|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 0:58:29   
Maxin
Majo, ja sam ovako shvatila:
ti bi mogla da radis po hiper marketima, a njih ima koliko hoces, i uvek traze radnike, tako da ne brini za posao, nego napravite taj trvi  korak i za BG, a posao ces naci, ja ti garantujem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:00:30   
Maxin
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pcelice samo se opusti i sve ce doci na svoje mesto, veruj mi, svaka od nas je imala neki problem u trenutku bude tesko ali kasnije sve dodje na svoje mesto, samo da nas sluzi zdravlje, a pare kako dodju tako i odu user posted image . Ne kazem da ih ne treba imati, ali se ne treba nervirati jer kad izgubis zdravlje pare ti tu ne mogu pomoci!


ovo si bas lepo srocila, a potruno je tacno 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:00:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Evo da ti malo objasnim,za poslove u buticima i kaficima nisam... danas se za te poslove traze devojke koje su atraktivne (nemojte devojke da mi se ljutite,nemam ja nista protiv takvih devojaka ali ja nisam takva),nasminkane,srednjene,stegnute i sl.
A ja nisam takva i znaci da za te poslove nisam!
Ostalo prihvatam oberucke! user posted image

A to da nemam gde i kako nemam!
Ne shvatate dovoljno moju situaciju,znam da vas i ne zanima jer sma vam niko i nista... da znate shvatili bi da nemam kako i gde!

Verujem u nas,u mene,da sam sposobna ali danas su takva vremena da lakse prolazi ona koja da izvinete digne noge i dobije posao nego ja malecka,skromna...
user posted image


Pcelice ovo uopste nije istina..Taj stav: JADNA JA te nigde nece odvesti....
Ja ne dizem noge i nisam na taj nacin dobila posao a dobila sam ga...
tako da ...pre nego sto krenes da odbijas sve i sudis o svemu PROBAJ!!!

nemoj da se ljutis ali ja sam tebi rekla i pozvala tvog decka da dodje na intervju kod moje koleginice kad su bile u Boru i tad si morala da ga teras da dodje......user posted image user posted image user posted image user posted image

Slazem se sa ellenicom. sasvim!!!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:01:22   
Anoniman
Naravno da ne treba samo za te poslove da budes nalickan i nasminkan...


Zene NE ODUSTAJEM NI OD CEGA,nemoj da pricas kad ne znas koliko ja mrdam guzom i koliko se trudim, slala sam molbe i CV na 150 mesta,imam mnogo jaku vezu i nista! Pored srednje skole zavrsavala sam kurs za frizera jer sam to volela oduvek i samo zelim da imam jos jednu mogucnost... Nemam mogucnosti za fax i moram ovako!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:02:49   
micketta
ja imam bas grozno iskustvo sto se tice poslednjeg radnog mesta...
dosla sam u tu firmu 2007, sa jos jednom devojkom kao zamena za koleginicu koja je u to vreme bila 4. mesec trudnoce, da pokrivamo celokupno robno knjigovodstvo i finansije...
u decembru 2008. sam nazalost izgubila bebicu u 8. nedelji
aprila 2009. koleginica koja je bila na porodiljskom, dakle, ona koju smo menjali, se vraca u firmu a ja u avgustu saznajem da sam u drugom stanju, o cemu sam ubrzo i obavestila poslodavca...
pocetkom septembra, kada su godisnji odmori privedeni kraju, poslodavac mi saopstava da za mojim radnim mestom vise ne postoji potreba iako je prethodno upoznat da sam trudna (ona druga devojka je u medjuvremenu sama dala otkaz). ja sam odmah reagovala tako sto sam mu stavila do znanja da hocu da idem na bolovanje znajuci da on trudnici po zakonu ne moze da da otkaz...
od tada, naravno, primam minimalac, ali, istovremeno ne osecam nikakav pritisak od strane ostalih zaposlenih, sto je u toj firmi bilo svakodnevno.
osecam samo veliku gorcinu u odnosu na takvog odvratnog coveka i sebi kazem da ima boga...
da napomenem da je u medjuvremenu primio na moje radno mesto pripravnicu pomocu onog programa 'prva sansa' i da ju je nakon isteka pripravnickog staza prijavio u stalni radni odnos... toliko o tome da za mojim radnim mestom ne postoji potreba...
dugo sam razmisljala da li bi mi bilo bolje da sam jos onda u septembru prihvatila tu njegovu kretensku ideju o otkazu a onda pravac advokat, pa da se gospodin pushi, jer su kazne za otpustanje trudnice koja je bila u radnom odnosu na neodredjeno vreme, ogromne. sa druge strane, u to vreme sam samo zelela mir i nisam vise htela da se izlazem nepotrebnom stresu. bila sam u trecem mesecu trudnoce i samo sam razmisljala da bebici ne bude nista, da sve bude ok...
nadam se da cu nakon isteka porodiljskog naci novi posao a svakako necu pristati da me ovaj 'trenutni' poslodavac napravi budalom i da odem bez otpremnine. nema sanse. sve sam se lepo raspitala i koliko sam ukopcala, on, ako i tada bude zeleo da me otpusti, mora da napise da sam tehnoloski visak, i isplati mi otpremninu u zavisnosti od godina staza... nisam osvetoljubiva ali jos ce on zazaliti itekako jer se gnusham nepravde nanete neduznim ljudima...

