|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grejač za vodu
6.8.2009 15:37:05   
Anoniman
čemu komplikovati kad je sve vrlo jednostavno user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Grejač za vodu
21.10.2009 20:56:52   
kosmajac1
za skidanje kamenca sipati alkoholno sirce (nerazblazeno naravno) da prekrije grejac, NIKAKO ne ukljucivati aparat, odstaviti da odstoji 45 min, prosuti sirce,isprati vodom i grejac ce se sijati kao nov!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Grejač za vodu
28.11.2009 13:33:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


E, i ja sam razmišljala o kamencu. Razmišljam da u 1,5 litar vode, sipam malo jabukovog sirćeta i ostavim da provri. Znam da sirće skida kamenac, ali ne znam da li bi tu skinuo, niti da li smem da ga sipam u taj grejač? user posted image


Netreba da prokuha sirće,nisam sigurna ni da li smiješ tako jer se u kuhalu ne smije kuhati ništa osim vode.
Ja stavim naveče jednu trećinu vode-tri sirćeta i ujutro samo obrišem spužvicom ma sija se i onda prokuham čistu vodu jednom zbog mirisa i bacim.

Pošto je moje kuhalo juče "riknulo",kupim ja jutros odmah novo,i zamislite u uputstvu piše da se kamenac ni slučajno ne skida sirćetom nego samo sredstvima protiv kamenca na bazi limunske kiselineuser posted image
Pitam se zašto li je riknulo user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Grejač za vodu
28.11.2009 13:34:55   
eugenija
Ja sam u svoje kuhalo iscedila dva limuna i dodala vode, i skinuo se kamenac.. Bila sam ponosna na sebe, kao da sam otkrila novi kontinentuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Grejač za vodu
28.11.2009 13:40:42   
Lu
Eto bila si pametnica,a sad sam i jauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Grejač za vodu
27.1.2010 9:31:30   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja sam u svoje kuhalo iscedila dva limuna i dodala vode, i skinuo se kamenac.. Bila sam ponosna na sebe, kao da sam otkrila novi kontinentuser posted image


Vidiš, vidiš... Ja sam svoje sa sirćetom prala.

Nego, sad kupujemo nov grejač... Phillips ili Bosch? Izgleda mi kao da Phillips ima sve što i Bosch, samo je malo jeftiniji. Mislim, nije mi za 1000 din, to potrošim na ovo ili ono, nego pitam šta preporučujete?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Grejač za vodu
31.1.2010 13:39:09   
*Alexx*
Kupili smo ovaj, Philips :
user posted image

U uputstvu piše da se filter za kamenac čisti sirćetom user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Grejač za vodu
31.1.2010 14:56:59   
Lu
Alexx,filter za kamenac,šta je to moje kuhalo toga nemauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:11:25   
Anoniman
Ja juche nashla ovaj grejach u jednom marketu.... ima raznih proizvodjacha a cene su od 1000 do 2000 din...

Mislim da tju kupiti ovo...jer za te pare netju da se zezam sa sherpama loncima i obichnim prokuvavanjem vode...user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:13:19   
Anoniman
Naravno da nećeš. user posted image Ja ne znam kako sam živela bez toga.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:14:50   
Anoniman
E sad kontam da nije bitno koju marku uzmem... jer ovo shto sam ja videla je neshto tipa Weg i sl. Nek mi izvuche godinu dana za te pare....dobro je...ne? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:16:56   
Anoniman
I ja sam uzela najjeftiniji, u Pešti, nikad čula za marku.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:21:59   
Anoniman
E super.... poshto mi je glupo da dajem pare samo za ime...kad i ta zhnj marka radi posao... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:23:32   
Anoniman
Naravno, redovno ga čisti od kamenca, i super. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Grejač za vodu
3.2.2010 12:36:24   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Alexx,filter za kamenac,šta je to moje kuhalo toga nemauser posted image


Lu, tek sad sam videla poruku. Ma to je neka glupost koja stoji na onom pipku preko kojeg se sipa voda iz grejača. Samo je nakačena tu neka mrežica, i kroz tu mrežicu sipaš vodu, pa, kao, kamenac ostaje na mrežici, a ne ide u čašu. Meni to deluje bezveze, ali eto, postoji i čisti se sirćetom user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Grejač za vodu
3.3.2010 17:18:57   
Anoniman
Sipala sam jutros sirće u grejač, da se skine kamenac.

