|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 10:07:11   
Štetica
Lu pa ti sa bas vrednica.
Juce sam ugrabila malo sunca da posadim ruze,nadam se da nece biti mraza ovih dana da ih uniste.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 10:10:13   
Olga75
kazu da ce od petka do ponedeljka ponovo biti minus i to i do -6 user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 11:56:30   
Shishica
Tako bih otisla u kupovinu cveca i svasta bi mojima pokupovala za bastu.. ali ne mogu... cak i da imam svojih para toliko, morala bi krisom da kupim da mm ne zna, a to ne znam kako bi izvela.. ne volim da gundja za pare user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 12:00:54   
Olga75
joj Shishice , meni jako tuzno kad pises kako ti trebaju tvoje pare user posted image
znam nije tema al moras pod hitno da uradis nesto po tom pitanju , zeno odlepices tako user posted image
sto se tice baste ljubicice su procvetale , divne su user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 12:12:30   
Shishica
Olga, cak i da imam svoju platu uvek bi slusala o tome kako sam trebala sa njim da se konsultujem da li da kupim nesto ili bi me pitao da li to bas treba.. i tako.. on mene pita uvek za sve sto bi kupio, kupi mi ako trazim nesto i imam kod sebe neke pare, ali to nije to..

Sta cu.. srbijanca sam nasla.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 12:55:50   
Olga75
pa ne znam sta da ti kazem : sem ne valja ti takav rezon
mislim para nikad nece biti dosta
jedino sto je bitno da ti nije zao kad potrosis
i otisle smo skroz ot user posted image
pec Olga i Shishice user posted image
a sad basta
rekoh ljubicice su mi procvetale , narcisi samo sto nisu , ruze krenule
a najavljuju opaki minus
joj sta li ce da ga prezivi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: vrt
13.3.2013 13:02:13   
nata11
Jao Lu prelepo je, kako ti zavidim na pogledu nemas pojima. Cini mi se da zivis na selu, i ja isto ali u selu koje je prenaseljeno i toliko gusto da niko od komsija nema dvoriste. Meni je dvoriste toliko taman da ubacimo auto ja i mm i da poredjam saksije. Evo bas sam krenula da crtkam na papiru sta kako da izmenim nemogu vise ubi me sivilo betona. A san mi je da zivim u maloj kuci sa velikim drvoristem u kome je samo zelena travica i 2 -3 drvceta.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:02:59   
Štetica
Oldzi i ja se pitam sta li ce da prezivi,jos sam ja na vecoj nadmorskoj visini od tebe(zapadna srbija),a gotovo svo cvece mi je krenulo.
Shi jedino da kupis kesice semena one su oko 25-30din,i opet lepo. Ti tvojima odneses cvece a muz nece ni osetiti da fale neke parice,a i lakse ces da prosvercujes(na pr.u tasni.).

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:07:07   
nata11

Shi jedino da kupis kesice semena one su oko 25-30din,i opet lepo. Ti tvojima odneses cvece a muz nece ni osetiti da fale neke parice,a i lakse ces da prosvercujes(na pr.u tasni.).


user posted image i lepo naseju pa posle presade i imaju cvece.
Nego jel znate neku puzavicu koja cveta, da se brzo siri to je najbitnije i da nije preskupa. Hocu da pokrijem jedan zid garaze.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:12:21   
Shishica
Olga, kod mojih ima jedan karanfil mali koji je prezimio zimu i cak cvetao i kad je bilo snega malo.. cudo jedno od biljke!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:14:16   
Štetica
Nato pisala sam na prethodnoj strani,hristov venac(pasiflora...) i ladolez. Ja sm hristov venac placala 35din kesicu semena a i ladolez je tu negde sa cenom. Jedna kesica se seje na 1m duzine pa ti izdscunaj koliko ti treba.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:28:54   
Shishica
Kakva zavera user posted image Svercovanje semena u tasni user posted image
Ici cu ovih dana kod mojih pa u setnju do "Baste" tamo ima svasta!

Ljubicice vec drugu godinu hocu sa detetom da idem i berem, valjda nece proci dok se ne nakanimo..

