|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
16.3.2009 16:28:53   
Ana RR
Nista ne smeta ako se pije u prvih par nedelja, ali naravno uvek se treba posavetovati sa doktorom. Za macinu travu bas kazu da se ne sme piti u trudnoci a za virak ne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Virak (vrkuta)
16.3.2009 16:31:30   
Lilly*
A ionako nam ne treba vise kada ugledamo user posted image  user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Virak (vrkuta)
16.3.2009 16:34:51   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image dve crtice bog ih njihov, vise da se dese svima i da ostanu!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Virak (vrkuta)
17.3.2009 14:06:32   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus

 ovi na agrokulturi u SAD me nisu ni zaustavili!  Mogla sam i marihuanu da donesem, pih.


user posted image već mi se javljaju ideje za biznis!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Virak (vrkuta)
18.3.2009 12:01:28   
Jacaca
Zna li neko sigurno da li sme u prvih dana trudnoce da se pijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Virak (vrkuta)
18.3.2009 12:02:54   
Anoniman
Mani se sada Jacaco lekovitog bilja!

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Virak (vrkuta)
18.3.2009 14:29:33   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Zna li neko sigurno da li sme u prvih dana trudnoce da se pijeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Koliko sam ja mogla da nadjem na netu, može da se pije svo vreme trudnoće. Ali pošto su čajevi ipak opasne stvari, možda bi trebalo izbegavati u prva tri meseca

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:37:35   
Lilly*
nikada nisam imala nikakve simptome ovulacije, ovog meseca sam popila  4 solje caja od virka, i to za vreme menstruacije, kada svakako ne moze skoditi ako dodje do oplodnje, i sada osecam da mi se priblizava ovulacija! valjda ce to uroditi plodom user posted image  user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:44:51   
Ana RR
Super, lilly! Ja sam odustala od virka, izaziva mi neku mucninu user posted image  jbg...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:46:07   
Lilly*
a jesi li probala neki drugi caj.. da ne dobijem po prstima user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:47:47   
Ana RR
Pila sam jedno vreme macinu travu, pa mi se stalno desavalo da zaboravim kad smem a kad ne smem da je pijem. Sad se kanim da kupim crveni zdravac, Modesty je pisala o njemu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:53:59   
Lilly*
probaj crveni zdravac pa nam javi utiske.. a da li ti osecas ovulaciju?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 14:56:52   
Ana RR
Uvek je osetim, imam ovulacijsku sluz i bol u stomaku, koja se pojaca kad puca folikul. i pre nego sto sam krenula na folikulometriju znala sam kad mi je ovulacija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 15:09:29   
Lilly*
moram se opet "pohvaliti tj virak, sada sam primetila i plodnu sluz, a ni to nikada nisam imala.. juuhuuu, sada imam vere da ce biti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 15:15:25   
Ana RR
Odlicno user posted image

Pij redovno caj, ne moze ti skoditi. Dve solje dnevno, ako mozes.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 17:53:48   
Mikica2
lilly.79 jesi li pila ikako macinu travu? Ja sam je pila 3 mjeseca i prestala sam, nisam nikakve rezultate imala!
Prije sam imala plodnu sluz u obimnim kolicinama ali vec neko vrijeme plodne sluzi nema! Znaci tebi se pojavila plodna sluz od vrkute? Imas li jos kakvih prijedloga rezultata? Pusa

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Virak (vrkuta)
24.3.2009 18:21:14   
Lilly*
pila sam jedan mesec macinu travu i tada i samo tada sam jos osetila ovulaciju, ali nisam imala tu plodnu sluz

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 11:34:24   
Rivana
E, ovako ja sam virak pila od cetvrtog meseca trudnoce i trudnocu sam odlicno ponela, nisam imala zatvor od cega pate gotovo sve trudnice, imala sam snage radila sam do dan pred porodja, radila u petak u suboto ujutru otisla da se porodim, porodjaj bio brz. Posle porodjeja sam imala probleme al to je sad druga prica.
Tako da o caju imam samo reci hvale, mada moram priznati da nisam bila redovna tako da sam ponekad pila samo soljicu dnevno. Pocela sam ga piti jer sam imala povecan sekret u trudnoci, pa mi ga preporucili. Kazu da je za sve probleme ginekoloske. Zene ga piju i kod problema sa grkicem i kod loseg papa testa, naravno uz terapiju koju dok. prepise.
Samo treba biti uporan kod cajeva jer rezultati malo sporije dolaze. Isto sam cula da je virak dobar i posle porodjaj jer ako ga zena pije brzo se vrati na "staro".

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 11:44:39   
Jacaca

IZVORNA PORUKA: lilly.79

moram se opet "pohvaliti tj virak, sada sam primetila i plodnu sluz, a ni to nikada nisam imala.. juuhuuu, sada imam vere da ce biti user posted image user posted image user posted image


Nemam je skoro nikada, ovog meseca je bilo ali tri dana pred O a za vreme O neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nisam ga pila posto su mi dali neke lekove za secer mada ga nemam nego za sazrevanje jajnih celija, pa nisam znala da li smem da kombinujem.user posted image user posted image user posted image Pocinjem pa sta bude?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 12:31:20   
Lilly*
Jaco drzim palceve da i tebi virak pomogne, ja sam sada kao dete srecna jer verujem da ce mi ovo pomoci da zatrudnim

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 17:15:03   
Mikica2
Nista! Idem i ja do apoteke sutra da kupim vrkutu! Nadam se Jacajaca da ce nam pomoci a tebi lilly.79 zelim da je vec uspjelo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 18:13:09   
Lilly*
mutimo, mutimo user posted image  ako ne nadjes u apoteci, pogledaj u zdravoj hrani, ja sam tamo kupila, napisala sam i cenu ovde gore.. srecno!

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 18:16:39   
Mikica2
IZVORNA PORUKA: lilly.79

mutimo, mutimo user posted image  ako ne nadjes u apoteci, pogledaj u zdravoj hrani, ja sam tamo kupila, napisala sam i cenu ovde gore.. srecno!


Ok! Nesto kontam, ma idem ja veceras do apoteke! Ne mogu ja izdrzati do sutra!user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 18:18:08   
Lilly*
trk, trk user posted image  i ja ne bih mogla da cekam, i ja sam strasno nestrpljiva

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Virak (vrkuta)
25.3.2009 18:19:27   
Mikica2
Definitivno veceras! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Nadam se da je ukusnija od macine trave!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here