|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 17:40:26   
Lu
Jel to ta torta Ana?

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 17:49:38   
Ana RR
Hm... pa može da bude.. kod ove su bile tanke kore, i bilo ih je možda tri, i fil je bio od malina.. preukusno user posted image

Jesu li ovo višnje kod tebe na fotki?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 17:52:58   
Lu
Ma to sam našla sliku iz neke slastičarne Poco Loco ,baron sa malinama se zove ali naravno nema recepta i ja sad tražim baš me zanimauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 17:53:32   
Ana RR
I da, fil nije bio sa šlagom ili kako se to već pravi, već kao da su maline samlevene i stavljene u tortu user posted image

Ja šlag ne volim, ne volim te filove koji se stavljaju u torte, i zato mi se ovo i dopalo! I zato što su kore čokoladne, inače mi se ne bi svidelo user posted image

Jao što sam komplikovana user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 17:59:26   
Ana RR
Evo nađoh i ja fotku Čokoladni baron

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:02:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana RR

I da, fil nije bio sa šlagom ili kako se to već pravi, već kao da su maline samlevene i stavljene u tortu user posted image



Pa takav ti je i ovaj fil na slici...ma znaš šta najbolje ti je da naručiš tu istu tortu,jedina torta sa malinama i čokoladom koju izbacuje google je Baron sa malinama, samo ukucaj ovo Poco Loko to je u BGuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:02:59   
Lu
E pa i tu sam vidjela na istom mjestuuser posted image

Evo šta sam našla o čokoladnom baronu;
BARON TORTA
četiri tanke kore sa kakao-om, preko svake bogat fil od maline,  na njega lagan čokoladni fil. Preporuka za dekoraciju: Čoko glazura

< Poruku je uredio Lu RR -- 21.2.2010 18:09:59 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:10:05   
Ana RR
Dragaaa, ali ja bih da je napravim!!! To bi mm oduševilo, jer ja to zaista NIKADA ne radim...

Prošle godine kada je napunio 30 godina nikako nismo to obeležili jer sam ja par dana pre njegovog rođendana imala spontani user posted image

Zaista bih volela da ga iznenadim..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:11:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

E pa i tu sam vidjela na istom mjestuuser posted image

Evo šta sam našla o čokoladnom baronu;
BARON TORTA
četiri tanke kore sa kakao-om, preko svake bogat fil od maline,  na njega lagan čokoladni fil. Preporuka za dekoraciju: Čoko glazura



Ali kako da ja to napravim, ne znam ti ja ni kako idu mere, totalni duduk sam za torte user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:12:28   
Lu
Ana nema nigdje recepta a ja ti ga ne bi improvizirala user posted image ...ali hoću za sebe nekad pa ti javimuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: rođendanske torte
21.2.2010 18:16:10   
Ana RR
Ako nađeš negde, javi obavezno.. treba mi najkasnije do 10.marta..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: rođendanske torte
7.3.2010 18:52:45   
Ana RR
Luuuuuuuuuuuuuuuu???????

Ja još nisam našla recept za ovu tortu user posted image user posted image user posted image user posted image jao kako sam smotana user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:15:57   
Ana RR
Anyone???? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:27:03   
afrodita
Sastojci:
Baron torta
1 kora: 5 jaja, 5 kašika kristal šećera, 5 kašika brašna,
2 kora: 5 jaja, 5 kašika kristal šećera, 3 kašika brašna, 2 kašike kakaa,
3 kora: 5 belanaca, 5 kašika kristal šećera, 5 kašika brašna, 1 prašak za pecivo, 2 kašike ulja, valjak: 300 gr. mlevenih oraha ili lešnika, 1 deci mleka, 3 kašike prah šećera,
fil: 4 deci vrelog mleka, 20 kašika šećera, 200 gr. mlevenih lešnika ili oraha, 200 gr. mlevenog keksa, 2 kašike kakaa, 250 gr. margarina,
glazura: 2oo gr. čokolade, 40 gr. margarina, 5 kašika ulja
Priprema
    ispeći sve tri kore.
    za fil mleko i šećer prokuvati i onako vrelo sipati u keks,lešnike i kakao,kad se ohladi dodati umućen margarin.
    napraviti valjak od navedenih sastojakažuta kora-fil-crna kora-fil-bela kora -fil- valjak staviti po dužini na sredinu kore i sve zajedno urolati,sutradan kad se stegne torta glazura od čokolade.                                                            



< Poruku je uredio afrodita -- 11.3.2010 20:30:43 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:28:11   
Ana RR
Draga hvala ti, ali nije to ta torta.. user posted image

BARON TORTA
četiri tanke kore sa kakao-om, preko svake bogat fil od maline,  na njega lagan čokoladni fil. Preporuka za dekoraciju: Čoko glazura.

