|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cuclice i flašice
18.1.2019 17:04:01   
jance
Probacu malo jace da zavrnem... nisam pametna. Namestim sve kako treba. Kontam da je nesto do cucle... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 13:27:50   
dunja RR
Još nisam kupila, u stvari ništa nisam kupilamaltene.
Da li da uzmemo ove dve staklene, našla sam ovu manju KLIK ,ona je 0+ i ovu veću 1+ KLIK
Nadam se da će sisati od starta, ali eko ne bude išlo glatko, uzela bih ove dve za svaki slučaj. Da li njih mogu i kasnije da koristim, kada bude veća?
Pretpostavljam da samo cuclu posle menjam, shodno uzrastu.

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne, ne, ja htela staklene, ali ste mi vas dve stavile linkove na plastične, pa zato.
Možda bih pre jednu staklenu (veću) i jednu plastičnu manju, za početak, tako sam sa S.



Dunja, ja ukucah u google avent natural, pa prvi link koji mi je izbacilo okacih. Nisam gledala da li je plastika ili staklo. Ja bih uzela sve staklo. Koristices je za vodu posle, ako nista drugo. U plasticnima ne bih nista grejala kao sto rekoh, a ako ti budu trebale za formulu moraces da grejes. Obaska sto plastiku treba zameniti nakon nekog vremena. Staklo mozes da koristis dokle god je citavo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 13:56:38   
Sanjica26 RR
Suzi, mozes tako. Samo bih ja za pocetak ipak jednu. Uzela bih vecu na tvom mestu. I ovako kasnije (kad uvedes cvrstu hranu) navikavaces je na one no spill. Barem sam ja tako. Nikad nisam nudila flasicu. Pricam o T posto ona nije sisala. Koristile smo je samo za mleko. A onda kad sam joj uvela cvrstu hranu presle smo na no spill, ali samo za vodu.
Sofija od starta nije koristila flasicu. Samo je sisala. I odmah sam joj kupila no spill kad je krenula sa cvrstom hranom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 14:25:22   
dunja RR
Ali veća je 1+, nema veća staklena od 0+.
Ne znam da li tu 1+ mogu da koristim od rođenja, ako zatreba?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 14:33:13   
Sanjica26 RR
Можеш да промениш цуцлу. Све је то мудуларно. Провери у некој боље снабдевеној продавници.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 15:11:47   
lesli
Dunja, vece flasice dolaze sa cuclom 1+.One su za bebe od mesec dana i starije.Uvek mozes kupiti zamenske cucle u kojoj god ti velicini treba. 2 kom su u aksi oko 700-800din. Inace se desava da je nestasica (jedno vreme nisu imali nista osim 0 i 0+), u tom slucaju pogledaj dexyco. Nesto su skuplji, ali su imali kada ih u aksi nije bilo.
Avent natural cucle dolaze u velicinama:-0m za bebe od rodjenja i prevremeno rodjene-0m+ za bebe od rodjenja-1m+ za bebe od mesec dana-3m+ cucla postoji u dve varijante. Jedna za tecnost, druga za kasaste obroke-6m+ takodje u dve varijante
Male flasice dolaze sa 0+, velike sa 1+Mi smo poceli sa dve male staklene pa kupili jos dve velike staklene i jednu plasticnu veliku (za pumpu). Malu plasticnu smo dobili uz pumpu, ali u njima nikada ne grejem mleko i ne pravim formulu.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 15:13:56   
lesli
Izvinjavam se sto je post malko neuredan. Pisem sa telefona i svaki put zaboravim da se ne cuva formatiranje posta 😔

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Cuclice i flašice
31.1.2019 15:29:58   
Ana RR
Suzi, ja sam sve kupovala u robnoj kući Leto. Uvek sve imaju. Bili su najbolje opremljeni dr Brown's stvarčicama a i svim ostalim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Cuclice i flašice
24.2.2019 13:34:32   
Sanidej
Nip, nuk

