|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:19:49   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trinny

pa to je jedino zbog cega nikako da se nakanem da ostavim posao u ovoj firmi, ali inace bih odmah trazila drugi, bez problema.
Mogla bih da radim u firmi gde radi mm, i gde je plata svaki mesec istog datuma, koja je inace velika firma, ali za pocetak bih imala malo primanje. A i ne znam kako bi bilo da mm i ja radimo u istoj firmi!user posted image


Lepo! Ja i mm radimo zajedno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:23:25   
morena
Mm je radio godinu i pol u stranoj firmi. Maltretiranja svaki dan od svih šefova. Na kraju se kronično razbolio, sad se već godinu dana borimo s njegovom bolsti, koja će mu do kraja života ostati, zbog nekih isfrustriranih budala. Odlučili smo da da otkaz. Sad je zadovoljan, pokrenuo je vlastiti posao. Opet se smije kao nekad...
Ništa ne vrijedi zdravlja i psihičke stabilnosti. To jako utječe na obiteljske odnose, jer kad bi on dolazio lud doma, i ja sam postala nervozna. Nisam mogla spavati po noći, brinula sam zbog njega.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:24:21   
marince1
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Trinny

pa to je jedino zbog cega nikako da se nakanem da ostavim posao u ovoj firmi, ali inace bih odmah trazila drugi, bez problema.
Mogla bih da radim u firmi gde radi mm, i gde je plata svaki mesec istog datuma, koja je inace velika firma, ali za pocetak bih imala malo primanje. A i ne znam kako bi bilo da mm i ja radimo u istoj firmi!user posted image


Lepo! Ja i mm radimo zajedno user posted image


isto!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:26:06   
Anoniman
pa ja sam se uvek pitala kako to izgleda kad radis sa partnerom u istoj firmi, ali je ovo jako velika firma, pa mi zato stalno po glavi ta misao.
A sto kazes ti Morena, stvarno nista nije vredno zivaca... i mm nekad dodje takav, pa ludimo oboje... ali ja znam kad budem pocela da radim da ce biti trostruko gora situazcija!

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:30:24   
Anoniman
i ti Marince? i kako vam je?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:45:26   
Leki 77
Ja sam u poziciji da bih istog dana ostavila posao zbog "psihološkog pritiska". Takva sam osoba, jednostavno ništa ne trpim. Prvi posao posle fakulteta sam promenila posle godinu dana jer sam imala šefa koji je voleo da se dere. Mene to užasava. Nisam navikla na takvu "komunikaciju". Dala sam otkaz iako nisam imala nikakav drugi posao u planu, a našla sam ga za mesec dana.
Nikada nisam imala problem da radim. Na ovom poslu, na kome sam skoro 7god, sam veoma cesto ostajala i do 22h, radila svake subote, a ponekad i nedeljom. Plata i bonusi su dobri, saradnici i kolege fenomenalni, posao zanimljiv. Ali, kada bi se ponovila priča sa prvog posla, verujem da bih odmah dala otkaz.
Naglašavam samo da sam u poziciji da možemo da živimo skoro kao i sada i bez mojih primanja.
Da to nije slučaj, pošto sam mama, trpela bih, ali samo dok ne bih našla novi posao, kakav-takav.
Nikako nisam za varijantu da se trpi, jer se to, kad-tad odrazi na zdravlje, a tada deca i vi najviše patite.
Ne verujem da postoje ljudi koji mogu da lude na poslu, a kada otkuca 16h ili 17h da sa osmehom odu kuci.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 12:49:36   
bebablue
Ja sam bila na ivici nervnog sloma kad sam pre godinu dana prvi put ostala trudna, posto sam bila nosilac veceg posla i najduze radila od svih koleginica, to mojoj nadredjenoj nije odgovaralo, turirala me konstantno i svakodnevno da treba da abortiram, sta ce mi to, ima vremena, zene od 40 radjaju, svaki dan pitanja jesi li odlucila sta ces, i ako nije bilo sta da se odlucuje, zelela sam tu bebu vise od svega, ali taj pritisak i moja nervoza, doveli su do svakodnevnog kidanja, plakanja i nerviranja. Malo srce je samo prestalo da kuca u 8. nedelji i ja sam morala da tu prokletu kiretazu user posted image , koju mi je ta odvratna zena od pocetka zelela. Po povratku sa bolovanja, rekla je:"Neces valjda da zalis nad svojom sudbinom"
Od tada sam se mnogo promenila, jer sam shvatila da sam bila dobra dok sam rintala i dok nije postojalo naznaka da osim posla moj zivot zasluzuje mnogo toga vise i bolje i cekala sam vreme kada mogu opet da zatrudnim. Posle 5mes sam ostala trudna, cim je test pokazao 2 crtice, ma isti dan sam otisla kod dr i otvorila odrzavanje trudnoce, i boli me uvce, sad sam 7.mes i kuci sam, novac mi treba, imam to malo od bolovanja, ali cekam moju srecu najvecu, i da nisam uspela da sredim bolovanje, ne bih ostala da radim sigurno.
Bes i gnev sam prevazisla, jer nije vredno onoga sto me ceka.