To je ta torta, ali ja sam duduk za torte, ne znam kakvu koru da napravim..user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 11.3.2010 20:30:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:32:36   
afrodita
Ne mogu da stavim slikuuser posted image
Ali evo ovde sam nasla KLIK

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:32:45   
Anitaaa
1 KORA
5 jaja 5 kašika kristal šećera 5 kašika brašna

2 KORA 5 jaja 5 kašika kristal šećera 3 kašika brašna 2 kašike kakaa

3 KORA 5 belanaca 5 kašika kristal šećera 5 kašika brašna 1 prašak za pecivo

VALJAK
2 kašike ulja  300 gr. mlevenih oraha ili lešnika 1 deci mleka

FIL
3 kašike prah šećera  4 deci vrelog mleka 20 kašika šećera 200 gr. mlevenih lešnika ili oraha 200 gr. mlevenog keksa 2 kašike kakaa 250 gr. margarina glazura 2oo gr. čokolade 40 gr. margarina 5 kašika ulja

PRIPREMA
    ispeći sve tri kore.za fil mleko i šećer prokuvati i onako vrelo sipati u keks,lešnike i kakao,kad se ohladi dodati umućen margarin.napraviti valjak od navedenih sastojakažuta kora-fil-crna kora-fil-bela kora -fil- valjak staviti po dužini na sredinu kore i sve zajedno urolati,sutradan kad se stegne torta glazura od čokolade.
  Posluživanje ako prilikom motanja kora malo popuca ništa nefali,i meni je, ali staviti mali fila tamo gde popuca i sve se to lepo stegne


Ja sam našla samo ovo ali ne pominju se maline...jedino ako ne improvizuješ nešto

< Poruku je uredio Anitaaa -- 11.3.2010 20:35:58 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:35:57   
afrodita
U stvari Ana, da ti kazem iskreno nikad nisam
pravila BARON TORTU
Sto ne nadjes nesto jednostavnije, sto si zivot komplikujesuser posted image
Ima toliko lepih i jednostavnih a ukusnih torti koje mozes napraviti
za pola sata - satuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: rođendanske torte
11.3.2010 20:44:49   
Ana RR
Ma ne mora to biti baron torta, ja sam slučajno naletela na nju. Ali torta koju sam htela da pravim je baš takva, pa rekoh negde valjda postoji recept..ali nema.

Mislila sam da napravim koru kao za npr. saher tortu, dve kore, fil od maline i čokoladnu glazuru.
Lako ću fil i glazuru, ali nisam sigurna za koru, da li će biti ok..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: rođendanske torte
20.4.2010 14:31:44   
Anoniman
e ovako , moja ćerka u ponedjeljak ako Bog da puni 5 godina, ali slavi rođus 24.04. u igraoni jer meni odgovara pošto je vikend, i sad dolazimo do one famozne jestive naljepnice (Tasha je svojevremeno tražila Jurića, kojeg su svi miješali s Rorijem),
a moje ŽENSKO (to moram naglasiti) dijete želi CRASH BAndikot( opet ne znam kako se piše ova druga riječ, mrsko mi tražiti po netu) i toga naravno nema nigdje ...mislim te slike

i onda u očaju sinoć šaljem poruku mojoj divnoj Anki u BGD user posted image da mi tamo potraži, a danas na netu igrom slučaja već u očaju nađem na jednom portalu čiko u Cazinu pravi te jestive naljepnice i šalje poštom i to sve košta dok ti stigne cijela 3 EURA ...smiješno pošalješ mu mailom sliku koju hoćeš i on ti to napravi, stigne za 24 sata

ako kojoj bosanki zatreba nek kuca slatka kuća na googlu pa će joj izbaciti (stranice iz BiH), a ja kad mi stignene uslikam i postavim da vidite na šta to liči

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: rođendanske torte
23.4.2010 10:12:02   
Anoniman
evo ga taj famozni crash ...stigao nam je juče popodne, večeras ga stavljamo na tortu

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: rođendanske torte
23.4.2010 11:07:08   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: rođendanske torte
30.5.2010 14:13:27   
Lilly*
Evo našeg Sunđer Boba user posted image
user posted image
Da ste videle to ozareno lice moga sina kada ju je jutros ugledao user posted image user posted image Nisam je za džabe sinoć do 00:30 ukrašavala user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: rođendanske torte
30.5.2010 14:14:20   
SUPER MAMA
Joj Lilly prlep je Sundzer Bob.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I Cestitam.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: rođendanske torte
30.5.2010 14:16:06   
Lilly*
Hvala na čestitci i komplimentu user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here