|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako tata docekuje bebu
8.1.2011 20:46:37   
Shishica
Ja bih rekla samo jedno!

TATE!!! Kada odete po mamu i bebu... prvo izljubite i zagrlite zenu, a onda uradite ono sto bi inace prvo...uzmite bebu i padnite u trans..

MM je samo uzeo malu i okrenuo se i posao guguceci joj... user posted image A ja???? Bas sam se rastuzila! Magarac ..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako tata docekuje bebu
17.1.2011 0:57:17   
smeško
Čestitammmmm, posatli ste majkaaaaa!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako tata docekuje bebu
17.1.2011 1:00:25   
Nensi*
KLIK

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako tata docekuje bebu
17.1.2011 1:02:19   
smeško
Nemam reči!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako tata docekuje bebu
29.1.2011 19:18:40   
bojana86
tema je bas simpaticna..... moja prica je sledeca.Mm i ja smo bili u fazi renoviranja stana,pa smo zivjeli kod svekrve,i porod me iznenadio mjesec i po prije termina. kada smo izlazili iz bolnice,dosao je po nas sa babama i vozili smo se kratko jer zivimo blizu bolnice.kada smo dosli kuci,na stepenicama koje vode na nas sprat su bile posute latice ruza,i na svakom metru po jedna ruza koje su vodile u nas namjesten stan i sredjen...docekao me buket cvijeca i LCD televizor - posto obazavam da gledam TV,opremljen deciji krevetac,namjestena nasa soba i to sve za 10 dana koje smo mi bili u bolnici - za mene NEPROCJENJIVO!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako tata docekuje bebu
22.4.2011 8:52:05   
zoća
tri puta sam dobila cveće od muža,posle prvog,drugog i trećeg porođaja.Bez obzira na to mislim da je predan otac,brižan i veoma požrtvovan...

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako tata docekuje bebu
22.4.2011 19:13:23   
vukosava
moja prica je skroz drugacija. moj muz je docekao bebu drzeci mene za ruku na operaciji. on je prvi i video i slikao. kad su je stavili na moje grudi, zajedno smo je mazili. u bolnici je bio non stop sa mnom, vodio me u wc, sapunjao kod tusiranja... a bebu hranio. cuvali smo je zajedno prvih pet nedelja a onda je on preuzeo ulogu dnevnog cuvanja...

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako tata docekuje bebu
22.4.2011 19:27:14   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: Tata_Miki

Kao prvo cao svima

Nov sam ovde na forumu, a termin skoro pred vratima. Mislim da imamo skoro sve sto nam treba za bebu, pa tako skupljam informacije o "FAZI 2" (kako docekati bebu).

Mislim da je mnogo bitnije od poklona da muz podrzi zenu u svemu, i sve sto ucini da to radi za dobro njegove bebe i zene, a ne za bilo koju pohvalu ili sto ima utisak da MORA nesto da joj kupi.

(odgovor članu Tata_Miki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako tata docekuje bebu
22.4.2011 19:48:21   
VVVV
ja bih volela da je mm naleteo na ovaj spisak pre porodjaja :). I mene je porodjaj malo iznenaio, i nista za bebu nismo stigli da kupimo, jedva smo priveli kraju renoviranje. ...
To sto mi nije doneo poklon, manje-vise, nije mi to ni palo na pamet dok nisam ovo procitala. Ali to sto smo cekali njegovog drugara 10 minuta (mi nemamo auto) me je bas iznerviralo. Jos se parkirao negde napolju, pa smo bebu po nosili po nekom kijametu. A ja rekla mojim roditeljima  da ne dolaze po mene, da bi mm mogao da odvede svoju bebu kuci.
I jos jedan detalj (kojeg nema u spisku) mi je bio bas bzv. Na krevecu nije bilo posteljine. Znam da to nije nesto strasno, ali bas sam zamisljala kao lep momenat da dodjemo kuci i stavimo bebicu u krevetac :(.
Da ne bude da sam ga jadnog skroz ocrnila, sve ostalo je stvarno bilo super. Nedelju dana je bio kod kuce i puno mi pomagao, i da se krecem i donosio mi hranu u krevet i sve sto mi je trebalo. A i posle kad je poceo da radi, pomogne mi kad god mi zatreba. I sto je najvaznije, mnogoooo voli user posted image ....user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako tata docekuje bebu
22.4.2011 22:32:44   
Anoniman
Spisak je ... šta znam, ok. Ali ne mogu da se otrgnem utisku da, ako vi nekome ostavite spisak šta i kako želite da uradi - onda to on nije uradio zato što želi, nego zato što je IMAO SPISAK.
Jedna stvar je kad muž samoinicijativno pronađe neke smernice kako da obraduje ženu, ako već sam nije kreativan, a druga stvar je kad mu ona sve lepo objasni šta i kako želi, i onda kao "IJUUU, PA BAŠ SI ME IZNENADIO". Trt Milojka .user posted image


(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako tata docekuje bebu
31.7.2014 9:32:18   
kvazar
U potpunosti se slažem sa Anonimnim iz prethodnog posta,to treba muž sam da se seti a ne da mu žena sve izdiktira ....to onda nije ono pravo,ono što se računa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako tata docekuje bebu
31.7.2014 9:52:08   
Trcosava
Problem je u našim običajima!

Mislim da se u potpunosti slažem sa Verus.
Šta on ima da mi kupuje poklon??? Zašta???

Jel to znači da ja kad zatrudnim treba njemu da kupim poklon jer je napravio NAŠE dete??? Sređivanje sobe, posteljina... Sve smo sami pre polaska u porodilište. Spremila sam koje odelce je za izlazak iz bolnice (jer smo 'nasledili' tonu stvari), a on mene zvao da pita šta meni da ponese da obučem.

