|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoće/neće da deli igračke
28.6.2017 12:29:16   
Viksica
Zavisi od deteta do deteta, ali mahom oko 2-3 godine su sebicni i smo da su u centru paznje i da su sve igracke njihove :D

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 0:18:08   
Mariya
Baš tako, zavisi od deteta.

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 1:23:06   
choopa choops
Ova mala zlo pečeno, ništa ne da user posted image Šta god da se napravi, kupi, odmah prva govori: Ja ću, to moje!! Strašno. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 1:27:05   
branki*
Boka nije bas darezljiva i nervirA me to.nadam se da je do uzrasta,samo vice moje,moje i cim neko nesto uzme,a njoj to cak nije ni zanimljivo,odmah trazi to isto i ona.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 9:20:21   
Sanjalicaaa
Branki, to je do uzrasta. Još je mala.
Moj G je sa 3 god počeo da deli igračke, onda kad je počeo i da se igra sa decom. Pa je počela razmena igračaka.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 9:35:03   
branki*
Moguce,sanjalice,bas su oko nje bili neki trogodisnjaci i malo veci,sve su joj davali,a ona samo kmeciuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 9:51:12   
Zemunka85
Najteze je naci sredinu :D.

Moja L ne poznaje osecaj da nesto ne zeli da da, jednostavno ona sve ZELI da da.
Takva je. Mene to bas nervira. Ja joj stalno pricam da ako se njoj u tom trenutku igra sa tom lutkom, ne mora da da ...
Ali ona da - i skroz joj je to ok, nista na silu.

Problem je sto sam i ja iiiiista takva bila.
Sve babe su me obozavale jer sam "jedina nesebicna jedinica" user posted image , ali ja sam stalno sve sto jedem, pijem i sl na igralistu donosila na sve sa igralista i besomucno davala.
I uzivala u tome. Bas se secam i osecaja ....

Sada i nije bas tako user posted image . Nisam cicija, ali naravno ne bih bas svakom, sve iako se u parkicu naravno svi igramo sa svacijim igrackama.

E, ali kod L mi smeta. Ona sve daje, sve moze, trenutno su u vrticu 3 devojcice u grupici samo, ona je jutros ponela 3 igrackice, da svaka ima, stalno me pita kada cemo ovoj, pa onoj da kupimo - spiner, loptu, sladoled i sl ... user posted image .

I oduvek je takva. Nikada nije bila cicija. Sto opet kazem je sasvim druga krajnost, koja nikako nije dobra.
I ne samo za to. Ja sa njom generalno imam veliki problem sto je mnogo dobra (osetljiva). Ne kazem to kao pohvalu, vec kao pravi problem...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hoće/neće da deli igračke
30.6.2017 9:51:58   
Divnica
Moja Ije dobrica i deli igracke a kada joj polome ona je tuzna a meni jos vise zao, a N ne deli sve je njeno i prica to je moje ali jos je malena user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hoće/neće da deli igračke
9.7.2017 23:05:28   
dddaca
Mi smo jos u fazi kada ne zelimo da delimo igracke i meni je to sasvim ok. Necu da je silim. Vremenom ce shvatiti da je normalno da ih deli

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hoće/neće da deli igračke
21.7.2019 13:54:50   
MimaKos
Hoce da deli i cak voli da ih nudi i pokazuje kad joj neko dodje kuci, a sa bratom se samo.otima oko svega, mada mislim da je strah da ce da joj.pokvari nesto :)


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here