala loše zbog toga jer nisam napravila ništa loše što sam rekla istinu.
Međutim, vjerojatno ne bi rekla dok me ne pita a onda nek radi s tim šta hoće, njen život.
A opet nije sve crno-bijelo, možda neka osoba koju jako voliš, sestra, mama, najbolja prijateljica za koju ne želiš da pati...ne bih mogla da prešućujem tako nešto, rekla bi zato što ih volim i mislim da je motiv u ovoj priči najbitnijiuser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 19.11.2013 8:23:04 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 10:04:34   
serpica
Lu jesi u pravu,ali odnos supruznika je specifican i muz ili zena ce uvek da nadje nacin da se "opere" obicno ljubav ili nesto drugo prevlada i tu padne oprostaj.Naravno da ne bih volela da moji bliznji pate a ja da cutim,ali recimo ja sam samo sestra koja je ljubomorna na kraju krajeva.
Zato cutim,iz najbolje namere.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 10:11:33   
ivaMark
Slazem se sa Serpicom, cutala bih i ja... Oprace se ti koji varaju a mi cemo ispasti ljubomorni itd, itd...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 10:23:24   
nata11
I ja bih cutala u takvoj situaciji. Posebno sto je zaova u pitanju. Ja je nemam ali koliko vidim retko ko je sa zaovom kao sa sestrom. Samo iskomplikujes sebi da moras posle i muzu, svekrvi, svekru da prepericavas ispocetka. Jer ipak je ona njegova sestra/cerka.
Tako sam se zeznula par puta, pa posle oni opet zajedno a ja grbava, sto bi rekli Neka hvala.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 11:10:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: serpica

Lu jesi u pravu,ali odnos supruznika je specifican i muz ili zena ce uvek da nadje nacin da se "opere" obicno ljubav ili nesto drugo prevlada i tu padne oprostaj.Naravno da ne bih volela da moji bliznji pate a ja da cutim,ali recimo ja sam samo sestra koja je ljubomorna na kraju krajeva.
Zato cutim,iz najbolje namere.

Ali ja ne bih rekla nikome istinu zato što bi htjela da se rastanu user posted image
I zašto bi neko bio ljubomoran na svoju sestruuser posted image
Ja stvarno mislim da je to gledanje iz pogrešnog ugla.
Voljenoj osobi bi imala potrebu reći istinu i nikad se ne bih zbog toga osjećala loše, a šta ko da uradi sa tom istinom to nije moja stvar i u to se ne petljam.
Sve ovo govorim iz ugla toga da se ja nađem u takvoj situaciji, ne bih se ljutila ni na koga čak ni na nekog ko mi nije blizak da mi dođe sa činjenicama i dokazima da me muža vara, rekla bi hvala! Šta ću ja dalje da radim, to je moja stvar!

< Poruku je uredio Lu -- 19.11.2013 11:12:08 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 11:20:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Lu


Međutim, vjerojatno ne bi rekla dok me ne pita a onda nek radi s tim šta hoće, njen život.



Slažem se sa ovim, verovatno ne bih mogla da pozovem nekoga i kažem mu da ga partner vara ali da me pita nešto ,rekla bih.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 14:37:45   
leamalamut
Ne bih ni ja rekla , pogotovo jer sam bila u situaciji da drugaricinog decka vidim sa drugom zovem je i kazem a vec je sumnjala , ona ga okrene i on nju ubedi da je to bila njegova mama a nas dve videle user posted image i jos tad sam ukapirala da je dzaba govoriti .Kod moje zaove svi oko nje sumnjaju i moj muz i njihovi roditelji , t.j. muz cak je video na vise mesta zeta sa nekim ,,prijateljicama'' i tako mi je nje zao jer je naivna i veruje mu do neba ....
Da je recimo moja sestra ja bih joj rekla pa kud puklo i takodje bih ocekivala od svoje setre , roditelja , kume , najbolje drugarice da mi kazu ako znaju nesto za mog , gore mi je neznanje i da neko nesto zna a nije mi rekao

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 14:47:37   
vikiveki
leamala ja sam mojoj sestri i rekla,čak ga je i ona jednom zatekla u nekom kafiću sa drugom i prosto je bilo neverovatno kakve je on sve priče njoj slagao i na kraju mu poveruje.Ja mislim da je to ona radila jer ga je volela,a on radio a moja sestra nije,živeli u kući mojih roditelja jer on nije imao ništa.Kada primi platu uvek složi neke priče da nije ništa primio jer otplaćuje duguser posted image a on ode u kafanu i sve pare propije ali moja sestra ga brani i veruje svim njegovim lažima.Najžalije mi bilo deteta i sad mi je žao.Oni su se razveli posle 3 god braka