izvinite sto smorih ovom pricom. mene to zaista i dan danas muci i ne mogu da shvatim kako takav jadan mozak funkcionise...
htedoh reci da pored svih stresova i nevolja sa kojima sam se na poslu morala suociti, bebica je ipak pobedila i to je ono sto je najbitnije user posted image

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:06:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Pcelice ovo uopste nije istina..Taj stav: JADNA JA te nigde nece odvesti....
Ja ne dizem noge i nisam na taj nacin dobila posao a dobila sam ga...
tako da ...pre nego sto krenes da odbijas sve i sudis o svemu PROBAJ!!!

nemoj da se ljutis ali ja sam tebi rekla i pozvala tvog decka da dodje na intervju kod moje koleginice kad su bile u Boru i tad si morala da ga teras da dodje......user posted image user posted image user posted image user posted image

Slazem se sa ellenicom. sasvim!!!


Pricam za moj glupi grad,gde nema veze da li ti znas da radis svoj posao i da li imas skolu za to,vec je vazno nesto drugo... to sto sam napisala za dizanje nogu!
Sto se tice posla terala sam ga ali jbg nije mogao da ostavi dedu da mu umre,pobogu!

Nisam otvorila ovu temu zbog ovoga i da se vuce moj problem,htela sam da caskam sa njima!



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:08:00   
Maxin
Majoooo, a koji je tvoj grad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:08:00   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
danas se za te poslove traze devojke koje su atraktivne (nemojte devojke da mi se ljutite,nemam ja nista protiv takvih devojaka ali ja nisam takva),nasminkane,srednjene,stegnute i sl.
A ja nisam takva i znaci da za te poslove nisam!



moje radnice su skromne i bucke...a imala sam i babu od 5o i nesto godina koja je radila jedno vreme...
tako da..nisi u pravu...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:08:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maxin

Majo, ja sam ovako shvatila:
ti bi mogla da radis po hiper marketima, a njih ima koliko hoces, i uvek traze radnike, tako da ne brini za posao, nego napravite taj trvi  korak i za BG, a posao ces naci, ja ti garantujem

Samo se nadam da ce da ga prime u vojsku a ja cu u BG da nadjem nesto,nije mi bitno sta!

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:09:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

moje radnice su skromne i bucke...a imala sam i babu od 5o i nesto godina koja je radila jedno vreme...
tako da..nisi u pravu...


Draga nisam bila u Bg-u i stvarno ne znam kako je  ista tamo,ja vam pricam za moj grad!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:09:43   
Ellenica
Draga pčelice
da bih ti malo bolje objasnila, moraš da razumeš da ja imam završenu srednju trgovačku školu
Znači ne lupam i ne gledam te sa nekog trona, jer meni je lako i imam ko zna kakav posao i platu.
Nikada nisam posao dobila putam oglasa, slanjem CV-a i konkursom.
Svaki posao sam dobila u razgovoru sa gazdom lično.
Kažem za sebe da sam vredna i radna, da sam pedantna i uredna, nahvalim se kako me mušterije vole, i sam taj gazda vidi da sam šarmantna i nasmejana.
I sve to i jesam, i ne stidim se da se nahvalim.




