|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
25.12.2019 22:52:38   
lesica
E da, zaboravih da vam kažem da možete da im dajete neki probiotik, jer ova grozota nakon prolaska ovih tačkastih i aftastih simptoma obicno bude još nekih 7-10 dana praćena ružnom dijarejastom kakicom.

I da se vi mame pazite baš baš, da ne pokupite jer kod matorih bude baš baš baš katastrofa.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Osip
26.12.2019 14:00:12   
mama Jo
Jaoj less... evo odmah sam i sama popila probiotik, pijem limunadu i jedem med opet od jutros.
Letos sam fasovala stomacni od njih, majko sveta, katastrofa je bilo.

Cuvajte se svi!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Osip
26.12.2019 14:26:21   
Filadendronka
Lesi, sad snimih tvoju poruku. Od juce povracanje i dijareja, pa da li je moguce da je od tog virusa. :( Mada bolje i to nego reakcija na zumance. Mama Jo, kako ste vi? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Osip
26.12.2019 23:27:01   
mama Jo
Nama se osip ,,osusio"... eto J je jedan dan trajao, ujutru je bilo bas izrazeno na sakama, uvece se pojavilo i na nogama, ali sutradan (danas) ujutru na nogama nista, a na sakama kao da se osusilo. Do uvece na sakama nista.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Osip
26.12.2019 23:29:56   
Filadendronka
Tako otprilike i J. Samo on juce povracao i danas se nastavila dijareja. Ne znam da li je povezano, posto je i D danas povratio u vrticu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Osip
26.12.2019 23:32:11   
mama Jo
Sasvim sigurno, samo se na taj nadovezao stomacni virus. Tako smo mi jesenas, dva stomacna i dva respiratorna, jedan za drugim se nadovezivali. Nervni alom sam bila dobila.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Osip
26.12.2019 23:36:41   
dunja RR

Meni M nista jede već 7 dana. Ništa. Poludecu.pre toga dete lepo jelo. I počela sam da sumnjam da je nešto boli u ustima. Povremeno place tužno, odjednom. Zubica nema, pipkala sam desne, nije reagovala na to. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Hvala devojke. Njega vidim i svrbi i boli u ustima. Pritom jedinice samo sto nisu probile. Ne jede gotovo nista, sisa bas brzo samo dok utoli glad. Nadam se da ce biti bolje uskoro. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Osip
26.12.2019 23:42:32   
mama Jo
Joj dunja ☹
Znam koliko je to stresno. Meni U nije 2 dana nista jela. Ali drugi dan je trazila, vidim da je gladna i kako stavi zalogaj u usta krene da place najstrasnije. Ona je imala plikove po ustima, i sva sreca proali su treci dan.

A je l' joj vidis nesto u ustima? U je prvi dan bilo onako bas jako crveno, nadrazeno, kao da se opekla. Sutradan plikovi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Osip
26.12.2019 23:46:40   
Filadendronka
Dunja, znas da te razumem. :( Samo je forsiraj sa sisanjem, mozda je samo je jedna od faza u razvoju ili se zub krece ka povrsini. Jaksu su donje jedinice unistile dok su isle kroz meso, a samo to probijanje nije bilo toliko strasno. Sad ove gornje jedinice jos gore i sporije rastu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Osip
11.4.2020 13:16:04   
Nevenaa
Hipermangan je dobar za osip


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Osip
4.7.2020 3:35:57   
pari
Meni T ima već par dana osip najviše na nogama i rukama, posebno na desnoj nozi i ruci i malo po stomaku, na leđima ništa ni na licu . Ne znam šta je
user posted image
user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Nevenaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Osip
4.7.2020 7:26:24   
Filadendronka
Pari, moguce da je kontaktni dermatitis od neke biljke npr. Vi ste tamo u novoj sredini, pa mozda reaguje na nesto iz prirode/parka sto ovde nema. Pogotovo sto najvise ima po rucicama i nogama. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Osip
4.7.2020 7:28:02   
mama Jo
Aje l' joj se siri?
Kako ona reaguje, je l' je svrbi?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Osip
4.7.2020 9:01:14   
vonavoj
Daj joj aerius..bas deluje cudno.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Osip
4.7.2020 9:53:20   
mama Jo
Na ovoj prvoj slici bih rekla da je mozda od vrucine, pa se onako oznoji koza pa prasina kad se zalepi pa je malo iziritirano.
A na rukici izgleda drugacije, nada mozda je samo jace svetlo pa izgleda tako da je,, jace'' na rukama nego na nogama.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Osip
4.7.2020 10:19:39   
Tiziana
Ovo je ona na nesto odreagovala.. Ti si bese u Americi? Kupi joj Reactine. Odlican je. Bolji od svega sto moze da se nadje kod nas.

https://www.reactine.ca/products/children-s-liquid



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Osip
4.7.2020 12:55:56   
pari
Ne svrbi je ali se ni ne povlači već par dana...juče i prekjuče sam joj dala aerius ali nije bolje...

Tiziana, hvala za preporuku!Hvala svima!
user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Osip
4.7.2020 13:19:42   
Maraj
Pari jeste li menjali kozmeziku sa kojom se kupate?
Ovo na ruci bas cudno izgleda. Nije onaj klasican osip, ovo kao neke sitne bubuljičice. Stvarno ne znam sta bi moglo biti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Osip
4.7.2020 14:13:35   
mama Jo
Da, kao iziritirana koza necim spolja. Mada mozda je i hrana, mozda i iznutra.
A kako tu sad pari, je l' mozes da je odvedes kod dr?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Osip
4.7.2020 14:24:40   
pari


user posted image
user posted image
Evo od sad...Desna noga i desna ruka i desna polovina stomaka...tu najviše i malo na levoj i to je to...Vrlo čudno.
Htela sam da izbegnem dr ali moraćemo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Osip
4.7.2020 14:29:21   
mama Jo
Pih, da, javi pari sta kaze dr

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Osip
4.7.2020 15:09:17   
pari
Necemo pre ponedeljka...

Bas je cudno...desna strana i to noga, stomak i ruka. Leva malo. Ostalo nista...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Osip
4.7.2020 15:57:12   
jess021
Pari, ja mislim da je to urtikarija ili tzv koprivnjaca, sigurno je reakcija na nesto. Daj joj Aerius i to nekoliko dana ujutro i uvece, zato sto se bas poprilično rasirilo i narednih nedelju dana izbegvajte sve vrste alergena, slatkisa i sl.


Tako je L dobila terapiju. 
Ili sto pre kod dr. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Osip
4.7.2020 16:01:55   
pari
Dala sam joj juče i prekjuče aerius po 2.5ml...

Možda kupim njihov taj lek protiv alergija.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Osip
4.7.2020 17:17:54   
Maraj
Pari jos sutra da izdrzite, pa u pon.kod dr
Jel imate neko osiguranje tamo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here