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.11.2013 15:06:50   
lanajelena
Ako tvoj muz i njegovi roditelji cute ne vidim zasto bi ti trebala da se opteretis,neka joj oni kazu user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 20:49:45   
lesica
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Zene, sta biste vi uradile u sledecoj situacij. MM ima prijatelja koji svoju devojku vara. I to znaju svi njegovi prijatelji, ali on to vesto skriva od nje. Vara je ovde po gradu, vara je na putovanjima, sad je nasao neku manekenkom na putovanju. A njegova devojka , koju inace od skoro poznajem, me je jako zgotivila, stalno se cujemo. I bas mi pise kako joj jako nedostaje. Trudi se oko njega i previse, sve je podredjeno njemu, a on tako. Ono sto me je izbacilo iz takta je kad je danas poslao poruku mm-u da mi ne pokaze slike sa tog putovanja da ne bih rekla njegovoj devojci. Osecam se uzasno zato sto znam koliko on njoj znaci i sta sve radi za njega, a on tako. Opet nemam ni prava da se mesam. Uuuuh besna sam user posted image user posted image user posted image Jos me mm iznervirao kad mu je rekao "ma nece joj ona reci". Ma sta necu, mozda bas hocu user posted image
Kako da cutim, a kako da kazem user posted image



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 20:53:45   
Torbica
Jezivo.... Mm uvek kaze - gledaj svoja posla i verovatno da bi tako trebalo. Nisam imala takvu situaciju ali da me neko zgotivi i da smo dobre ne bih mogla da ne kazem, prosto sam takva...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:07:53   
Sanjalicaaa
Uh, nisam pametna user posted image Opet ne mogu da verujem da zena ne provali da je muz vara user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:15:45   
Torbica
Mozda i zna, ali se pravi... Realno, gde on provede vreme dok je sa svima njima, ne moze bas uvek da upali kafa sa ovim/onim ili sta god... Ima zena koje ne zele da vide.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:29:05   
Sanjalicaaa
Sad sam i ja to pomislila. I jos vise se iznervirala. Najbolje kad ne znas nista i nisi u toku...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:33:07   
Torbica
Probaj da te to ne pogadja toliko, ipak ti tu ne mozes nista!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:36:11   
zece
Ne ne bi rekla nisto za tuga prevara ne me interesira fala bogu. Na denesno vreme nikoj ne e glup da svate oti go lazat I izneveruvat

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 21:42:52   
Sanjalicaaa
Pa znam Torbice, samo se tako razocaram u ljude...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 23:34:48   
indy_25
Ja se ne bih mjesala u tudje zivote. Ja sam vidjela momka od najbolje drugarice s drugom pa joj nisam rekla. Tek kad je vidjela sama rekla sam joj da sam znala al da joj nisam htjela reci.Malo je bila ljuta pa mi je oprostila na kraju. A koliko tek prevara znam od muza prijatelji svalerke a zene im dobro poznajem prijateljice smo ali nikad nikad ne bih rekla. Cak ni da mi snaha vara brata.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 23:43:36   
Ivanka 75
i ja sam htela da napisem isto sto i Indy.
Boje je cutati, nekad ce sama saznati, meni najbolja drugarica nije rekla da je videla mog momka sa drugom, to mi je rekla tek kad se sve otkrilo. Nisam imala razloga da se ljutim na nju, takva sam, ipak je to moj zivot.
S druge strane, da joj kazes mozda ce se naljutiti na tebe sto se mesas i stati na njegovu stranu da ga brani... ko zna...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 24.1.2014 23:53:56 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
24.1.2014 23:50:00   
indy_25
Pa ta ista moja naj drugarica je stala ba njegovoj strani kad joj je nasa prijateljica rekla za prevaru. Medjutim on je nju ubijedio da ona laze. I ona se jos prestane s djevojkom druziti zbog toga jer joj je on rekao da je ona zla i ljubomorna. Ja sam sve posmatrala iz ugla onako. Odavno sam naucila da se u tudje zivote ama bas nikako ne treba petljati.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here