|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
5.10.2011 14:25:54   
Meisje
Uh,stvarno komplikovano,najgore je to kad ne znas sta je...a nasi doktori su posebna prica,ja sam u Holandiji i bila sam kod doktora za nesto sasvim drugo,znaci toliko paze ispituju me svaku sitnicu,zovu telefonom...mislim,prosto mi neprijatno od tolike ljubaznosti! Drzim ti palceve Meyo da se to sredi!

Ja sad citala ovu temu i pronasla sam mnogo simptoma koje prepoznajem kod sebe: grudi porasle i povremeno boluckaju, dok mi je islo bilo mi je crvenije i ispao mi jedan veci ugrusak i imam dosta sitnih delica kao da se ljustim, naduven stomak i blaga dijareja...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Virak (vrkuta)
8.10.2011 22:26:21   
meyo
hvala Mei ..degu
ja dobila pa i na 43-ci dan uspjeh u odnosu na 60 user posted image
nego zaboravih jel smijem u vrijeme ciklusa pti ili nakon prestanka?? kako bjese ...
i definitivno moram povecat dozu i dodat jos hajducke ..barem mi se tako cini
i idemo again sve ispocetka valjda urodi plodom konacnouser posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Virak (vrkuta)
8.10.2011 22:34:17   
snješka
Ja sam nekad pila Vrkutu i pila sam je bez prestanka. Ne znam kako druge rade, ali kod mene nije bilo negativnih posljedica.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Virak (vrkuta)
8.10.2011 22:38:32   
meyo
hvala ti snjeska :)

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Virak (vrkuta)
8.10.2011 23:17:44   
degu
Meyo bez prestanka piješ user posted image pa jeste uspeh, vidiš da polako napreduješ.
Pokušaj sad da piješ čist virak, možda ti bolje deluje. Evo ja ovaj ciklus samo virak pijem + terapija i mislim da je O bila 15 dc, očekujem da dobijem 29 dc što nikad nisam.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Virak (vrkuta)
9.10.2011 9:34:19   
meyo
znaci da probam bez hajducke ?? ja samu nju kad sam pila djelovala mi je super na cikluse ranije mislim ne znajuci sve ovo za nju.. pa sam zato kombinovala misleci da nece skoditi ...

ajd mozda probam sam virak .. pa po dvije solje .. dal da ubacim ocajnicu?? i kako bih nju pila privh 7-8 dana pa posle virak jel tako??
uz to idem sa vitaminom c +e+ folna +nocurak..user posted image otrovat cu se prije nego zabebit



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Virak (vrkuta)
9.10.2011 11:05:26   
nina26
otrovat cu se prije nego zabebit



user posted image ovo i ja svaki put pomislim kad krenem da pijem svasta nesto user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Virak (vrkuta)
9.10.2011 12:46:33   
Meisje
Meni su prestali svi propratni simptomi i evo 7dc pojavilo mi se belance!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Virak (vrkuta)
9.10.2011 18:33:59   
degu
Meyo ti moraš da vidiš šta tebi najviše odgovara, ako misliš da ti više hajdučka odgovara, slobodno pij. Ali opet nemoj ni sa čajevima da preteruješ, nemoj piti više od 800 ml dnevno, za svaki slučaj.
Nemoj baš da nam se otruješ user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 3:33:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: meyo

znaci da probam bez hajducke ?? ja samu nju kad sam pila djelovala mi je super na cikluse ranije mislim ne znajuci sve ovo za nju.. pa sam zato kombinovala misleci da nece skoditi ...

