|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:16:18   
branki*
uhhh,bre!ovako,da nemam decu,da sam u tvojoj situaciji,vrlo moguce da bi izasla sa tim drugom,pa bih nekako kroz razgovore s njim stekla bolju sliku o tome sta zelim,da li da se razvedem itd.vrlo verovatno da bih se i razvela od muza,pogotovu sto ne zavisis od njega,on ce samo da te koci,a ti ces uvek da budes nezadovoljna i da ti nesto nedostaje.posto u prici postoje i deca,ne znam.cini mi se da bi me nekako bilo sramota zbog sina...posto i deca verovatno vole svog tatu.da li si ti bila nezadovoljna i pre nego sto se pojavio taj drug?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:22:37   
peca

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Šta radite kada znate da je recimo muškarac prevaio ženu? Družite se i sa muškarcem i sa ženom podjednako, recimo da ste ih upoznali u isto vreme... i šta tada? Jel kažete? Jel okrenete glavu? user posted image


U principu ne volim da se mesam, ali ne mogu da skontam par koji ne moze sam da primeti sa se nesto desava user posted image Sigurno ima nekih simptoma kada su takve stvari u pitanju, ali ako su mi neki bas dobri prijatelji, pitala bi ih sta se desava nekom prilikom kada smo svo troje prisutni, ne bi rekla samo njoj, ili samo njemu svejedno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:28:00   
Anoniman
Da ja sam nezadovoljna odavno i on to zna i opet kao pricacemo o tome i pricamo i on kaze jeste ti si u pravu i sad cu da se potrudim ali nikad se ne popravi nego kao malo bude par dana super i onda opet bezveze. Ajd d a mu nisam rekla nego mu govorila i govorila ali ovo me je sa ovim drugarom drmnulo kao struja stvarno. Kao da te neko polije ledenom vodom pa se trgnes i vidis da si vec puno vremena izgubio i da ustvari zelis da zivis drugacije pa da li s tim drugom ili sa Perom Pericem nije ni bitno. Ukapiras samo da si zeljna tog neceg vec sto godina i da hoces da zivis ko zena nasmejana i zadovoljna. Drug je samo stavio jagodu na tortu eto takop da kazem.

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:29:04   
Anoniman
Anonimna, da li zeliš da ga ostaviš i ako taj drugar nije u priči? Jer nemozeš da znaš d ali je to zanos, nešto prolazno, i mozda bi se jako pokajala da ostaviš muza zbog nekog drugog. Ako svakako ne zeliš da ziviš sa njim, ako je svakako kraj, onda raskrsti sa njim, jer kakav god da vam je odnos, on je ipak otac tvojoj deci, ni tebi ne bi bilo pravo da te prevari...a čim se dvoumiš znači da ipak imaš grizu savesti, što je po meni pokazatelj da ne treba olako da se upustiš u avanturu.

