|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 11:08:03   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Stvarno nista ne boli! Cipiripi pricaj nam jos! Kako i zasto dolazi do tog ciscenja? user posted image  Kako znas da je dobro?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da,da hajde jos nam pricaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni tebe Suncice nista ne boli..mene je stomak boleo do padanja u nesvest,lezanja u hitnoj...uzas user posted image   a sada nista!!user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 11:31:12   
Suncicabg
Mene je baaas bolelo kad treba da dodje user posted image , uvek sam znala ujutru ako ce doci u toku dana! Sad nista, ali me brine sto je toliko obilnija user posted image  i crvenija user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 11:33:56   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mene je baaas bolelo kad treba da dodje user posted image , uvek sam znala ujutru ako ce doci u toku dana! Sad nista, ali me brine sto je toliko obilnija user posted image  i crvenija user posted image


pa i mene je brinulo,ali sada sam se smirila kada je cipiripi objasnila...vidis da je svim devojkama tako...
to znaci da je dobro..i meni je obilnija..pre recimo,kada dobijem traje mi 4 dana...ovo mi je 4 dan i cini mi se da nema nameru jos da stane...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 11:39:58   
Suncicabg
Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 20:45:33   
mamce
I ja pijem virak ovo mi je drugi mesec, ali nisam bas redovno pila prosli mesec i bez obzira sto nisam meni je isto dosta bilo obilnije nego ranije, sad cemo videti, nadam se da nece ni doci.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 20:46:24   
mamce
A stomak me je boleo mnogooo kao i ranije...user posted image

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2009 22:12:28   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...


pa verovatno ti cajevi povoljno uticu za ceo nas sistem i automatski regulisu sluznicu materice od ovluacije do ovluacije..tj povecavaju sanse za zacece.
odgovor je poznat..radi se o tome da se u toku menstruacije iz vagine izbacuje krv, a ugrusci koji ispadaju su posledica ljustenja endometrijuma ukoliko ne dodje do oplodnje.
meni je hormonski status ok, tako da ja ne pamtim kad nisam imala ugruske na ulosku, pomalo na krevetu...itd.. user posted image user posted image user posted image

sve u svemu ljustenje je ok...samo je vazno da nisu ogromni komadi..a sta znaci ogromno...pa kao pola pesnice..

meni se ednom desilo pre par godina da mi je pukao kapilar u vagini, nije mi bila user posted image ...sela sam na solju da piskim, i samo je krenulo. zvala sam dr ona je mislila da je rani spontani, ali kad sam joj rekla da nisam bila nisakim 3 meseca iskljucila je tu mogucnost. usput dok sam se dovezla do nje ispalo mi je nekih 20 komada velicine pesnice, a izleda kao pileca dzigerica...e to je bilo strasno grozno iskustvo.
primila sam infuziju ona je na kameri za kolpskopiju videla gde je on pukao i hvala bogu to mi se vise nikad nije desilo.
a objasnje STA JE TO BILO ..niko nezna.... user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Virak (vrkuta)
5.12.2009 10:34:22   
Suncicabg
Cipiripi user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Virak (vrkuta)
5.12.2009 13:29:53   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...


pa verovatno ti cajevi povoljno uticu za ceo nas sistem i automatski regulisu sluznicu materice od ovluacije do ovluacije..tj povecavaju sanse za zacece.
odgovor je poznat..radi se o tome da se u toku menstruacije iz vagine izbacuje krv, a ugrusci koji ispadaju su posledica ljustenja endometrijuma ukoliko ne dodje do oplodnje.
meni je hormonski status ok, tako da ja ne pamtim kad nisam imala ugruske na ulosku, pomalo na krevetu...itd.. user posted image user posted image user posted image

sve u svemu ljustenje je ok...samo je vazno da nisu ogromni komadi..a sta znaci ogromno...pa kao pola pesnice..

