|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brzinski ručkovi
11.12.2018 6:17:30   
Jekica86
Volim brzinske ruckove., kod mene se to svede to na neke spagete i makarone.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Brzinski ručkovi
11.12.2018 8:29:30   
BubaBubica



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubice, mm i ja to baš volimo i to mi je baš brzinski ručak. A može da se doda i neko meso ako neko baš ne može bez njega. Ja volim da odmorim od mesa.


Juče smo pravili ja i mm i naravno dodao slaninice, ne može od bez mesa 😄 ispalo je ooodlično! Ko pravi ručak, a ne brzinski. Hvala za recept ❤


Voci ja kad ne potopim preko noći onda skuvam u dve-tri vode koje prospem pa tek onda stavljam regularno da se kuva. Do sad nije bilo nikakvih problema, normalan pasulj. Al ovaj iz konzerve je spas 😄




_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Brzinski ručkovi
11.12.2018 10:00:06   
Ana RR
Bubice, super user posted image još mu slaninica da lep miris mmm.

Voci, staviš malo sode bikarbone u prvo kuvanje, pa prospeš kada provri pa onda još samo prokuvaš u još dve, tri vode. Ja to radim uvek, nebitno da li je bio potopljen. I obavezno začinim sa listićima nane (ili suvim začinom, neko stavlja par kesica čaja od nane).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Brzinski ručkovi
12.12.2018 16:57:02   
vocicana
Anci veceras cu ga potopiti pa da radim tu radnju sa sosdom. Bas vise stvarno ne znam sta cu.
Grlisa za tebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Brzinski ručkovi
5.11.2023 7:44:01   
flamingos
Volim brzinske ručkove.To su uglavnom zapečene makarone(bele,sa sirom) ili piletina(sa pavlakom itd).

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Brzinski ručkovi
6.11.2023 13:19:41   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maraj, to ti je brzinski pasulj user posted image uvek u frižideru imam konzervu, dve pasulja i onda kad je frka imam brzi ručak. Isečem crni luk na trakice i izdinstam na malo ulja, dodam isečenu papriku (svežu, pečenu, svejedno je), beli luk, nalijem sa paradajz sosom, istresem pasulj iz konzerve, začinim, ostavim malo da krčka i da se zgusne i gotovo. Ja volim uz zelenu salatu sa mladim lukom. Nekad za mm dodam neko meso ili kobasicu, meni je dovoljan samo pasulj.



Ana, kojipasulj uzimas?

Meni ovo deluje super!
Pogotovo kad dodjem sa posla ,a nemam rucka.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Brzinski ručkovi
6.11.2023 13:29:00   
Ana RR
Srecko, bilo koji mada najčešće kupim u DM-u, samo gledam da nije u nekom sosu jer više volim da dodam svoj paradajz sok. Isto tako možeš koristiti i leblebije, sočivo...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Brzinski ručkovi
6.11.2023 13:34:01   
Srecko47E
E to!
Hvala ti Ana od srca.


Imam leblebije iz DM-A,spremicu ih tako veceras.
Taman da probam.

Uzecu i pasulj veceras,svako planiram do DM-a.

Pa meni je ovo otkrice godine-stariji decak obozava pasulj.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Brzinski ručkovi
6.11.2023 16:39:48   
Ana RR
Nema na čemu, to ti je baš recept prost kao pasulj user posted image

A moj sin voli samo čorbast pasulj, dok mm i ja više volimo ovakve varijante kao i klasičan prebranac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Brzinski ručkovi
10.11.2023 13:46:15   
flamingos
Brzinski,a ukusan ručak:propržiti sitno seckan crni luk,dodati seckan paradajz,seckanu papriku,začiniti po ukusu,dodati 2-3 jajeta(zavisno od količine koju spremate),mešate da se jaja uprže i gotovo.Uz to domaći sir i savršen brzinski ručak je spreman.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here