|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 21:13:57   
Suncicabg
Hvala Lily! Bas me zbunilo to ~najmanje pola sata~user posted image I jos nesto da utvrdim, sme da se pije i kad si user posted image ? Mislim ja nisam, ali bi volela... pa jel ne moze da skodi, ako dodje do trudnoce?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 21:16:33   
Lilly*
Ja ga ne bih pila kada zatrudnim. Trebalo bi tada da ipak pitaš dr. A to dok ne utvrdiš trudnoću, neće škoditi ako ga piješ.

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 21:19:21   
Suncicabg
Na to sam mislila, dok se ne utvrdi trudnoca. Hvala ti

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 22:21:03   
Suncicabg
Pa nije toliko los ukus!user posted image Mada ja svaki caj pijem bez secera, pa mozda zbog toga. Ako jos neko zna da li sme da se pije pre nego sto se utvrdi trudnoca, znacilo bi mi...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 22:29:08   
dr boba
Na mom uputstvu pise da se prelije sa hladnom vodom i zagreje do kljucanja( 1 supena kasika, sa pola litra vode), odstoji 15-20 min i onda procedi. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 22:59:05   
dejana007
Uradi po uputstvu, mozda su tvoje travke drugacije ubrane user posted image

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 23:14:03   
dr boba
user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 7:30:46   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Pa nije toliko los ukus!user posted image Mada ja svaki caj pijem bez secera, pa mozda zbog toga. Ako jos neko zna da li sme da se pije pre nego sto se utvrdi trudnoca, znacilo bi mi...


sme da se pije i u trudnoci, cak je preporucljivo

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 9:07:15   
Suncicabg
Super onda! Hvala Zvezdice! Kako si ti? Jesi pila nekad virak?

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 9:47:40   
zvezdica009
suncice pocela sam da ga pijem pre mozda 2 meseca, pa sad cekam rezultate user posted image pijem po dve solje uglavnom u toku pre podneva jer me malo mrzi kod kuce da ga kuvam ali u poslednje vreme pijem i virak i zalfiju i maticnjak cini mi se
user posted image vise ni ja ne znam nakupovala sam silne cajeve i cini mi se da bi mi lakse bilo da odgovorim na pitanje sta ne pijem user posted image kupila sam i nocurak kapsule jer sam citala da su i to pile devojke pa su zabebile a pijem kad se setim i jabukovo sirce, vise pijem nego sto jedem user posted image nadam se da ce uroditi plodom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 10:52:50   
Rivana
Postavicu glupo pitanje da li caj od virka smanjuje dejstvo pilule za kontracepcijuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 11:25:11   
zvezdica009
ja sam nasla ovo

Očajnica ili macina trava

(Marrubium vulgare)

NAJBOLJE ZA: pomoć pri začeću

Macina trava od davnina se koristi za lečenje neplodnosti žena. U narodu je zovu i očajnica, što slikovito opisuje njene davne korisnice, žene koje su očajavale zbog nemogućnosti da postanu majke. Osnova njenog delovanja jeste normalizacija lučenja polnih hormona i uravnotežavanje hormonalnog ciklusa, što je, kako svi danas znamo, preduslov uredne trudnoće. Pomaže kod menstrualnih tegoba i niza ženskih bolesti.

KAKO JE KORISTITI: macina trava uzima se u obliku čaja. Dve kašičice treba preliti s dva i po decilitra vrele vode i procediti posle tri do pet minuta. Savetuje se uzimanje od tri do pet šoljica na dan. Zbog oporog ukusa, nekima je lakše da čaj piju kad je hladan. Može i da se zasladi, ali malom količinom meda. Ovu biljku dobro je kombinovati s virkom jer zajedno deluju vrlo pozitivno.

SAVET: čaj treba da se pije najmanje tri meseca u kontinuitetu. U vreme menstruacije napraviti pauzu.

UPOZORENJE: čim se utvrdi trudnoća, prekinuti uzimanje čaja.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 11:29:36   
mili15
Zvezdice
Meni je apotekarka rekla da se ni u kom slucaju ne smije sastavljati sa macinom travom.Jedino mozes npr.Ujutro pijes vrkutu,popdne macinu travu pa onda opet vrkutu.....


_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 12:00:15   
zvezdica009
ja mislim da se ovde ne misli na kombinovanje ta dva caja istovremeno, nego na njihovo odvojeno kuvanje ali u toku dana znaci da mozes popiti i jedan i drugi caj, solju virka , pa kroz 3 sata ocajnicu, pa opet kroz 5 sati virak, pa opet kroz 2 sata ocajnicu, na primer, ja sam to tako razumela

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 12:06:22   
mili15
Sorry zvezdice user posted image
Nisam temeljno procitala tvoj post,pogresno sam shvatila.user posted image
Dobro si napisalauser posted image


_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 12:11:34   
dejana007
ovo je sve super objasnjeno i hvala na tome. Posle ciklusa pocela da pijem ocajnicu koju pila do ovulacije 3 puta dnevno a sad prestala i samo pijem vrkutu. 

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 12:15:30   
zvezdica009
mili15user posted image

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 12:16:47   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: dejana007
Posle ciklusa pocela da pijem ocajnicu koju pila do ovulacije 3 puta dnevno a sad prestala i samo pijem vrkutu. 


ovo je odlicna varijanta kako iskombinovati ta dva caja user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 14:31:58   
Suncicabg
Mene je malo stah te Macine trave! Cas smes, cas ne da je pijes, a nije dobra ako zabebis....tako sam cula

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 14:36:15   
Lilly*
 
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Pa nije toliko los ukus! Mada ja svaki caj pijem bez secera, pa mozda zbog toga. Ako jos neko zna da li sme da se pije pre nego sto se utvrdi trudnoca, znacilo bi mi...


IZVORNA PORUKA: ZVEZDICA009
sme da se pije i u trudnoci, cak je preporucljivo

Nisam baš sigurna koliko je preporučljivo u prva 3 meseca, posle da, ipak sam za savetovanje sa lekarom
sme da se pije i u trudnoci, cak je preporucljivo

< Poruku je uredio lilly.79 -- 15.10.2009 14:43:11 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 14:38:46   
dejana007
Zvezdice user posted image

Suncice, pijes do ovulacije posle prestajes dok ti se ne zavrsi ciklus. ako ne dobijes i trudna si ne pijes caj. krajnje jednostavno. Ocajnica ima ocajan ukus :) ali naviknes se :)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 14:40:54   
Suncicabg
Pa problem i jeste sto ne znam kad je tacno ovulacija user posted image  Kad bih to znala... Za sad cu piti samo Virak, koliko sam shvatila njega mozes kad hoces!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 14:52:06   
zvezdica009
virak se preporucuje i u trudnoci a macina trava nikako

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 15:29:47   
Suncicabg
Ma zato mi se i ne pocinje sa Macinom travom! Ja cu samo Virak za sada....

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Virak (vrkuta)
15.10.2009 15:31:43   
Suncicabg
On takodje pomaze i za zatrudnjivanje? Tako?user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here