meni se ednom desilo pre par godina da mi je pukao kapilar u vagini, nije mi bila user posted image ...sela sam na solju da piskim, i samo je krenulo. zvala sam dr ona je mislila da je rani spontani, ali kad sam joj rekla da nisam bila nisakim 3 meseca iskljucila je tu mogucnost. usput dok sam se dovezla do nje ispalo mi je nekih 20 komada velicine pesnice, a izleda kao pileca dzigerica...e to je bilo strasno grozno iskustvo.
primila sam infuziju ona je na kameri za kolpskopiju videla gde je on pukao i hvala bogu to mi se vise nikad nije desilo.
a objasnje STA JE TO BILO ..niko nezna.... user posted image







Hvala Bog da je proslo sve u redu i da si na vreijeme reagovala i zvala dok.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Virak (vrkuta)
6.12.2009 14:30:10   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Mari86

pre recimo,kada dobijem traje mi 4 dana...ovo mi je 4 dan i cini mi se da nema nameru jos da stane...user posted image user posted image user posted image



Meni je 5 dc i skoro da je  stalo.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Virak (vrkuta)
7.12.2009 12:22:04   
Mari86
Meni je u subotu stalo,znaci Suncice draga isto na 5dc..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Virak (vrkuta)
7.12.2009 16:40:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

lepo se cisti materica...user posted image
da bi bila dobar teren za udomljavanje. user posted image
ne brinite, tako treba. user posted image




jao cipiripi kako si me sad rasteretila....ja sam mislila ko zna šta mi je...lije ko iz kabla, crveno ko nikad pre, ugrušci...uh...user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Virak (vrkuta)
7.12.2009 16:44:31   
cipiripi
user posted image cak sam i za to pitala doktore...zato i znam da je to ok i normalno. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:35:57   
Lilly*
Evo Kleo user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:36:17   
Suncicabg
Kleo?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:41:39   
Kleopatra
Devojke imam par pitanja kad se pije caj,da li i u vreme user posted image i o,koliko puta dnevno, ja sam anemicna da li to moze imati neke veze,gde se kupuje?hvala

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:44:12   
Suncicabg
Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:44:49   
Mari86
Kleo mila....U prodavnici zdrave hrane...
Oko 150 dinara sam platila 500 gr...
Ja ga pijem dva puta na dan..obavezno!!
Moze da se pije svaki dan,bez obzira na user posted image i O!
Kazu cak devojke da on ima slican efekat kao Klomifen,a ja sam primetila da imam ovulaciju od kada ga pijem!!
user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:45:24   
Lilly*
Pročitaj prvi post pa vidi kako se sprema, pije se 3x dnevno. Nema veze sa anemijom, neće ni pomoći ni odmoći user posted image Pije se i za vreme user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:46:33   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!


Sto se tice stajanja,ja ga ne ostavim tako dugo...stoji 15 minuta i ja ga pijem..vruceg u gutljajima..tako sam procitala od devojka ovde!!user posted image user posted image user posted image  
i da ni mene ne boli stomak vise,cak  ni grudi..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:49:52   
Kleopatra
Hvala devojke user posted image user posted image



_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:54:39   
Kleopatra
E a kakav je ukus znam da je macina trava bljak nju sam probala jednom user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:57:20   
Lilly*
Nije loš, može se popiti, neki kažu da je ukusan, ali u odnosu na očajnicu je med i mleko user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 13:58:04   
Mari86
Meni je ukusan....navikla sam i fin mi je!!! user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Virak (vrkuta)
8.12.2009 14:51:32   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!


Sto se tice stajanja,ja ga ne ostavim tako dugo...stoji 15 minuta i ja ga pijem..vruceg u gutljajima..tako sam procitala od devojka ovde!!user posted image user posted image user posted image  
i da ni mene ne boli stomak vise,cak  ni grudi..user posted image



Meni na ambalazi pise ~ostaviti da stoji min 30 minuta~ user posted image , kupila kod travara na pijaci

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here