|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
8.7.2019 11:17:32   
pari
Evo danas vise nista nema...znaci 3 dana je imala i to je to...davacu joj aerius jos sutra i prekosutra po preporuci dr...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Osip
8.7.2019 11:47:50   
vonavoj
Sad za nedelju dana opet probaj mleko.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Osip
10.7.2019 11:12:05   
flamingos
Aerius je super,biće to sve ok.Pozdrav


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Osip
20.12.2019 11:55:38   
Filadendronka
Mame, da li se neko susreo sa ovakvim osipom? Samo po nogama je prisutno. Na prstima ima kao crvene bubiljice, a ostatak nogu je u jako sitnim srvenim tackicama. 

user posted image


user posted image






(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Osip
20.12.2019 12:05:35   
Mirko Svirko
Fil, jel ste probali nesto novo od hrane?Da li si promenila imeksivac ili prasak za ves?

Mi smo imali pre par godina po tabanima, izmedju nogu (po rubovima gde su bile ivice pampersa), ispod miske i par na vratu. I imao je visoku temp koja je isla do 39 sa 4.Otpustili su nas tada kao da je neki mix osip. A dijagnoza boginje.I mazali smo krecno mleko. Zato ja ne znam da li mi je dete prelezalo boginje.
Mozda da je odvedes pedijatru ili dermatologu.Zelim vam brz oporavak. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Osip
20.12.2019 12:35:20   
vonavoj
Da li ima temp?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Osip
20.12.2019 13:43:12   
mama Jo
Nama letos, od visoke temp., kad je temp.spala pojavio se osim... najpre po tabanima i nogama a obda po celom telu. I sitne tackice i imala je jedno 4-5 tako kao vodeni plikic. Mi smo tad bili na moru, dr sa slala slike. Rekla da mazemo dermosens sprej.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Osip
20.12.2019 14:06:33   
Ana RR
Fil, da li ima još neki simptom, temperatura, grlo..? Možda je hand foot and mouth virus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Osip
20.12.2019 14:24:00   
Filadendronka
Zene drage, citam sta piset_e i mozgam. Svirko, nije ovo kontaktni dermatitis sigurno. Ana, nisam imala dodira sa tim. 🧐 Muci ga usna supljina sigurno, ali to povezujem sa zubima. Mada ovaj osip je cudan, jer mu je imace koza skroz ok. I imao je temp sad 2-3 dana. Mozda je taj virus. A on posto je beba ne sme nista u usta tipa Apis Gole i sl.? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Osip
20.12.2019 14:27:58   
mama Jo
Pa apis gola je od 1.godine... a je l'mu upaljeno grlo?
Mozda samo na desni da mu mazes nesto (mozda sam vec negde i pitala da li mu mazes nesto na zubice).

U je letos imala dva dana visoku temp.38 (kao tvoj maleni) i onda samo taj dan kad je prestala temp.pojavio se osip, dr nam je rekla sigurno je virusno. Trajao je oko 7 dana.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Osip
20.12.2019 14:41:01   
Ana RR
Virusni osip od temperature je sitniji a ovo kod njega me podseća na hand, mouth, foot ali ne mora da znači, naravno... evo ovde je pisano o tome klik



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Osip
20.12.2019 14:48:35   
Filadendronka
Ana, sad sam citala o tome i definitivno bas lici i plus ima bas sve simptome. Mama Jo, stavljam mu gel na desni, a Apis Gola pise da moze od godinu dana. On ima 8 meseci i razmisljam da li da mu naprskam zato sto sadrzi propolis. Inace orl ga je pogledao pre dva dana i rekao da je grlo malo crveno. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Osip
20.12.2019 15:17:22   
mama Jo
Boljr nemoj onda apis golu, sta znam...
Je l' mozes nekako da se konsultujes sa dr bez da ga vodis?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Osip
20.12.2019 16:25:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, da li ima još neki simptom, temperatura, grlo..? Možda je hand foot and mouth virus.


I ja mislim..moj M je imao pre 2 medeca..i pri tom je blaze bilo..ali u ustima i grlu najvise..a orl nije ni provalio..tu nema leka..Pogledaj da li na sakama ima..moj je imao sitne skroz.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Osip
20.12.2019 16:26:12   
vonavoj
Smes tantum verde slobodno..moj je bas slabo jeo 4 dana.. dr kaze da ih to i svrbi,ja nisam primetila kod M.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Osip
20.12.2019 17:17:37   
Filadendronka
Hvala devojke. Njega vidim i svrbi i boli u ustima. Pritom jedinice samo sto nisu probile. Ne jede gotovo nista, sisa bas brzo samo dok utoli glad. Nadam se da ce biti bolje uskoro. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Osip
20.12.2019 17:24:44   
vonavoj
Fil,onda je to taj virus,daj mu paracetamol..kaze da ih jako boli to u ustima..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Osip
20.12.2019 18:04:37   
mama Jo
Pih Fil, bas nije moralo. Kako ste? Je l' ima tsmp.i dalje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Osip
21.12.2019 10:11:06   
Filadendronka
Nema vise temperature, ali nervoza i nespavanje je na vrhuncu. Trlja non stop usta, a povremeno nece ni da sisa ni lazu, valjda ga puno boli. Samo jos i ti zubi da probiju, pa da malo danem dusom. Uzasno lose spava, bas mi smeta seckanje sna svaki cas. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Osip
21.12.2019 10:22:37   
mama Jo
Razumem, nadam se da ce ga proci sto pre user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Osip
21.12.2019 10:33:02   
lesica
Fil, daj mačencetu bilo šta što voli hladno - puding, smznuto miskano voće ... da mu malo ubije bol u ustima. Grozna je to viruščina.
Srećna okolnost je što ne traje dugo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Osip
21.12.2019 11:30:10   
Filadendronka
Lesi, on je tek na pocetku dohrane, a i inace slabo voli kasice. Pa bas muku mucim sa njim da mu bude bolje. Ali na srecu cim je spala temperatura, znaci da ide na bolje.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Osip
25.12.2019 22:41:36   
mama Jo
Dakle, obe su imale visoku temp.
U je islo i preko 39 🙄 2 dana. Treci dan je bilo bez temp.ali nervoza haos i nista nece da jede, da bih skontala da ima na usni i u istima kao afte, pufice. 2 dana trajalo. Osip samo tu.

J je imala temp.oko 38.6 najvisu. 2 dana takodje. Jedan dan pauza i evo jutros joj se pojave crvene tackice po sakama. Sas predvece vidim i po nogama blage da ima, ne tabanima, list i butina. Takodje se zali da je malo pecka u istima kad jede.
Je l'to onaj virus usta, sake, stopala?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Osip
25.12.2019 22:46:05   
Filadendronka
Mama Jo, nisam ni znala za tak virus do prosle nedelje. Krenulo je od temperature, pa taj osip. J je imao na stopalima, dve tacke na kolenu, par na rukama i vrv gomilu u ustima. Nije hteo ni lazu, lose jeo, lose sisao, videlo se da ga nesto boli u ustima. Njega muce zubici, ali dok je taj virus bio aktuelan bilo je mnogo izrazenije. Nema pomoci, samo prodje za par dana.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Osip
25.12.2019 22:48:02   
mama Jo
Uf. Samo kad je temp.prosla. Ni ja nisam znala do prosle nedelje kad si bas ti pisala. U je proslo za 2 dana ali ona je imala samo po ustima. Nadam se da se J nece siriti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here