Nema ovde slavlja. Samnom je bio od skoro prvih kontrakcija, pa sve do nekih 2 sata posle porođaja, odnosno kada su me odveli u sobu. Sutra je već bio tu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako tata docekuje bebu
30.1.2016 10:39:31   
vocicana
Ja cu samo napisati sta se kod mene desava. Zbog godina partnerovih i delimicnog iskustva, znam zasto to kazem, sa bebom, ocekivala sam mnogo hladniji odnos sada u trudnoci.
Dozivljavala sam sebe uzasno na pocetku trudnoce, o cemu sam pisala u temi anksioznosti, ali sada posle prvih pokreta i ovih akrobacija po stomaku, sve ima drugaciji izgled i dozivljaj. Ne ocekujem nikakav poklon, najveci poklon mi je to sto vidim i osecam ushicenje zbog prinove, sto je samoinicijativno otisao i gledao stvari za njega, sto me je odveo i pitao sta ja o tome mislim, naravno najlepsi osmeh kada sam u prilici stala iz njega dok je prao sudje i on ga je sutnuo, pitao me je :"Da li je to bio udarac?" rekla sam da jeste i taj osmeh nikada necu da zaboravim.
Imacu svu neophodnu pomoc od njega, to znam, veca nagrada i zahvalnost od toga mi stvarno ne treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako tata docekuje bebu
30.1.2016 10:40:54   
vocicana
Mislila sam da nikada necu videti ovo mrduckanje, da nikada necu biti trudna, sada uzivam u ovom blagoslovu i radujem se danu naseg upoznavanja.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako tata docekuje bebu
3.3.2019 15:06:41   
Sanidej
Rasirenih ruku i otvorenog srca :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako tata docekuje bebu
3.3.2019 15:17:42   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Trcosava Šta on ima da mi kupuje poklon??? Zašta???

Jel to znači da ja kad zatrudnim treba njemu da kupim poklon jer je napravio NAŠE dete??? 



Ni meni ovo nikada nece biti jasno... Hajde neki cvet kao znak paznje, ali poklon !? Mada meni ni cvet nema smisla. Jos gore, tacnije nesto najstrasnije mi je kada kupi zeni bolji poklon za drugi ili treci porodjaj jer mu je rodila sina (a da je prvo bila decojcica ili devojcice). U tom slucaju bih iz porodilista otisla kod mojih roditelja i decu (cerke) ne bi vise nikada video. Mog muza su nedavno pitali da li ce sada napraviti pravo slavlje jer stize decak, on je odmah odgovorio ''nista vece od prvog i drugog puta''. 

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako tata docekuje bebu
6.3.2019 12:34:39   
mirana1
Tata je sredio sobu za mezimicu i to je sasvim dovoljno.
Sredio i uklopio sve .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako tata docekuje bebu
6.3.2019 13:27:02   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Trcosava Šta on ima da mi kupuje poklon??? Zašta???

Jel to znači da ja kad zatrudnim treba njemu da kupim poklon jer je napravio NAŠE dete??? 



Ni meni ovo nikada nece biti jasno... Hajde neki cvet kao znak paznje, ali poklon !? Mada meni ni cvet nema smisla. Jos gore, tacnije nesto najstrasnije mi je kada kupi zeni bolji poklon za drugi ili treci porodjaj jer mu je rodila sina (a da je prvo bila decojcica ili devojcice). U tom slucaju bih iz porodilista otisla kod mojih roditelja i decu (cerke) ne bi vise nikada video. Mog muza su nedavno pitali da li ce sada napraviti pravo slavlje jer stize decak, on je odmah odgovorio ''nista vece od prvog i drugog puta''. 

Bubi pa kad ti je pametan muz user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 12:15:44   
Duškić

IZVORNA PORUKA: veselica RR


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Trcosava Šta on ima da mi kupuje poklon??? Zašta???

Jel to znači da ja kad zatrudnim treba njemu da kupim poklon jer je napravio NAŠE dete??? 



Ni meni ovo nikada nece biti jasno... Hajde neki cvet kao znak paznje, ali poklon !? Mada meni ni cvet nema smisla. Jos gore, tacnije nesto najstrasnije mi je kada kupi zeni bolji poklon za drugi ili treci porodjaj jer mu je rodila sina (a da je prvo bila decojcica ili devojcice). U tom slucaju bih iz porodilista otisla kod mojih roditelja i decu (cerke) ne bi vise nikada video. Mog muza su nedavno pitali da li ce sada napraviti pravo slavlje jer stize decak, on je odmah odgovorio ''nista vece od prvog i drugog puta''. 

Bubi pa kad ti je pametan muz user posted image user posted image




Hahaa

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 12:18:43   
MimaKos
Bas tako, mene izludjuju ti pokloni za porodjaje, push present kako ga Ameri zovu mi je jos smesnije ;)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 12:21:25   
bubulence
Evo, ja za sina dobih buketic 😁


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 12:22:18   
Duškić
Lepo bubulence.,

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 20:58:00   
MimaKos
Bubulence, i ja sam i od mojih, njegovih, njega dobila cvece, ali ovde se vise misli na zlato i sl. Jedna cak i vespu dobila :))


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako tata docekuje bebu
27.8.2019 21:48:29   
Duškić
Pa da, na zlato i neki poklon.
Ja sam ferero i rafaelo, to volim i lafinele!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako tata docekuje bebu
28.8.2019 12:47:56   
smeško
Ja sam od mm dobila cvece. N ga naterao. A sada sam dobila i srebrnu ogrlicu (zlato ne volim) sa tri srca, da bi se na svakom ugraviralo po jedno ime nase dece. To je bio znak paznje, mm voli da mi kupuje nakit i sa povodom i bez njega.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here