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:31:41   
Olga75
meni evo karanfil vec cetvrtu godinu , drzi se , jadni su mu i sitni cvetovi al se drzi
a na kesici ( iz semena je ) pise da je dvogodisnja biljka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:32:54   
Štetica
Nato resenje za basticu sa travom imas. Ako imas deo betona koji negazite kolima onda mozes da postavis englesku tepig travu. Postavlja se za par minuta,u dolnama je 1m sirine,moze da se premesta gde ti odgovara,odlicno resenje. Raspitaj se gde je ima u tvom kraju,za Bg znam da je ima u Garden centru.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:39:30   
nata11
Stetice prvo sam pomislila da govoris o vestackoj travi ali sad na googlu vidim da je to prava trava. Pa oce ona da prezivi na betonu, jel treba da je posipam.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:42:35   
Olga75
Nato a da izlomite deo betona pa tamo travnjak ?
ta vestacka trava u rolnama je super , odmah pokrije ali je dosta skupa , sad za neku malu kvadraturu je ok ali je inace skupo kod nas
a treba je zalivati , redovno a za prehranjivanje nemam pojma
znam da nisi mene pitala al ja volim da se pravim pametna , cudo jedno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:47:53   
nata11
Ma pitala sam sve Olga.user posted image
Ma lepa je ali poenta je sto i nju ne bih mogla da uklopim, naime veoma je komplikovano. Dvoriste je tesno a dugacko ulazis na kapiju koja je izmedju dve zgrade, a u čelu je kuca. Prostor za travu bi bio taj gde je prolaz za zgrade tako da user posted image Bas sam u nedoumici.
Cak smo sa mm razmisljali da unajmimo nekoga ko se bavi time da nam ozeleni dvoriste ali smo odustali zbog finansija. Jel imate predstavu koliko to uopste naplacuju?
A za mene ce ipak izgleda najbolje biti vestacka trava, lepo je operem kad se zaprlja i to je user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 13:49:22   
Olga75
pa moras svaki dan da je zalivas
ali ako je tamo senka onda ne znam , mozda da tamo zasadis ,neke tuje , cemprese , neke paprati , ono sto voli senku user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 14:03:57   
Štetica
Nato ona i jeste namenjena za uslove gde je nemoguce pravu travu gajiti. Rolne se seku i po duzino i po sirini,tako da mozes da uklapas kako ti odgovara. Dok sam zivela u Cg imala sam je na terasi na cetvrtom spratu. Bilo je oko 2kvadrata 40e,ali to je bilo pre 6god. Sada stvarno nemam predstavu koliko kosta. Apejzazni arhitekta uzima 150-200e samo za projekat,plus biljke,plus rad.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: vrt / baštica
13.3.2013 14:09:58   
nata11
Nasla sam Stetice ima za 6-7 Eura ml plus dostava.
Jeste tu mi je i senka vecim delom dana. Iskombinovacu vec nesto uzela sam onu knjigu Basta od 500 str pa cu da prelistam da dobijem neku ideju.
A znate kako sam se cudila skoro. Odem kod rodjaka u goste u inostranstvo i ljudi na 6 spratu imaju drvo, ali pravo pravcato drvo, ogromno. Kontam to mora da je neka saksija kao cela moja terasa. Inace terasa im i jeste velika ali kako smestise ono drvo neznam.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: vrt / baštica
19.3.2013 18:51:27   
Anck Su Nmaun
To mi super zvuci, drvo na terasi user posted image
Ja sam htela da kupim dve tuje na terasu , dok ne izrastu u velike bas user posted image

Inace pocelo je NS prolece... izvolte da se pocastite nekom lepom biljcicom user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: vrt / baštica
21.3.2013 12:09:10   
Štetica
Ako ova kisa nastavi ovako da pada pocecu da sadim rogoz i lokvanje,jer ce mi se dvoriste pretvoriti u jezero.user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: vrt / baštica
1.4.2013 19:24:12   
nata11
I mene smorilo vreme taman sam krenula sa radovima user posted image Evo danas malo lepse nadam se da ce tako nastaviti.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: vrt / baštica
9.4.2013 12:13:34   
Štetica
Konacno pravi prolecni dan,moram da ga iskoristim da nesto uradim. Danas perem saksije i drzace,pa da ih napunim zemljom(stoji mi u dzakovima vec 15 dana). Nadam se da cu sledece nedelje moci da posadim sulfinije,jer ce stici i uskrs a ja nijednog cveta na terasi nemam.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: vrt / baštica
9.4.2013 14:42:20   
Modessty
moj sin i ja kupili dve kesice Prkosa da posejemo u žardinjeri na terasi. user posted image Obožavam prkos. Sad čekam da se malo prolepša vreme da se on i ja malo poigramo. A posadila bi u male saksije peršun i još neko začinsko. Šta preporučujete?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here