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:37:35   
branki*
anonimna,ti ces sama sa sobom znati najbolje.kao neutralan posmatrac,mislim da je bolje da ga napustis,ako vec mozes da priustis to sebi.ovako ces stalno da budes nezadovoljna.bolje i sama,nego sa onim za kog osecas da nije taj.sredis svoj zivot kako ti odgovara.on se nece promeniti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:39:32   
Anoniman
NedjaRR primetila sam da mi je jako lepo kada on ode da radi kod svojih na dan ili dva. Tada sam sva rasterecena i opustena nekako. Pitam ja svekrvu jel on ide negde kad je tamo i kazem joj neka ode nek obidje kumove i prijatelje malo a ona kaze ma jok on sedi i gleda tv kad zavrsi posao sto ima. I oni mu kazu da idemo negde ko porodica na neki izlet i da malo zivne a on samo kaze- ma gde cu, mrzi me. Kad odemo na pice do grada jednom u sto godina on samo tako sedi za stolom i cuti tek ponkad kaze nesto bezveze kao npr vidi onog kako je smesan ili jao kako je dosadno. A m,eni se kosa na glavi digne koliko me nervira. Nema osecaj ni da smisli da ppovede decu negde na neko igranje nego kad mu ja sve smislim i kazem i serviram onda ode. Uf a ja bi da me neko malo odmeni pa da me iznenadi i kaze e aj idemo tu i tu malo da uzivamo i slicno. Taj moj drug je takav i uvej je i bio takav sa njim sam mogla satima da pricam i da se smejem a opet je musko i ozbiljan kad treba. Ja bi menjala muza svakako pa taman drug otisao i ozenio se sutra,.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:41:06   
Olga75
anonimna a da nije to sa srugom malo zal za mladost ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:45:01   
Anoniman
Pretpostavljam da nije bio takav kad ste se upoznala, tj dok nisu došla deca i obaveze koje takav zivot nosi...najgori scenario je da se probudiš i shvatiš da zivis zivot koji te ne ispunjava, i u kom nisi srećna, ali ne zbog sebe nego zbog nekog drugog. Suviše je zivot kratak i prolazan da dozvolimo sebi da budemo nesrećni, jer nam to vreme niko neće vratiti, i nikad nećemo moći ponovo da ga prozivimo.
NE kazem da treba da ostaviš muza, ako mozes pruzi mu jos neku sansu, da se trgne...ali nije rešenje da budeš nesrećna, a po meni, prevara je još gore rešenje.
Neka ti savest bude čista, pa kako god da se završi, znaćeš da si dala sve od sebe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:46:06   
Anoniman
Ne razeumem OlgaRR mislis da on zali za mladost ili ja? Ja sto se mene tice nije da zalim stvarno jer ja zalim sto nam je sadasnje vreme bezveze a bas imamo sve uslove sto treba da budemo srecni. Deca lepa i pametna novca ima koliko treba zdravi smo i mladi sta ondaa? Pitala sam ja njega hiljadu puta sta mu je sto je tako bez zivota on kaze ma nije, tako me nesto sve mrzi ????

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:48:04   
Olga75
pa ti , dosao drug iz detinjstva , podsetila si se kako je sve bilo lepo i lako i onda se okrenes i vidis muza koji se opustio , posao , deca , obaveze , dosada i napor


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:49:53   
Anoniman
pa posao deca napor to je zivot zar ne?? Ne moze bez toga sta cemo sad ja super sa tim funkcionisem. Uzivali smo mi i ranije a mozemo i sad isto nije da ne mozemo

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:50:54   
peca
Anonimna, moj ti je savet da to ne radis, ako to uradis, videces i sama zasto sam ovo napisala user posted image

Bolje udahni malo zivota u svog muza, zaintrigiraj ga ponovo za neke stvari, to zenama bar nije tesko, svi muskarci su na isti kalup user posted image

< Poruku je uredio peca -- 5.4.2012 17:52:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 17:51:05   
Olga75
pa ne znam ,
ti vidi sta ces , dobro razmisli user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 18:16:38   
Alexis79
Anonimna ti ces tog tvog muza prevariti sa tim drugom ili sa nekim drugim koji ti naidje ,ako su vec stvari takve.
Koliko vidim tebi nedostaje sex i naravno neznost i bliskost koje obicno idu uz njega.
Ja iskreno ne verujem u savete tipa da sacekas da pomognes tvom muzu itd.
Ok je da to traje neko odredjeno vreme ,svakom se desi zuta minuta i losi zivotni periodi.
Ali brate sve ima svoje .
Imam u okruzenju jedan takav brak gde se ona stvarno trudi oko svega ,a on totalno nezainteresovan.
I to traje vec godinama ,samo gledam kad ce ova moja prijateljica da pukne.

Recicu cu ti isto sto sam skoro rekla i njoj ...radi ono sto ti odgovara i dokle god ti deca ne trpe i zadovoljna su svojom mamom samo napred.
Mislim da su isfrustrirane zene i lose majke i onda dzabe sav trud oko muza.
Ja inace ne volim tu patetiku ,kako je eto nekim muzevima sve tesko pa je posao naporan,pa ga drnda sef i sl.
A zeni kako je to nije bitno.

Ti najbolje znas kako stoje stvari medju vama i verujem da ne preuvelicavas stvari.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 19:32:22   
bebać

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Anonimna ti ces tog tvog muza prevariti sa tim drugom ili sa nekim drugim koji ti naidje ,ako su vec stvari takve.
Koliko vidim tebi nedostaje sex i naravno neznost i bliskost koje obicno idu uz njega.
Ja iskreno ne verujem u savete tipa da sacekas da pomognes tvom muzu itd.
Ok je da to traje neko odredjeno vreme ,svakom se desi zuta minuta i losi zivotni periodi.
Ali brate sve ima svoje .
Imam u okruzenju jedan takav brak gde se ona stvarno trudi oko svega ,a on totalno nezainteresovan.
I to traje vec godinama ,samo gledam kad ce ova moja prijateljica da pukne.