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Cuclice i flašice
24.2.2019 14:01:39   
dunja RR
Hvala na pomoći, uzela sam staklenu avent veću i rezervnu cuclu za o+.
pošto sam online naručivala, samo u dexyco nađoh staklene, u aksi je bila nala, a po radnjama samo plastične avent prodaju.
slala sam mm u dm, napisala mu koju hoću, zaokružila reč staklena, ali prodavačice mu davale plasteične, pa sam odustala i naručila online.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Cuclice i flašice
24.2.2019 16:50:47   
lesli
Ako ti flasica zatreba odmah, montiraj tu 0+ cuclu. Uz veliku flasicu dodje cucla sa oznakom 2 tj. 1m+ 🙂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Cuclice i flašice
24.2.2019 17:18:06   
dunja RR
Hoću hoću, samo da vidim kako će da ide dojenje, da li biti ok od starta ok, ili kao prošli put malo muke na početku.
Hvala Les user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Cuclice i flašice
25.2.2019 0:37:22   
lesli
Nema na cemu dunjic 🤗
Ako uzmemo u obzir da je drugo dete, mislim da bi trebalo da ide lakse 😉Znam nekoliko zena koje su imale problema sa prvim detetom (deca zavrsila na kraju na AD mleku), a drugo dojile bez problema...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Cuclice i flašice
26.2.2019 7:00:56   
mirana1
Moje doji. Mada sam ja kupila imam par flasica, jednu stakleno ostale plasticne.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Cuclice i flašice
26.3.2019 19:56:10   
nata11
Meni nesto nije jasno.


Da li ja mogu uzeti Avent flasicu i staviti anatomaku cuclu drugog proizvodjaca? 
Ili se uvek hvataju samo od istog proizvođača? 

_____________________________





(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Cuclice i flašice
26.3.2019 20:03:43   
milicicak
Ne moze nato :) Cucla odredjenog proizvodjaca pasuje na flasicu tog istog proizvodjaca :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Cuclice i flašice
27.3.2019 8:02:35   
nata11
Hvala 👍



_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Cuclice i flašice
27.3.2019 8:12:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: lesli

Nema na cemu dunjic 🤗
Ako uzmemo u obzir da je drugo dete, mislim da bi trebalo da ide lakse 😉Znam nekoliko zena koje su imale problema sa prvim detetom (deca zavrsila na kraju na AD mleku), a drugo dojile bez problema...



To sam ja. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Cuclice i flašice
27.3.2019 9:05:52   
mirana1

IZVORNA PORUKA: nata11

Meni nesto nije jasno.


Da li ja mogu uzeti Avent flasicu i staviti anatomaku cuclu drugog proizvodjaca? 
Ili se uvek hvataju samo od istog proizvođača? 



Ja mislim da moras Avent nece ti odg.ili ponesi pa uporedi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Cuclice i flašice
6.4.2019 19:56:30   
besnaglista

IZVORNA PORUKA: nata11

Meni nesto nije jasno.


Da li ja mogu uzeti Avent flasicu i staviti anatomaku cuclu drugog proizvodjaca? 
Ili se uvek hvataju samo od istog proizvođača? 


Ja to radim. Koristili smo Mam flasicu i samo tu cuclu hoce. Al kako Mam flasice imaju taj neki deo na dnu sto se odvrce, jako me nervira da to odvrcem i perem svaki put, plus taj silikon na dnu zna nekada da cudno mirise, ja sam probala i stavila cuclu na aventovu flasicu i sad je tako hranim.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Cuclice i flašice
7.4.2019 1:41:40   
bubulence
Sutra idem do NS, planirala sam da uzmem dude i flasicu... Flasicu cu verovatno avent staklenu, dude nip... 


(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Cuclice i flašice
24.4.2019 9:16:29   
Bubamara14
Mame, da li flasice imaju rok trajanja?Flasica nije koriscena, a na kutiji pise rok trajanja 2/2019.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Cuclice i flašice
28.4.2019 19:05:15   
kamičak
Tesko da se flasica moze pokvariti

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Cuclice i flašice
12.7.2019 10:23:03   
nata11
Pedijatar kaze da nama cucle na flasici nisu dobre.


Juce sam opet uzela 2 Nukove, vel 1, mala rupa pise na njima. 
Da li ima neke jos manje od toga? 

_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Cuclice i flašice
12.7.2019 10:24:06   
MimaKos
Mi imamo aventove i odlicne su, od 0 mislim da idu, do 3.. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here