|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt / baštica
26.4.2013 20:18:41   
Figaro88
Ja sam posadila jagodice,krastavce,ceri paradaiz,ljutu papriku,a cvece sam resila da kupim u saksijama,e da posadila sam i bosiljakuser posted image Za sad super rasteuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: vrt / baštica
26.4.2013 20:21:48   
Celeste
Bravo Figaro i ja sam bila vredna, jel sadis bosiljak u saksiju? Ja ove godine sve prvi put radim i nemam bas blage veze sta radim i sta ce ispasti od toga user posted image i ja sam uzela jednu kesicu bosiljka e sad ne znam da li to sve da gurnem u jednu vecu saksiju ili da podelim user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: vrt / baštica
26.4.2013 20:28:47   
Figaro88
Prvo u case pa cu uskoro da presadim sve u saksije zato sto zivim u stanu.A mama ce ostatak kod nje u basticu.Malo smo zakasnile.Isto smo uzele semenke,pa po par u casu od jogurta,sve je vec prilicno izraslo.A mozes i u vecu saksiju pa u razmacima po par semenki,valjdauser posted image I meni je prvi put,da nema mame ne znam da li bi uspelouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: vrt / baštica
26.4.2013 21:53:02   
nata11
Samo da javnem meni super napreduje sargarepa u saksiji user posted image , a i čeri je poprilično izrastao moraću da mu nadjem neko drvce i povežem ga.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: vrt / baštica
27.4.2013 9:58:44   
Štetica
Celeste svi smo nekad bili pioniri sto se bastice tice. Begonije ako nisu bile u vodi pre sadnje nici ce za oko 20-25dana uz redovno zalivanje da im se neosusi zemlja gde su posadjene. Nadam se da si ih posadila u saksije,jer su veoma zahtevne. Vole polusenovita mesta( ujutru sunce,popdne hladovina). Redovno zalivanje i da u tanjiricu ispod saksije uvek bude vode,prihrana 1-2 puta sedmicno. Redovno otklanjati precvetale delove i nikako da pokisnu ili da se zalivaju preko cveta i lista,jer tako brzo satrule nadzemni delovi. Izuzetno zahtevno cvece,ja ih volim ali da vidim kod nekog drugog. A petone ako si uzela u semenu stici ce ti negde krajem jula,uglavnom za sve sto se seje iz semena osnovno pravilo je sejati plitko(oko 1cm zemlje preko semena,maksimalno) i odrzavanje vlage na povrsini zemlje,dok ne klija,kasnije umereno zalivanje. Presadjuje se kada bude imalo 2 ili 3 para listova.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: vrt / baštica
27.4.2013 14:33:21   
Celeste
Hvala Stetice, begonije su mi u saksiji u senci su popodne, do podne na suncu bas kao sto si rekla. Za sad zalivam svaki dan tako sam nesto mislila da treba dok ne niknu, petunije vidim da polako nicu bas sam se obradovala. Za bosiljak sam resila da se ne zezam oko presadjivanja vec da posadim malo za pocetak a ostatak semena da cuvam nece mu biti nista. Pise na kesici da se mogu sejati cele godine pa sta bude. Ove godine cu da eksperimentisem, sledece cu vec znati, valjda user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: vrt / baštica
27.4.2013 18:45:14   
Štetica
Celeste ja petone nikad nisam sejala zasto sto je povoljna rasada,danas sam videla da su po 20din.
Kupila sam sulfinije i engleske muskatle za terase.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: vrt / baštica
27.4.2013 18:56:00   
Figaro88
Procvetale nam jagodiceuser posted image Jutros kada smo ustali iznenadila sam se,nisam mislila da ce tako brzouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: vrt / baštica
28.4.2013 13:45:50   
caca81
E, ovako juče sam posadila gladiole i kane uz ogradu, do ivice sam posadila Prkos, Lepog Jovu i Begonije. BIće to lepa šarena baštica.
Što se tiče povrća, moj svekar je za to zadužen, jer nam ta baštica nije blizu kuće, a i on voli time da se zanima. On je posadio razno povrće, i biće tu paradajza, krastavaca, tikvica, šargarepe, blitve, graška, luka i krompira. Naše jagode u dvorištu su takođe procvetale, i jedva čekamo prve plodove.user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: vrt / baštica
28.4.2013 15:18:21   
Štetica
Caco begonije i jovice ti nece u bastici,to je iskljucivo saksijsko cvece koje voli polusenku i zalivanje pored biljke,da se nekvase listovi i cvet jer trule.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: vrt / baštica
5.5.2013 22:17:04   
Celeste