Izvinjavam se sto sam udavila, ali to je moja prica


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 13:02:24   
Nana*
user posted image user posted image  ajoj bebablue... Pa kako nisi odalamila tu vesticu, gde ce joj dusa user posted image ... Strasno...
Ja bi isto napustila firmu gde je okolina nepodnosljiva. Isto kao Leki jako sam oset_ljiva, fitilj ni je dosta kratak ali bi se sama psihicki ubila, jer sam jako samokriticna i uvek trazim gresku kod sebe... Kad sam kao student radila, sefica mi je govorila ( koja nije bila zaduzena za primanje radnika ):" A zasto ti zelis da radis? Da li znas koliko zena ima koje moraju da hrane decu i porodicu, a tvoji roditelji su dobrostojeci i ti tim zenama uzimas posao"... user posted image , Mislim zao mi je tih zena ali zasto se nisu prijavile za posao... Zasto je to toliko strasno kad neko hoce bar malo da bude samostalan... Bas je bila neka atmosfera user posted image
Ubrzo smo otvorili privatnu firmu, ja se posvetila max Faxu i zdravo. Sad zivim u Nemackoj, ne radim u struci ali mi je skroooz super. Iako sam stranac, tek naucila jezik, kolege su mi divne, sefica isto tako. Kao mala porodica. Na zalost imam ugovor do oktobra a ja trudna... Tako da cisto sumnjam da ce mi produziti, ali nacicu ja vec nesto drugo.

< Poruku je uredio Nana* -- 19.5.2010 13:07:28 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
19.5.2010 13:53:05   
bebablue
Zene budu cesto grublje nego muskarci, a najgore sto mobing kod nas je samo rec koja ima neku definiciju i koja u praksi ne postoji.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.12.2011 8:48:42   
saira
Jutro cure

Kao prvo prestanite se nervirati.
A Anonimnoj  zelim reči da je bolje i napustit posao ako več imas i možeš počet u drugoj firmi nego trpit sta ima veze radit sa mužem,baš fino na poslu je samo kolega a kod kuče muž.
Ja sam od skoro dobila svoj posao koji sam radila i prije udaje u Derventi da vodim magacin al šefica me nikako ne može samo nalazi moje greške i dere se na mene pred kolegama.
Stvarno imam puno posla i često sam pod pritiskom i ona me požuruje i kad se onda desi greška kaže zar ne možeš ni sa papira prepisat još ima djevojka na izlaznoj kontroli koja se njoj ulizuje i koja je njena miljenjica i sve joj prenosi.
Jutros sam ja otpremnicu zeznula upisala jedan proizvod više i umjesto boje crvena ja stavila crna i odma je ona otrčala do nje i on je došla i izgalamila se na mene.
Kaže ako ne možeš radit svoj posao reci mi user posted image joj kako sam samo pobjesnila,muka mi je od tih ulizica i rekla sam joj zar to mi nisi mogla reč bez šefice da mi to riješimo.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.12.2011 9:08:57   
saira
Tako je Nana ako ti ne produže ugovor ništa se ne sikiraj načeš ti sebi nešto drugo,a sam misli samo na sebe i na svoju bebu i uživaj u svojoj sreči ja nažalost još nisam trudna mada to jako zelim al nekako nam neče i ako je sve ok.
Ubraku sam sretna i svekar i svekva su mi ok,na poslu nije loše mada ima i loših ljudi koji samo čekaju moju grešku a ko radi on i griješi nekad sam pod jakim pritiskom vodim magacin sama kad sam došla ništa nisu imali ni jedno početno stanje ama baš ništa sad sve ima.
Šefica me iz nekog razloga ne simpatiše i samo ceka kad ce svoje gače istresti na mene,ja šutim sta cu a ona sama nema pojma prvo sto nije fakultetski obrazovana,onda informatika je za nju spasko selo nema pojma običnu marginu ne zna sebi postavit samo sto mi da otpremnicu očekuje da bude gotova nekad mi se ovo toliko dodije da više bi sve bacila i otišla kuči al ne mogu imam kredit opremamo sebi sprat a sa jednom platom ne bi ništa mogla pa zato šutim trpim je sta drugo mogu.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.12.2011 9:20:04   
saira
Draga Bebablue