Recicu cu ti isto sto sam skoro rekla i njoj ...radi ono sto ti odgovara i dokle god ti deca ne trpe i zadovoljna su svojom mamom samo napred.
Mislim da su isfrustrirane zene i lose majke i onda dzabe sav trud oko muza.
Ja inace ne volim tu patetiku ,kako je eto nekim muzevima sve tesko pa je posao naporan,pa ga drnda sef i sl.
A zeni kako je to nije bitno.

Ti najbolje znas kako stoje stvari medju vama i verujem da ne preuvelicavas stvari.

user posted image

Sve je rekla. Ne mogu ni ja da svarim ' njemu je jako teško potrudi se oko njega'....ma dodjavola, od mene dosta što se trudim oko djeteta daj nek se neko potrudi oko mene user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 19:45:26   
Sanchy
Nista...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 19:53:12   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Mislim da su isfrustrirane zene i lose majke i onda dzabe sav trud oko muza.


I ja. Pricas o njemu kao o cimeru i nekom ko te nervira ne o bicu sa kojim imas porodicu.

Ti si izgleda zeljna ljubavi a nisam sigurna koliko ce ti povremeni seks sa nekim sa strane to doneti. Ipak je to samo trenje i pokoji momenat (ako bude on uspesan i ako uspes da se opustis mozda i bude vredan).

Da li ce prevara resiti situaciju? Cisto sumnjam? I da li je to prevara ako ste ko cimeri vec? Sta je uopste brak - docimerski zivot radi roditeljstva? Ja mislim da mnogi "brakovi" tako funkcionisu nakon nekog vremena, otud svo to seksanje sa strane. Suprug i supruga na papiru i po adresi.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 19:54:50   
anuksunamun
Slazem se sa Alexis..ne podnosim mrtva puvala....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 19:58:36   
jovicaa
anonimna a sto tvoj muz ne bi poset__io psihologa... ako je pre bio pun zivota, a sad vec dug period nije... postoji neki problem.. mozda je depresivan
svakako kod psihologa, nije sramota.
prevara svakako nije resenje... mozes samo da se osecam lose posle nje.

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.4.2012 19:59:57 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 20:05:44   
Anoniman
Ja sam posle trudnoće, porođaja i "kućnog pritvora" zapala u jezivu depresiju. Od novembra idem na psihoterapiju jednom nedeljno. Mogu samo da zamislim kako bi me dotuklo da me mm na sve moje muke i varao. Ne bih to mogla nikad da uradim nekom koga volim. A mislim da imam dovoljno ljudskosti da to ne uradim ni nekom koga ne volim... Mm je isto prošao kroz težak peroid kad je bio jedno vreme bez posla ali smo zajedno to pregurali i isplivali.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 20:08:47   
jovicaa
tvoja zelja za prevarom je samo trenutna slabost... nemoj da popustis sebi. to bi te proganjalo ceo zivot kasnije i svakako nije resenje ni jednog problema. uzeli smo se i u dobrom i u losem, pokusaj da mu pomognes, toplo ti preporucujem psihologa, ili cak bracnog savetnika. nemoj tako lako da se predas.. cim ti nas pitas sta da radis, znaci da jos nije vreme za vas kraj!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   [Obrisana poruka]
5.4.2012 20:57:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 21:48:44   
indy_25
Kakva prolazna faza kad vec nisu u istom krevetu 1 godinu. Ma prevari ga sta te briga pa nisi valjda luda da patis u braku bez ljubavi njeznosti i sexa. Mislim da bi trebala i da se razvedes.Krize u braku mogu kratko da traju pa da se opet vratis na staro ali tako dugo mislim da nema od toga nista. Srecno i lijepo se provedi ako budes izlazila s drugom.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
5.4.2012 21:50:44   
Anoniman
Kod Indy nema puj pike ne vazi user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 224
   [Obrisana poruka]
5.4.2012 21:52:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here