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:09:48   
Maxin
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
danas se za te poslove traze devojke koje su atraktivne (nemojte devojke da mi se ljutite,nemam ja nista protiv takvih devojaka ali ja nisam takva),nasminkane,srednjene,stegnute i sl.
A ja nisam takva i znaci da za te poslove nisam!



moje radnice su skromne i bucke...a imala sam i babu od 5o i nesto godina koja je radila jedno vreme...
tako da..nisi u pravu...



Moze neko da se naljuti na ovo, ne moraju babe biti od 50 i nesto, mogu extra da izgledajuuser posted image  

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:11:31   
Maxin
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Draga pčelice
da bih ti malo bolje objasnila, moraš da razumeš da ja imam završenu srednju trgovačku školu
Znači ne lupam i ne gledam te sa nekog trona, jer meni je lako i imam ko zna kakav posao i platu.
Nikada nisam posao dobila putam oglasa, slanjem CV-a i konkursom.
Svaki posao sam dobila u razgovoru sa gazdom lično.
Kažem za sebe da sam vredna i radna, da sam pedantna i uredna, nahvalim se kako me mušterije vole, i sam taj gazda vidi da sam šarmantna i nasmejana.
I sve to i jesam, i ne stidim se da se nahvalim.





Sugradjanko moja, odaj mi tajnu kako da dodjem do gazde user posted image  

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:11:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: OTI

Pcelice ovo uopste nije istina..Taj stav: JADNA JA te nigde nece odvesti....
Ja ne dizem noge i nisam na taj nacin dobila posao a dobila sam ga...
tako da ...pre nego sto krenes da odbijas sve i sudis o svemu PROBAJ!!!

nemoj da se ljutis ali ja sam tebi rekla i pozvala tvog decka da dodje na intervju kod moje koleginice kad su bile u Boru i tad si morala da ga teras da dodje......user posted image user posted image user posted image user posted image

Slazem se sa ellenicom. sasvim!!!


Pricam za moj glupi grad,gde nema veze da li ti znas da radis svoj posao i da li imas skolu za to,vec je vazno nesto drugo... to sto sam napisala za dizanje nogu!
Sto se tice posla terala sam ga ali jbg nije mogao da ostavi dedu da mu umre,pobogu!

Nisam otvorila ovu temu zbog ovoga i da se vuce moj problem,htela sam da caskam sa njima!





Pcelice, ma jasno je sve to...
Ali jednostavno ne mozes da kazes ni da se u Boru zaposljavaju takvi jer sam licno zaposlila za moju firmu oko 20 ljudi za godinu i po dana u Boru na mestima vozaca,magacinskih radnika i prodavaca...I to ne na osnovu lepote...
Znam da je u Boru tesko i mnooogo teze nego igde u Srbiji ali samo ti dajem savet da sa tim stavom:
"jadna ja, mene niko nece,svi primaju preko veze"
neces nigde dogurati...

Takve negativne kandidate ja prva izbacujem napolje...

Ovo je prijateljski savet...



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:12:54   
cipiripi
nije to bitno veruj mi...ako je gazda neki neandrtalac onda jeste bitno...ali u danasnje vreme svima treba RADNIK jer su se mnogi opekli na MANEKENKE i trptanje okicama...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:13:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maxin

IZVORNA PORUKA: Ellenica

Draga pčelice
da bih ti malo bolje objasnila, moraš da razumeš da ja imam završenu srednju trgovačku školu
Znači ne lupam i ne gledam te sa nekog trona, jer meni je lako i imam ko zna kakav posao i platu.
Nikada nisam posao dobila putam oglasa, slanjem CV-a i konkursom.
Svaki posao sam dobila u razgovoru sa gazdom lično.
Kažem za sebe da sam vredna i radna, da sam pedantna i uredna, nahvalim se kako me mušterije vole, i sam taj gazda vidi da sam šarmantna i nasmejana.
I sve to i jesam, i ne stidim se da se nahvalim.