Nisi me udavila više si me rasplakala,grozna zena ma nije to žena to je user posted image đavo.
Užas kakvih sve osoba ima pa zar ona nije majka i ne zna da nema ništa svetije i ljepše od bebe plod vaše ljubavi vaš smisao za život ta žena je sramota za šenski rod.
Vjeruj mi ja da sam na tvom mjesto i poslje porodiljsko više se ne bi vratila toj užasnoj ženi nek crkne radeči,sad imaš vremena polako sebi traži drugi posao nedaj sebe nizakoga.
Bolje i manja plata a da ti živci ostanu pribrani.
Ja sad imam isto groznu šeficu samo bi radila ta žena svoju frustraciju od kuče donosi na posao pošto je ona sve u ovoj groznoj firmi i ona se pita za sve kod nas nema sefa proizvodnje to je jedna zena ona je i šef krojnice i šef montaže sve a direktora imamo samo kao ukras nit se on sta pita ništa on odradi posao a ona odleti gazdarci i kaže vidi kako sam ja to uradila fujuser posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.12.2011 9:29:29   
saira
To si u pravu draga Leki nema takve osobe bar je ja ne znam sve sa poslu utječe i na naš privatan zivot ako je na poslu bilo ljepo mi se opustili smijali dočemo i kuči nasmijani ako je neko na nas galamio ili nas podcjenio uvredio ne možemo doći kuči nasmijani.

Ja na poslu isto moram cesto knedlu progutat od jedne nepismene uvlakuše koja je se glavnoj šefici uvukla pod kožu i ona ima u nju bezgranicno povjerenje,a ova to koristi maximalno,ja vodim magacin i sa njom moram nažalost surađivati al da ne moram nikad ne bi ni rijrc sa njom razmjenila,ja po prirodi nisam ulizica i volim rec sta mislim mada me to cesto kosta u životu i ja ne podnosim da neko na mene galami ne mogu preživjela sam raspad braka zbog terorisanje svekrve a muž mi je samo sutijo sad kad neko na mene zagalami ja se sva stresem i ne mogu funkcinisat zablokiram,a ona uživa da galami na mene.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
11.1.2012 11:47:39   
meyo
ja sam upravo u takvoj situaciji ne znam vise ni kako da razmisljam ni u kom pravcu
da stvar bude gora u toku godine mogu svakako postati tehnoloski visak...
iskreno ne znam sta da radim niti koga da pitam za savjet...
direktor mi je horor sve prljave poslove svaljuje na mene a od toga se ne mogu odbraniti kad kazem necu
opet ispastam i prijeti otkzom zbollja sam na rubu neravauser posted image
mozda sam previse osjetljiva i ne umijem se izboriti al eto ne znam kako da se postavim nit ponasam....
bez da ne pricam sa svima u kolektivu a tako ne mogu niti umijem...

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 19:51:51   
MakiJ
Obrati se vasem grackom obucmanu ako ga imate pa mu izlozi tvoj problem

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:02:41   
World
cisto sumnjam da ce to uspjeti.. mada nisam skontala kakav konkretno problem imas, osim tog sefa... i cuj OSIM... nisam mislila tako, nego ne znam detalje..... i ja sam ti otprilike u tako nekoj situaciji, nervni slom redovno dozivljavam svako mjesec dana... user posted image

a mozes mi pisati na pp ako hoces razmjenu iskustava o poslovima zvanim nervni slom... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:03:37   
hanka
Pismenim putem i da zahtevas odgovor takodje u pisanoj formi

Meyo a kakve su sanse za neki drugi?Verujem da nije sjajno ali bolje da imas manja primanja nego da trpis sve i svasta

