|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
3.3.2014 19:44:42   
nata11
Jel inace imas pcos? Na koliko su ti ciklusi?
Mislim da i tada nije stetan po 1 solja ali nikako nemogu to da tvrdim.

_____________________________





(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Virak (vrkuta)
3.3.2014 20:14:25   
milica93
Imam neke male cistice, ali i pored toga ciklusi su mi bili redovni. Na oko 23-25 dana.
Negde sam čitala sme, negde ne sme. Ali većinom sve pozitivni komentari.
Ma piću jednu dnevno, valjda ne može da škodi. user posted image Piše i da učvršćuje plod za matericu i sprečava spontane, pretpostavljam da onda ne može da škodi. Mada, ngde sam naišla na inf. da ko ga nije pio do sad, da ne počinje u ranoj trudnoći.
Nisam pametna za ovo zaista.
Hvala ti. user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Virak (vrkuta)
4.3.2014 8:26:52   
leptir 40
Dobro jutrouser posted image ,

Ja sam od juče počela piti vrkutu pa ćemo vidjeti.
U prvoj trudnoći sam pila macinu travu i brekinju a sad da probam ovouser posted image , iskreno ciklusi su mi na 31 dana ali mi se čini da nemam svaki mjesec ovulaciju pa se nadam da će se ustabiliti.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Virak (vrkuta)
5.3.2014 11:04:35   
milica93
Leptir, jel tebi bilo muka nakon što si popila šolju? Ja sam imala onako blagu mučninu, al me je brzo prošlo.
Ja prvi put pijem ovakve čajeve. user posted image

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2014 21:48:59   
slatkiss
cao ddrage moje dame. ja sam ovde nova na forumu al sam ovu temu procitala od prve do poslednje strane. pa sam resila i ja da podelim svoje iskustvo. virak pijem vec dve nedelje. pre su mi ciklusi bili na 22-25 dana medjutim sad mi kasni vec 2 dana pojavio mi se braonkast sekret bole ne grudi i ledja. danas sam uradila test i negativan je.user posted image neznam sta se desava al saki cas trckam da mokrim. sve to pripisujem virku verovatno se cisti organizam. mada se uskoro nadam user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2014 22:29:03   
slatkiss
user posted image user posted image user posted image katastrofa stigla je user posted image

(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Virak (vrkuta)
12.3.2014 22:53:12   
zbunjena 740
ja sam dana s prvi put pocela d aga pijem(dve solje popila) i malopre videla sukrvicavu sluz na t.papiru.inace mi je menstr.prestala pre pet dana. uplasena sam,sta to moze biti? a osecam i malo probadanje u levom jajniku!

(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Virak (vrkuta)
29.3.2014 20:11:50   
Njegova mezimica
Devojke pijte ja sam sve cajeve muckala dva meseca, pa dva meseca odmarala i danas sam videla moje user posted image

(odgovor članu zbunjena 740)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Virak (vrkuta)
29.3.2014 21:07:01   
nata11
Zbunjena od virka nije, prvo on nije preterano jak a i da bi cajevi delovali treba duzi period upotrebe.

_____________________________





(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Virak (vrkuta)
16.4.2014 17:27:48   
manjaa
Draga sme li se virak i hajdučka piti kad saznaš da si trudna? Ja sam danas vadila betu koja je povišena, ali UZ je određen za sl nedelju tj .sredu. Ne znam smem li piti i dalje?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Virak (vrkuta)
16.4.2014 17:54:06   
Ivanka 75
Manja, virak mozes i dalje da pijes a za hajducku travu ne znam. Ja sam virak pila skoro do kraja 3 meseca.

(odgovor članu manjaa)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Virak (vrkuta)
16.4.2014 18:18:31   
manjaa
Hvala puno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Virak (vrkuta)
16.4.2014 18:19:51   
manjaa
meni reče apotekar da ne sme tek nakon trećeg meseca.... a ovamo piše da sprečava od spontanog pa sam totalno sluđena šta da radim.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Virak (vrkuta)
21.4.2014 22:38:23   
lepao
Da ki je vrkuta dobra za posluje spontanog...za matericu, regulisanje ciklusa hormona ovulacije?
Jeli bolja vrkutaili macina trava za ove stvari?

(odgovor članu manjaa)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Virak (vrkuta)
21.4.2014 22:51:51   
madre
lepao, neki ce ti hvaliti vrkutu, neki macinu travuuser posted image
ja sam pila i jedan i drugi i mislim da je ocajnica kod mene vise ucinila, dok se drugi kunu u virak...
na tvom mestu bih pila virak, dok ne resis da pravis bebu pa bih onda krenula sa ocajnicom, ali nju preporucuju samo do ovulacije, posle O se pije samo virak.
nadam se da si me razumelauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Virak (vrkuta)
1.7.2014 20:56:24   
*biberce*
Devojke,da li moze neka da mi kaze koliko dugo se pije virak?Zanima me i da li se pije u toku ciklusa takodje?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Virak (vrkuta)
2.7.2014 9:19:19   
Anoniman
biberce, koliko znam nema ogranicenja, mozes stalno da pijes.

(odgovor članu *biberce*)
  Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Virak (vrkuta)
2.7.2014 9:54:33   
nata11
Da moze da se pije stalno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Virak (vrkuta)
22.9.2014 11:06:48   
majared
Ja sam pred proslu trudnocu pila virak i jos jedan caj u nekoj razmeri. Sad da me ubijes ne znam koji. Da nije hajducka trava user posted image . Da li neko zna

< Poruku je uredio majared -- 22.9.2014 11:07:16 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Virak (vrkuta)
22.9.2014 11:21:41   
17 joka
ja pijem Virak a pijem kombinaciju hajducka trava, neven i kopriva kad nepijem mesavinu pijem Macinu travu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Virak (vrkuta)
26.9.2014 8:16:25   
nata11
Majared kazu da je i HT dobra za zene e sada da nisi kombinaciju sa macinom travom?

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Virak (vrkuta)
26.9.2014 8:42:07   
madre
verovatno nije, ja koliko znam te dve travke se ne kombinuju...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Virak (vrkuta)
28.1.2016 10:49:17   
Melanija82
Nova sam na forumu. Imam miom i zanima me da li je neka od vas probala vaginelete virka? Razmišljala sam da probam da ih koristim ali bi volela da čujem da li su nekom pomogle

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Virak (vrkuta)
31.1.2016 16:47:28   
nata11

IZVORNA PORUKA: Melanija82

Nova sam na forumu. Imam miom i zanima me da li je neka od vas probala vaginelete virka? Razmišljala sam da probam da ih koristim ali bi volela da čujem da li su nekom pomogle


Ja nisam cula da to ima inace bih kupila i probala. ... Ili mozda sama pravis te vaginalete?

_____________________________





(odgovor članu Melanija82)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Virak (vrkuta)
31.1.2016 20:11:56   
Melanija82
I ja sam slucajno naletela. Izgleda je nesto novo. Doktorica mi preporucila neke vaginalete od propolisa ehinacee i aloe i na njihovom sajtu vidim i ove, a na sajtu te firme sam nasla i kapsule od virka. Nemam pojma kakvo je. Doktorica mi za ove rekla, a meni se ove odlicne cine. Ali opet ne znam da je neko koristio to.

< Poruku je uredio Melanija82 -- 31.1.2016 20:12:57 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here