Dremala popodne, muž otišao na posao, sad prošetala do kuhinje, vidim šoljica od kafe, pipnem grejač - topao. user posted image

Nazovem ga, "Kako si?", kaže "Malo mi škripi u želudcu, jel bilo sirćeta u onom grejaču?" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Grejač za vodu
3.3.2010 17:20:44   
Lu
user posted image user posted image user posted image
Joj Tasho pa što nisi ostavila poruku na kuhalu...

edit;baš sam grozna,jadni čovjekuser posted image


< Poruku je uredio Lu RR -- 3.3.2010 17:24:07 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Grejač za vodu
3.3.2010 17:22:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Alexx,filter za kamenac,šta je to moje kuhalo toga nemauser posted image


Lu, tek sad sam videla poruku. Ma to je neka glupost koja stoji na onom pipku preko kojeg se sipa voda iz grejača. Samo je nakačena tu neka mrežica, i kroz tu mrežicu sipaš vodu, pa, kao, kamenac ostaje na mrežici, a ne ide u čašu. Meni to deluje bezveze, ali eto, postoji i čisti se sirćetom user posted image


A joooj,pa znam za to...mislila sam Bogapitaj kakav filteruser posted image
A nije to glupost jesi vidjela kako se tu skupi kamencauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Grejač za vodu
3.3.2010 18:13:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

user posted image user posted image user posted image
Joj Tasho pa što nisi ostavila poruku na kuhalu...

edit;baš sam grozna,jadni čovjekuser posted image



Pa majku mu, čak sam i filter skinula i ubacila (znači zveckalo je kad je sipao), i smrdi na sirće, pa kako nije shvatio??? user posted image Sva sreća pa on vode u kafu stavi jedva malo, ostalo je melko. A i šta će da mu fali da malo očisti creva? user posted image (grozna sam)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Grejač za vodu
21.4.2010 19:07:16   
Pilence81
Zenske,pomozite mi...Imam ovo cudo za vodu ali mi se kamenac nahvatao samo tako pa sam prestala da prokuvavam vodu u tom bokalu,cime bi mogla da otopim kamenac iz bokala zna li koja?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Grejač za vodu
21.4.2010 21:00:07   
*Alexx*
Sirćetom i vodom. Pisale smo gore user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Grejač za vodu
12.9.2010 19:16:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: red sonia

Mama mi danas kupila grejac vode da se ne zezam stalno sa serpama i loncima...uzela mi je neki gorenje K 17 W...pise da bi trebalo da pisti kad je gotovo,tj.kad se prokuva voda a on nista,samo se iskljuciuser posted image ima li neko ovakav grejac ili bilo kakav,smor mi je da ga vracamo u radnju/da li treba uopste da pisti???
i kada se podigne bokal ima neke 2 rupice iz njih curi voda,da li to tako treba? jesam smotana i za ovakve najobicnije novotarije,stvarnouser posted image


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh.. moja mama ima neki (ne  znam koja marka je u pitanju) i uvek pišti kad voda proključa.

Za te rupice nemam pojma, nisam ih primetila.


IZVORNA PORUKA: red sonia

znaci treba da pistiuser posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbg, ovaj pišti.. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: red sonia

Mama mi danas kupila grejac vode da se ne zezam stalno sa serpama i loncima...uzela mi je neki gorenje K 17 W...pise da bi trebalo da pisti kad je gotovo,tj.kad se prokuva voda a on nista,samo se iskljuciuser posted image ima li neko ovakav grejac ili bilo kakav,smor mi je da ga vracamo u radnju/da li treba uopste da pisti???
i kada se podigne bokal ima neke 2 rupice iz njih curi voda,da li to tako treba? jesam smotana i za ovakve najobicnije novotarije,stvarnouser posted image


Znači da treba.



IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: red sonia

znaci treba da pistiuser posted image


Ne mora da pisti svaki. Moj ne pisti, samo se iskljuci. Ali posto jako cakne uvek ga cujem.user posted image A za te rupice, nemam pojma. Mogu ti reci da je jako pametna komsinica koja mi je to kupila i stalno je spominjem. Ja ga koristim za prokuvavanje vode, kad treba brzo da pristavim kafu, caj i sl. Kad kuvam virsle (a dete gladno) caskom prokuvam vodu, prelijem ih i dokuvam jos neki kljuc. Ma divota. Videces kako je to pametna stvarcica.


IZVORNA PORUKA: red sonia

a voda mora odmah da se sipa negde ili moze da stoji u njemu?


IZVORNA PORUKA: nala

Sorry, sad sam tek videla da kod tebe pise da treba da pisti. Pa onda valjda treba.

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: red sonia

a voda mora odmah da se sipa negde ili moze da stoji u njemu?


Bejbe, ne znam kakva je voda kod vas (tvrda ili meka), ali je bolje da presipas da ti se ne bi stvarao kamenac na grejacu.


IZVORNA PORUKA: red sonia

pa pise "prekidac za ukljucivanje i iskljucivanje sa zvoncetom"user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: red sonia

pa pise "prekidac za ukljucivanje i iskljucivanje sa zvoncetom"user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno, nemam pojma gde je moje uputstvo, jer ga imam vec 6 godina. Mozda je tako nesto pisalo i kod mene. user posted image








_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Grejač za vodu
12.9.2010 19:26:13   
Lu
Red sonia, pročitaj u uputstvu čime se čisti, na mom piše NE sirćetom, a kod Alexx da se čisti sirćetom kamenacuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Grejač za vodu
12.9.2010 21:39:09   
red sonia
meni pise sirce

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Grejač za vodu
14.9.2010 14:10:49   
Vučko.ba.
napokon mi je riknulo kuhalo marka "Bira" ferceralo nekih 5 godina i jače, koštalo oko 30 maraka (15 eura), i odem u merkator i nema kuhala ispod 30 eura... ma majku im njihovu

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here