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:12:40   
Cuftas
Meyo, ako je kod vas situacija kao kod nas, onda ti je moj savet da krenes aktivno da trazis novi posao, ali onako seljacki, svakog koga znas pitas, nikad ne znas ko moze da ti pomogne. Na ovom poslu sedis dok ne nadjes nesto novo, bilo sta. Samo, strasno zvuci, ali mnogo je lakse da predjes s posla na posao, nego da te neko primi kao nezaposlenu. A posto sigurno svi znaju da ce kod vas da bude otpustanja, nece nista da bude sumnjivo.
Sto se tice prljavih poslova koje te tera da obavljas za njega, vidi ako mozes za te stvari da dobijas mejlove, cisto da imas trag ko ti je to nalozio. I cuvaj sve, pravi kopije i nosi kuci, zlu ne trebalo.
Ako vec postoji opasnost da postanes tehnoloski visak, da li to znaci da ces da dobijes otpremninu i placen staz u nekom periodu? Ja sam jednom bila tehnoloski visak i nisam se finansijski lose provela.

< Poruku je uredio Cuftas -- 1.2.2012 20:13:41 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:13:11   
meyo
znam da je konfuzno postavljeno jer ni sama ne znam kako bih vam objasnila situaciju.
konkretno problem je u licemjerju mojih nadredjenih konkretno odbora direk. i direktora koji ne zele osobi
koja im se obratila sa zahtjevom da daju odgovor u pitanju je stambeni problem vec isto svaljuju na mene tipa kao ja nisam dala  a ovamo na sastancima o tome nije bilo govora odnosno toj koleginici niko ne zeli da rece u lice da ne zele da joj daju dokumentaciju koju ista zahtijeva vec me ona danas zove i pita u sitlu sta imam protiv nje .. dolazim u situaciju da se bespotrebno pravdam bijelom svijetu zeni koja je uz to strasna "lajavica" mislim na jezik onako odmah spremna na konflikt.. a u postavci celnih ljudi su naravno politicke licnosti kojima ne mozes nista

ps.moja razmisljanja su isla da sazovem odbor i u lice im saspem sve sto mislim po cijenu otkaza ovo najozbiljnije planiram druga stvar, da prekinem bilo kakve kontakte sa svima na poslu jer su mi preko glave ( kad moras mjeriti svaki dan sta si kome i kad rekao da to ne bi bilo zloupotrijebljeno) i trece sve to isto gospodji oko koje se sve to zdesavalo ( ps. a koja je bdw. mama jedne moje jako dobre drugarice koja mi je pomogla da dodjem na ovo mjesto i dobijem posao .. e zbog toga vecina misli da sam ja u dilu sa njom i da joj pravim ustupke i dobijam ko zna kakve novce )

sto bi rekao nas narod niko mi ne vjeruje te me ni "gora ni voda ne moze oprati" user posted image


Cuftas.. ta prica se malo slegla oko tehnoloskog jer je rok pomjeren nakon septembra finansijski ne znam kako bih prosla al nam je "sindikat lijepo upakovao" da nemamo pravo na novi posao u drzavnoj sluzbi u roku od 5 god. ostaje mi znaci samo privatno nego je to novi momenat koji jos uvijek nije izvjesno kako ce se rijesiti
druga stvar je kad ja trazim napismeno niko nece da stane iza svojih rijeci niti da potpise ono sto izgovori jednom sam zahtijevala izricit nalog direktora zbog kojeg zamalo nisam popila otkaz .. ono po tom pitanju moze se reci da je klasican "mobing" a druga negativnost je sto je vecina clanova odbora celnici partija.. te imaju politicku zaledjinu ..mada pravo da ti kazem zabolje me.. jer mi je dojadilo sve.. odnosno zeni iza ledja pricaju kako ne zele dati papire kako ona ne zasluzuje a kad ista dodje licno na razgovor pricaju joj bajke te serviraju kako sam ja tu zvijer koja ne da da se stvar okonca.. a u sustini i kad bih im rekla kako pravno stvari stoje niko me ne bi saslusao niti fermao 2% ..