ajd mozda probam sam virak .. pa po dvije solje .. dal da ubacim ocajnicu?? i kako bih nju pila privh 7-8 dana pa posle virak jel tako??
uz to idem sa vitaminom c +e+ folna +nocurak..user posted image otrovat cu se prije nego zabebit






bas kao sto mi je rekla anirez a i ja pitala travarku da potvrdim ja sam krenula sa ocajnicom na 40 dana bez prestanka uzimam svoje smokve svako jutro uz to pijem ocajnicu sad vec skoro mjesec danan bez prestanka s tim sto sam je prestala na jedan dan dok sam imala user posted image jer sam primetila da mi ide duze nego inac pa sam pomislila kao sta su mi rekli da je pokrenula cistu krv i cim sam je prestala piti taj dan sl sam se vec okupala od user posted image ..sad je pijem inace mi je O izostala ovog meseca a i da je bila nebi je prestala idem na tih 40 dana pa sta bude...user posted image

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 685
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 13:42:50   
Nella79
Ja sam se totalno pogubila sa ovim cajevima user posted image

Moze li mi neko reci, da li se Virak pije za vreme trajanja men. ciklusa ili pocinjem posle muser posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 13:55:34   
nina26
Pisale su vec gore devojke na istoj strani, Virak se pije sve vreme ciklusauser posted image

(odgovor članu Nella79)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 13:57:08   
Meisje
Ja sam pocela 3-4 dana preuser posted image i odma sam imala rezultata,samo napred!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 21:41:48   
maca821
I ja cu ovaj mesec da pijem virak, meni se ta sluz slabo pojavljuje inace.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Virak (vrkuta)
10.10.2011 21:46:32   
meyo
maco probaj i nocurak meni je pomogao .. evo i ja krecem opet virak nocurak .. uh

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Virak (vrkuta)
11.10.2011 11:04:26   
Meisje
Maco samo napred,evo ja ga pijem i izgleda da mi je O bila 7dc,sutra cu znati sigurno,i stvarno mnogo toga pozitivnog primecujem od virka!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Virak (vrkuta)
13.10.2011 17:21:39   
maca821
Devojke jel ja smem piti virak s obzirom na ovu moju cudnu menstruaciju? Dva dana imala , pa dan i po nista, pa sad opet procurila...

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Virak (vrkuta)
13.10.2011 17:22:52   
World
ma smijes piti virak kad god... cak i ako si trudna... on nije opasan ni za sta....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Virak (vrkuta)
13.10.2011 17:27:48   
maca821
hvala Worlduser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Virak (vrkuta)
13.10.2011 22:33:58   
blesavko
user posted image od sutra i ja krecem sa virak!!! 

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Virak (vrkuta)
13.10.2011 22:35:55   
Meisje
Samo napred,da bude uspesnouser posted image

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2011 16:08:11   
Cruella deVil
Ja moram opet da vas pitam, koliko vremena je potrebno da bi virak delovao? Ja sam ga pila 3 meseca po dve solje, pa mesec pauze, pa sam opet pocela pre 10ak dana, ali mene stomak i dalje mnogo boli, svakog meseca moram da primam injekcije diklofena.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2011 16:28:25   
Meisje
Cruella,meni je momentalno poceo da deluje,tek ga prvi mesec pijem i bas sam pocela 3-4 dana pred menstruaciju,kad sam dobila,prva dva dana dok imam bolove(ne jake)cim popijem solju caja prestaju, bukvalno u toku pijenja. Inace,pijem isto 2 solje dnevno...

(odgovor članu Cruella deVil)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2011 17:44:50   
Cruella deVil
Pa, ja onda mora da radim nesto pogresno. Meni ni malo nije pomogao. user posted image   Jednu kasicicu ubacim u vrelu vodu, sacekam 10ak minuta i popijem.  Pada mi na pamet da prestanem, jer ocigledno na mene nece da deluje. user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2011 17:51:22   
Meisje
A gde ga kupujes? Ja sam kupila u biljnoj apoteci na Crvenom krstu...

Sacekaj da ti se jos neko javi,ko ima malo vise iskustva sa tim,ja kad sam pocinjala,procitala sam celu ovu temu i vecinom ga svi hvale da je odmah poceo da deluje ali bilo je i slucajeva da ne primecuju nikakvu razliku...

(odgovor članu Cruella deVil)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here