Sugradjanko moja, odaj mi tajnu kako da dodjem do gazde user posted image  


kucanjem na sva vrata...

A Ellenica i ne treba da te bude sramota da se hvalis...kako drugacije???

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:14:39   
Anoniman
Ja sam prehr.tehn. i nigde se ne trazi to! U trgovinu ili pekaru ili sl. svuda traze one sa trogodisnjom jer ako mene zaposle moraju vise da mi plate a ne isplati im se! Zavrsila sam za frizera ali jos nemam dovoljno iskustvo za to ,ali naucicu valjda! Bila sam na neke razgovore sad skoro,ali svi nesto gledaju da li ce da bude posla uopste,mahom samo gazde rade...

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:16:39   
Maxin
I ja znam da pricam i to dobro. Na moju pricu i sarm sam uvek i dobijala posao. Ali danas nece niko da radi tako kucanjem na vrata. Jer ne dodjes do gazde nego do nekog radnika koji ti kaze posaljite mail ili ostavite br tel ili CV, ...

ja ne mogu da znam kako izgleda svaki gazda pa da ga pratim po graduuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:17:36   
Ellenica
Draga šta ti tražiš od posla. šta si završila, šta si radila?
A za razgovor sa gazdom lično, dovoljno ti je da znaš makar jednog njegovog radnika, gazde imaju običaj da uzimaju prijatelje svojih DOBRIH radnika.
A kad radiš kod jednog gazde on zna još njih 15-ak u gradu, i uvek imaš gde da se preporučiš ili da te on sam preporuči.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:19:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI
Pcelice, ma jasno je sve to...
Ali jednostavno ne mozes da kazes ni da se u Boru zaposljavaju takvi jer sam licno zaposlila za moju firmu oko 20 ljudi za godinu i po dana u Boru na mestima vozaca,magacinskih radnika i prodavaca...I to ne na osnovu lepote...
Znam da je u Boru tesko i mnooogo teze nego igde u Srbiji ali samo ti dajem savet da sa tim stavom:
"jadna ja, mene niko nece,svi primaju preko veze"
neces nigde dogurati...

Takve negativne kandidate ja prva izbacujem napolje...

Ovo je prijateljski savet...


Imam i ja vezu,moja mama je primljena u radni odnos sa vezom i firma se ugasila posle par meseci! A nije ni primila to za sta je radila!
Sad cu da ti objasnim...
mV je radio u vulkanizersku radnju,a on je trgovac ustvari,i tom coveku propada firma i kako ce da se izvuce i ajde ce da otvori perionicu i zaposli neke devojke koje ce skoro gole da peru automobile samo da bi privuko musterije!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:19:46   
Anoniman
maxin imas pp

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 11.3.2010 1:21:35 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:22:41   
Maxin
Ekonomsku sam zavrsila. Sve sto sam radila vezano je za trgovinu.

Zadnje je bila auto kuca, pa zbog krize noga.user posted image

Nikad ovako nije bilo, veruj mi. Ja radim od srednje skole, znaci jos dok sam isla u skolu radila sam,  to je kad bi sve sabrala i ne prijavljene poslove 15-tak godina.

Ja sto znam krug ljudi i firme, oni samo dele otkaze, malo po malouser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:28:02   
Ellenica
Znam sve
Svima nam je katastofa.
Ja nemam pojma šta ću kad mi istekne trudničko, jer na stari posao nemogu.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:28:50   
Maxin
Sto ne mozes na stari?

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
11.3.2010 1:31:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pcelice samo se opusti i sve ce doci na svoje mesto, veruj mi, svaka od nas je imala neki problem u trenutku bude tesko ali kasnije sve dodje na svoje mesto, samo da nas sluzi zdravlje, a pare kako dodju tako i odu user posted image . Ne kazem da ih ne treba imati, ali se ne treba nervirati jer kad izgubis zdravlje pare ti tu ne mogu pomoci!

Nisam ni videla ovo zbog svega!
user posted image

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here