IZVORNA PORUKA: Štetica

Celeste svi smo nekad bili pioniri sto se bastice tice. Begonije ako nisu bile u vodi pre sadnje nici ce za oko 20-25dana uz redovno zalivanje da im se neosusi zemlja gde su posadjene. Nadam se da si ih posadila u saksije,jer su veoma zahtevne. Vole polusenovita mesta( ujutru sunce,popdne hladovina). Redovno zalivanje i da u tanjiricu ispod saksije uvek bude vode,prihrana 1-2 puta sedmicno. Redovno otklanjati precvetale delove i nikako da pokisnu ili da se zalivaju preko cveta i lista,jer tako brzo satrule nadzemni delovi. Izuzetno zahtevno cvece,ja ih volim ali da vidim kod nekog drugog. A petone ako si uzela u semenu stici ce ti negde krajem jula,uglavnom za sve sto se seje iz semena osnovno pravilo je sejati plitko(oko 1cm zemlje preko semena,maksimalno) i odrzavanje vlage na povrsini zemlje,dok ne klija,kasnije umereno zalivanje. Presadjuje se kada bude imalo 2 ili 3 para listova.



Hvala na odgovoru. Ma sve sam pogresno uradila, nisam ni planirala da imam basticu ni bilo kakvo cvece, samo mi doslo najednom i pokupovala kesice user posted image
Sledece godine cu uzeti iz rasade i sve se lepo raspitati na vreme. E da sam ranije zalutala u ovu temu user posted image nema veze valjda cu imati bar neki cvetic user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: vrt / baštica
5.5.2013 22:18:47   
Celeste
I zene slikajte svoje baste user posted image dobro ce nam doci koja ideja

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:00:16   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:04:37   
Lu
user posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:04:55   
mati

IZVORNA PORUKA: nata11

Samo da javnem meni super napreduje sargarepa u saksiji user posted image , a i čeri je poprilično izrastao moraću da mu nadjem neko drvce i povežem ga.

Nato, jer poceo ceri da ti cveta? I mm je napravio bastu u saksijama na terasi, Ceri nam bas lepo raste ali jos ne cveta.
Jao Lu , odusevim se svaki put kad postavis ovde neku slicicu. Hocu i ja veeeliko dvoriste.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:05:58   
Lu
Eto mog vrta i djelova dvorišta, imam puno posla ali i uživam u tomeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:07:06   
Jole84
Lu,prelepo je user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:19:14   
Olga75
LU , dis is febjulos darling user posted image
sad necu svoje smetliste ni da pokusam da fotkam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 12:19:51   
Ana13
Lu,mogu da zamislim koliko uzivas kad sednes da popijes kafu,a oko tebe ta lepota tvojih ruku delo. Zavidim ti,draga. Prelepo je user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 13:19:31   
Lu
Hvala cureuser posted image
Ajde slikajte i vi svoje baštice!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 13:26:22   
Olga75
e pa necu da fotkam jer me srqmota user posted image
nego kad dodjes u komsiluk da si napravis izlet do Subotice i vidis moju dzunglu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 14:51:05   
nata11

IZVORNA PORUKA: mati


IZVORNA PORUKA: nata11

Samo da javnem meni super napreduje sargarepa u saksiji user posted image , a i čeri je poprilično izrastao moraću da mu nadjem neko drvce i povežem ga.

Nato, jer poceo ceri da ti cveta? I mm je napravio bastu u saksijama na terasi, Ceri nam bas lepo raste ali jos ne cveta.
Jao Lu , odusevim se svaki put kad postavis ovde neku slicicu. Hocu i ja veeeliko dvoriste.



Ne jos Mati user posted image
Bas mi je lep ide u visinu ali pre neki dan se razocarah, rodjaka koja mi je dala kaze njen vec ima cvetove. Mada ona ima kao neku najlonsku natrstresnicu pa mu je sigurno toplije. A jos ovi kisni dani nikako mi ne idu na ruku. Ali valjda ce napredovati.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: vrt / baštica
23.5.2013 16:22:34   
PoisonEve
Lu, ovo je idilauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: vrt / baštica
26.5.2013 0:16:13   
degu
Lu da znaš da ti zavidim, ovo je melem za oči i dušu, prelepo okruženje user posted image nešto je uredila priroda, nešto ti, savršen spoj user posted image
I ja sam ove godine posejala bašticu i pojela svoje prve rotkvice user posted image
Uživam da se bakćem s tim, šteta što nemam više vremena, stvarno je opuštajuće bez obzira na umor.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: vrt / baštica
10.6.2013 10:19:39   
Olga75
mislim da smo ove godine trebale da sadimo pirinac user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here