|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cipele
8.7.2010 15:48:01   
kleopatra*
Bebi,Trinny divne su sandaliceuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: cipele
8.7.2010 15:51:15   
bebironcic
Hvala draga user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: cipele
8.7.2010 16:00:54   
Anoniman
Thanks, Kleo! user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 353
   RE: cipele
8.7.2010 16:18:01   
dobro bice iz bajke
Devojke sva obuca koju sam videla je prelepa..Ja cu veceras postaviti slike moje obuce..Poklanjam jednu belu torbu sa resama,skroz je nova i skupo je placena,ja se zaletela pa mi se sad ne svidja.Veceras cu staviti sliku pa neka se jave zainteresovane devojke..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: cipele
8.7.2010 16:20:58   
Anoniman
Ja sam se u poslednje dve nedelje ponovila sa tri para cipela,odnosno sandala user posted image ...malo pre toga sam kupila one cvetne sandale,ali njih ste vec videle zato evo ove nove da vidite user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 8.7.2010 16:21:34 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: cipele
8.7.2010 16:22:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Devojke sva obuca koju sam videla je prelepa..Ja cu veceras postaviti slike moje obuce..Poklanjam jednu belu torbu sa resama,skroz je nova i skupo je placena,ja se zaletela pa mi se sad ne svidja.Veceras cu staviti sliku pa neka se jave zainteresovane devojke..user posted image user posted image user posted image

Koji si ti lik....definitivno nije promasen nick...dobro bice iz bajke  user posted image !Ja imam i cipela i tasna na izvoz,ali naravno meni toga nikad dosta user posted image !

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 356
   RE: cipele
8.7.2010 16:23:43   
Anoniman
JMPM. ne nosim tufnice i nešto poput prva dva modela ali mogu reći da mi se dopadaju naročito jer volim te kaišiće... user posted image
Ove poslednje su wow, baš opuštencija ... udobno i elegantno ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: cipele
8.7.2010 16:25:07   
Anoniman
Veruj mi da ja nosim SVE sto je udobno user posted image !Volim sareno,volim razlicito,drugacije,nesvakidasnje....ma volim da volim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: cipele
8.7.2010 16:27:35   
Anoniman
user posted image
I meni se nekad desi da kupim neku stvar koju možda ranije nikad ne bih kupila.
I svidi mi se ! user posted image
Tako sam kupila srebrne baletanke... ja i srebrna boja! user posted image
Ali su stvarno extra - uz texas, lan .. milina!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 359
   RE: cipele
8.7.2010 16:28:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Devojke sva obuca koju sam videla je prelepa..Ja cu veceras postaviti slike moje obuce..Poklanjam jednu belu torbu sa resama,skroz je nova i skupo je placena,ja se zaletela pa mi se sad ne svidja.Veceras cu staviti sliku pa neka se jave zainteresovane devojke..user posted image user posted image user posted image



ti si stvarno blesava... user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: cipele
8.7.2010 16:30:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Devojke sva obuca koju sam videla je prelepa..Ja cu veceras postaviti slike moje obuce..Poklanjam jednu belu torbu sa resama,skroz je nova i skupo je placena,ja se zaletela pa mi se sad ne svidja.Veceras cu staviti sliku pa neka se jave zainteresovane devojke..user posted image user posted image user posted image



ti si stvarno blesava... user posted image



Može ako spustiš cenu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 361
   RE: cipele
8.7.2010 16:31:04   
Anoniman
To ti kazem!Zene...tu smo da nosimo sve sto nam se u odgovarajucem momentu svidi ili eto samo ide uz nesto user posted image !Eh,sad je problem sta obuti u subotu ako budem dolazila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: cipele
8.7.2010 16:31:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Devojke sva obuca koju sam videla je prelepa..Ja cu veceras postaviti slike moje obuce..Poklanjam jednu belu torbu sa resama,skroz je nova i skupo je placena,ja se zaletela pa mi se sad ne svidja.Veceras cu staviti sliku pa neka se jave zainteresovane devojke..user posted image user posted image user posted image



ti si stvarno blesava... user posted image



Može ako spustiš cenu! user posted image



pa normalno, nisi valjda luda da je poklonis ako je skupo placena!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: cipele
8.7.2010 16:31:41   
dobro bice iz bajke
Ja sam takva ne volim da mi se pravi guzva u ormaru..Videcete sliku veceras pa kome se svisja neka se javi preko pp..Ljubim vas devojke.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: cipele
8.7.2010 16:33:54   
Anoniman
He,he,he...ko prvi njemu devojka,a dobro bice user posted image ?

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: cipele
8.7.2010 16:34:25   
Anoniman
JMPM nazuj te tufnaste! mrnjauuuu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 366
   RE: cipele
8.7.2010 16:35:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

JMPM nazuj te tufnaste! mrnjauuuu! user posted image user posted image user posted image
Jes',pa da me spopadnete tamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 367
   RE: cipele
8.7.2010 16:36:12   
eni26

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Ja sam takva ne volim da mi se pravi guzva u ormaru..Videcete sliku veceras pa kome se svisja neka se javi preko pp..Ljubim vas devojke.user posted image user posted image user posted image user posted image

sta ces ako ti se javi njih 15 ? kako ces odluciti?user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: cipele
8.7.2010 16:36:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Ja sam takva ne volim da mi se pravi guzva u ormaru..Videcete sliku veceras pa kome se svisja neka se javi preko pp..Ljubim vas devojke.user posted image user posted image user posted image user posted image


ajde, kissic za tebe!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 369
   RE: cipele
8.7.2010 16:37:38   
bebironcic
Ma,otvorite licitacijuuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: cipele
8.7.2010 16:39:11   
Anoniman
dpbra ideja! user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 371
   RE: cipele
8.7.2010 16:42:34   
bebironcic
Krenite od 1din,pa ko da vise ili kako se vec dogovoriteuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: cipele
8.7.2010 17:44:59   
dobro bice iz bajke
Tako je draga..Pocele su prijave..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: cipele
8.7.2010 17:46:53   
dobro bice iz bajke
Eni ko se prvi javi,nema ljutnje..user posted image user posted image user posted image   Imam jos neke stvari koje bih da poklonim prelepe haljine koje su obucne samo jednom..Sve cu slikati veceras pa kome se bude svidelo neka se slobodno javi preko pp..

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: cipele
8.7.2010 17:47:33   
dobro bice iz bajke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobra ideja..

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here