|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
12.5.2019 16:51:11   
BubaBubica


Iju zar baš toliko delujem iskusno 😂 doduše morala sam ranije odrasti pa verovatno to doprinosi tom utisku. A i ja sam mislila da si sitna crnka sa kratkom kosom, nemam pojma zašto 😂

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
12.5.2019 16:56:45   
kamičak
tvrda glava :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
12.5.2019 19:27:47   
BubaBubica


IZVORNA PORUKA: kamičak

tvrda glava :)
Ja znam da nabijaš postove za nagradnu ali daj bre napiši više nešto što ima smisla sa temama u kojim pišeš. Čoveče.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
12.5.2019 20:09:47   
bubulence


IZVORNA PORUKA: BubaBubica



IZVORNA PORUKA: kamičak

tvrda glava :)
Ja znam da nabijaš postove za nagradnu ali daj bre napiši više nešto što ima smisla sa temama u kojim pišeš. Čoveče.





Bravo bubice!!! Pretera ga

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
12.5.2019 22:17:36   
vonavoj
Bubice,28godina i cetvrto dete,svaka cas_t! Bravo! Ti lenja,zeno,ne znas ti sta su lenje zene,nisam ni ja znala,ali sam ih upoznala..ej,ti da kosis travu,a 36ta nedeljaa..jesi luda!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
13.5.2019 8:02:54   
BubaBubica


Von kad mi devojke odu negde i ostanem sa najmlađom tad ništa ne uradim 😂 tad imam najviše vremena i najmanje volje za obavezama 😂
A radim sad koliko mi stomak dozvoljava. Imam zaista energije za svašta samo posle umirem kako me boli svaka koska. Ali dok radim dobro se osećam. Veruješ da mi je laganije da guram kosilicu nego kolica sa najmlađom 😂

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
13.5.2019 8:06:10   
BubaBubica


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: BubaBubica



IZVORNA PORUKA: kamičak

tvrda glava :)
Ja znam da nabijaš postove za nagradnu ali daj bre napiši više nešto što ima smisla sa temama u kojim pišeš. Čoveče.





Bravo bubice!!! Pretera ga
Pa mislim, već nekoliko puta sam naišla na takve odgovore niđ veze i svaki put mi igraju živci i sad se ne suzdržah. Bar neka se potrudi za nagradu da napiše nešto korisno.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
13.5.2019 10:58:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

1. I posle 20 godina se pitam kakav bi moj život bio da nije bilo rata u Hrvatskoj
2. Da nije bilo rata u Hrvatskoj ja sad ne bih bila sa mm
3. Ne volim nepravdu i zlobu, upadala sam u nevolje braneći nepravedno osuđene
4. Ne podnosim da mi se bilo ko meša u život, sem mm i mami nikome ne pričam šta radim i gde idem
5. Mnogo sam vezana za mamu, svaki njen bol osećam i učinila bih sve za njenu sreću
6. Previše brinem, ako mi mm ne odgovori odmah na poziv ili poruku u užasnoj sam panici i strahu da nešto nije u redu
7. Ne umem da sakrijem osećanja kada mi se neko ne dopada, volim da kontriram takvim osobama
8. Oduvek pazim na sebe, razmišljam o svemu što se može desiti i nikad se nisam našla u situaciji u kojoj bih mogla sebe da ponizim ili dozvolim da budem povređena
9. Imam divna iskustva sa muškarcima u svom životu, bila sam voljena i poštovana
10. Odrekla sam se bitnih stvari u svom životu da bih pomogla sestri i nikad nisam zažalila zbog toga
11. Nije lako živeti sa mnom, umem da budem jako teška i užasno tvrdoglava
12. Umem da kažem Izvini ali ne umem da kažem Volim te
13. Ponekad sam nervozna bez razloga i tada mi svi smetaju (kaže mama da sam to nasledila sa tatine strane )
14. Volim svoje detinjstvo, volim što sam raspuste provodila u selu kod bake i deke, volim sve što me podseća na taj period života
15. Volim svitanja, miris ranog jutra
16. Volim da popijem čašu dobrog vina
17. Obožavam pomfrit, ali otkako mog bate više nema, koji je govorio da niko ne pravi pomfrit kao ja, teško mi je da ga spremam
18. Ako jednom kažem da nisam gladna onda nisam gladna - mrzim nutkanje
19. Volim pesme Mike Antića i uz njih krišom plačem
20. Ne nosim ništa kratko jer imam tanke listove
21. Volim da sanjarim ali sam uvek sa obe noge čvrsto na zemlji
22. Nikada ne bih oprostila prevaru
23. Ne volim ljudsku glupost, ne volim kada vidim da neko svesno sebi šteti a od mene očekuje da ga podržim da bi sebi umirila savest
24. Volim decu najviše na svetu i imam beskrajno strpljenje sa njima
25. Nikad ne pojedem poslednji zalogaj hleba (što izluđuje mm)