< Poruku je uredio meyo -- 1.2.2012 20:18:54 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:19:25   
Brana
meyo,zao mi je sto sve to prezivljavas..user posted image
A da li postoji mogucnost da probas da trazis drugo radno mesto,i ako ti se ukaze dobra prilika das otkaz na sadasnjem poslu?
Probaj da sve ignorises i baziras se samo na svoj posao,nemoj da se sekiras jer nista nije vredno zdravlja i nerava...ako ne moze,Boze moj naci ce se sigurno nesto drugo...uvek kada se jedan put zatvara,drugi se otvara...Tesko je biti pribran u takvoj situaciji,ali pokusaj da se izboris da ostanes na tom poslu ako zelis,i proveri kome sve mozes da se obratis za pomoc,ima i zakon o maltretiranju radnika od strane direktora ili sefa zove se mobing,pa se rapitaj koja su tvoja prava i za koje situacije...
Ja sada pricam odokativno jer ne znam konkretno situaciju...
U svakom slucaju zelim ti sve najbolje!user posted image



< Poruku je uredio Brana -- 1.2.2012 20:20:54 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:23:50   
World
zene, ne zanosite se idejom da se to nekom pravdom moze istjerati... to kod nas ne postoji... nazalost...
sa takvima mozes samo jednakom mjerom izaci na kraj ili jednostavno dati otkaz....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:26:59   
Brana
IZVORNA PORUKA: World

zene, ne zanosite se idejom da se to nekom pravdom moze istjerati... to kod nas ne postoji... nazalost...
sa takvima mozes samo jednakom mjerom izaci na kraj ili jednostavno dati otkaz....

Meyo tek sada videh da si postavila drugi post i konkretnu situacijuuser posted image ....pa u pravu si World,danas nazalost pravde nigde nema,zato je i tesko postaviti se,jer ako nekome smetas sta god uradis bice lose...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:54:53   
monini
ja sam do skoro radila vrlo stresan i zahtevan posao..cak i kada dodjem kuci posle napornog dana, tel mi je zvonio non stop i stizali mailovi, tako da fakticki radno vreme nisam ni imala..uglavnom svaki dan sam se suocavala sa nizom licemerja,lazi,nepravde,prljavih igara sa svih strana i na kraju kako bih kao neko nadredjen,zastitila svoje radnike(koji kao i ja nisu dobijali platu po tri meseca)i motivisala ih da rade, ja ispala kriva sto trazim neka prava i pravdu..tada sam se posvadjala sa vlasnikom i napustila firmu..htedoh reci kako se to sve desavalo pred moju prvu Vto i razmisljala sam kako cu to sve da izvedem pod takvim pritiskom u takvom okruzenju..elem,od tada ne radim i mnogo sam rasterecenija i opustenija..ta ista firma radi na minumumu radne snage, a meni (mojoj dusi) je bolje u zivotu..jednostavno ne zelim da budem deo njihove prljavstine, prevara i omalovazavanja nekih normalnih zivotnih (ljudskih) vrednosti..
tako da meyo, tvoje unutrasnje bice ce ti reci sta je za tebe najpametnije..ako mislis da postoji resenje, ti se potrudi da izgladis situaciju..ali ako mislis da se ostankom na poslu jos vise uvlacis u njihov zacarani krug licemerstva i prevare,sklanjaj se..jer nista nema vrednost kao tvoje zdravlje tj tvoje mentalno,duhovno i dusevno stanja..sve najbolje ti zelim!!user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.2.2012 20:59:51   
meyo
Brano upravo si jednom recenicom rekla sve.. ako nekom smetas sto god uradis bit ce lose...
tako da je meni jos jedna stvar sa kojojm se borim mladost.. tj. niko ne zeli da te shvati obiljno niti prihvati za kolegu zbog neiskustva .. to je otezavajuci momenat...
ovaj trenutno mi posao odgovara jer bih lako mogla regulisati prava iz porodiljskog i trudnickog odsustva
pa trpim u nadi da cu ugledati crtice ...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
2.2.2012 9:39:18   
jelena038
nisam citala ostale postove. ja sam novinar ceo zivot, i kad pocnem da se osecam lose u tom inace prilicno bolesnom okruzenju i ni malo jednostavnom i psihicki lakom poslu, ne razmisljam puno, dajem otkaz, cuvam zdravlje, pa makar po cenu da ga godinama posle ne nadjem. kad zelis da radis, zaradis i od kuce. ako sam umes da cuvas sebe, cuvace te i drugi, cim vide da sam sebe mucis i isrpljujes, odmah koriste priliku da sto vise upregnu budalu. to sam isprobala na svojoj koyi na pocetku i rekla - nikad vise. toliko od mene na ovu temu.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here