.........................



Ništa se nije promenilo sem toga da sam naučila da kažem volim te user posted image a rekla bih i da broj 13 vrlo dobro držim pod kontrolom user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.5.2019 11:01:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: 25 stvari o meni - napisi i ti nesto o sebi
15.5.2019 7:27:14   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

1. I posle 20 godina se pitam kakav bi moj život bio da nije bilo rata u Hrvatskoj
2. Da nije bilo rata u Hrvatskoj ja sad ne bih bila sa mm
3. Ne volim nepravdu i zlobu, upadala sam u nevolje braneći nepravedno osuđene
4. Ne podnosim da mi se bilo ko meša u život, sem mm i mami nikome ne pričam šta radim i gde idem
5. Mnogo sam vezana za mamu, svaki njen bol osećam i učinila bih sve za njenu sreću
6. Previše brinem, ako mi mm ne odgovori odmah na poziv ili poruku u užasnoj sam panici i strahu da nešto nije u redu
7. Ne umem da sakrijem osećanja kada mi se neko ne dopada, volim da kontriram takvim osobama
8. Oduvek pazim na sebe, razmišljam o svemu što se može desiti i nikad se nisam našla u situaciji u kojoj bih mogla sebe da ponizim ili dozvolim da budem povređena
9. Imam divna iskustva sa muškarcima u svom životu, bila sam voljena i poštovana
10. Odrekla sam se bitnih stvari u svom životu da bih pomogla sestri i nikad nisam zažalila zbog toga
11. Nije lako živeti sa mnom, umem da budem jako teška i užasno tvrdoglava
12. Umem da kažem Izvini ali ne umem da kažem Volim te
13. Ponekad sam nervozna bez razloga i tada mi svi smetaju (kaže mama da sam to nasledila sa tatine strane )
14. Volim svoje detinjstvo, volim što sam raspuste provodila u selu kod bake i deke, volim sve što me podseća na taj period života
15. Volim svitanja, miris ranog jutra
16. Volim da popijem čašu dobrog vina
17. Obožavam pomfrit, ali otkako mog bate više nema, koji je govorio da niko ne pravi pomfrit kao ja, teško mi je da ga spremam
18. Ako jednom kažem da nisam gladna onda nisam gladna - mrzim nutkanje
19. Volim pesme Mike Antića i uz njih krišom plačem
20. Ne nosim ništa kratko jer imam tanke listove
21. Volim da sanjarim ali sam uvek sa obe noge čvrsto na zemlji
22. Nikada ne bih oprostila prevaru
23. Ne volim ljudsku glupost, ne volim kada vidim da neko svesno sebi šteti a od mene očekuje da ga podržim da bi sebi umirila savest
24. Volim decu najviše na svetu i imam beskrajno strpljenje sa njima
25. Nikad ne pojedem poslednji zalogaj hleba (što izluđuje mm)

.........................



Ništa se nije promenilo sem toga da sam naučila da kažem volim te user posted image a rekla bih i da broj 13 vrlo dobro držim pod kontrolom user posted image

user posted image osim tragedija koje su se dogodile, potpisujem veci deo. Dodajme, mrzim kada neko kasni, a to je osobina koja krasi mog muza.
Ne vrujem nikome, osim kada nanjusim da neko nema nista od toga da laze.
Volim svog sina i ne postoji niko na ovom svetu preci od njega.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 284
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here