|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.3.2010 22:37:06   
Alexis79
 IZVORNA PORUKA :MERYEN



PREPISUJEM OD RECI DO RECI,ZA MENE NEMA NISTA GORE NEGO DA UJUTRU USTANEM A U KUCI KRS I LOM,NEKA SAM NE ZNAM KOLIKO UMORNA SVE MORA DA MI BUDE NA SVOM MESTU PA U KREVET.user posted image



Potpuno se slazem.

Mrzim da ujutru u kuhinji zateknem haos.
Gde god da idem ostavim kucu u savrsenom redu jer kad se vratim volim da me saceka urednost a ne haos.

Pa ja kad polazim na more usisavam posle iznosenja kofera.
Zmu ponekad popizdi jer me naravno sa tim istim koferima onako natovaren ceka.

< Poruku je uredio Alexis79 -- 29.3.2010 22:40:41 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.3.2010 22:41:18   
Alexis79
..

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.3.2010 22:46:05   
paki
IZVORNA PORUKA: Alexis79

 IZVORNA PORUKA :MERYEN



PREPISUJEM OD RECI DO RECI,ZA MENE NEMA NISTA GORE NEGO DA UJUTRU USTANEM A U KUCI KRS I LOM,NEKA SAM NE ZNAM KOLIKO UMORNA SVE MORA DA MI BUDE NA SVOM MESTU PA U KREVET.user posted image



Potpuno se slazem.

Mrzim da ujutru u kuhinji zateknem haos.
Gde god da idem ostavim kucu u savrsenom redu jer kad se vratim volim da me saceka urednost a ne haos.

Pa ja kad polazim na more usisavam posle iznosenja kofera.
Zmu ponekad popizdi jer me naravno sa tim istim koferima onako natovaren ceka.
ista sam i ja,to me uzasava....Vi ste moji ljudiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 9:52:34   
branki*
Ja sve radim odjednom,uopste ne cekam da zavrsim jelo ili tortu,sta vec,pa da onda spremam,nego dok se nesto kuva,pece,ja vec perem sudje,sklanjam brasno i sta mi ne treba,pa se desava da kad zavrsim ,ostane mi samo ta jedna posuda u kojoj se,npr,peklo.tptakva sam uopste u zivotuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 10:02:48   
Khaleesi
Isto... Dok se pece ja operem ono zaprljano, posklanjam, i sve fino i cistouser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 10:31:06   
Anck Su Nmaun
Jezim se od toga da mi je kuhinja prljava. Nikad mi se nije desilo da odem npr. na spavanje a da sve nije cakum pakum. I onda ujutru ustanem i nadjem nesto sto je gospodin ostavio na stolu user posted image ili jeo i ostavio sve prljavo po kuhinji.
Secam se kod moje neke strine posle rucka se sve ostavi na stolu pa posle dva tri sata se seti da pospremi user posted image

Dok spremma hranu odmah bacam u sudoperu, sve uporedo, briskam. Kad vse zavrsim sudove prebacujem u masinu i cao, sve cisto.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 10:46:28   
World
Kod mene je uvijek haos u kuhinji jer po čitav dan nešto spremam. Nekako se prljavo suđe samo razmnožava. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 14:01:16   
isidora88
Meni je haos kad nesto spremam, imam utisak da je svo sudje van ormarica, zauzmem sve radnw povrsine, sto, uopste mi nijenjasno kako usvonjim kuhinju i za obicno przenje jaja,kad sam sama odmah sve rasklanjam, kad je muz kod kuce on ide za mnom i cisti i glancauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 14:44:30   
jess021
Kod mene je uvek sve oprano, ja dok kuvam odmah perem, tako da kad je rucak gotov i sve ostalo je sredjeno. Iskreno, nekad mi i dop....i pranje sudova, ali ne odustajem. Kontam da cu to raditi i kad kupim masinu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
29.7.2016 15:02:10   
isidora88
Jao boze sta sam napisala, pa ono se ne moze procitatiuser posted image moram podhitno da promenim onu tastaturu za kuckanje poruka.
Ja imam masinu za sudove i imam utisak da nas je 20 u stanu, dok masina pere jednu turu nekako se pojavi sudova za jos 2 masine.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 1:54:30   
choopa choops
Ma i kod mene je haos. Mi imamo mašinu za 12 kompleta, napunimo je za čas. Ja dok spremam ručak, ona je već na pola spremanja puna, pa je uključim, dok ručamo ona nije ni završila, ne mogu odmah da stavim i tako...Nakupi se. Naravno kad kuvam trudim se da uvijek odmah stavljam suđe, ali nekad ne mogu zbog djece, i onda se nakupi. Ai ja se ne opterećujem. A ovo da uveče glancam kuhinju i kad nemam volje da bi me ujtru dočekala čista....ma zdraaaaaaaaaaaavo! user posted image Briga mene je li čista ujutru ili u toku dana, svejedno je ja gledam stalno. Uveče je moje vrijem za odmor, ako imam volje operem, ako ne, ostavim, neće mi sudovi nigdje pobjeć. Nažalost user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 6:58:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ma i kod mene je haos. Mi imamo mašinu za 12 kompleta, napunimo je za čas. Ja dok spremam ručak, ona je već na pola spremanja puna, pa je uključim, dok ručamo ona nije ni završila, ne mogu odmah da stavim i tako...Nakupi se. Naravno kad kuvam trudim se da uvijek odmah stavljam suđe, ali nekad ne mogu zbog djece, i onda se nakupi. Ai ja se ne opterećujem. A ovo da uveče glancam kuhinju i kad nemam volje da bi me ujtru dočekala čista....ma zdraaaaaaaaaaaavo! user posted image Briga mene je li čista ujutru ili u toku dana, svejedno je ja gledam stalno. Uveče je moje vrijem za odmor, ako imam volje operem, ako ne, ostavim, neće mi sudovi nigdje pobjeć. Nažalost user posted image user posted image


Sve isto kod mene, s razlikom da sve perem na ruke. Nekad se desi da operem u toku spremanja, ali to je retkost user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 7:15:01   
vocicana
Anck i ja smo iste, naravno sve ide rucno, nemamo mesta za sudo masinu u stanu, ali jedno mi nije jasno.Naime, naprostiju st var od sltkisa da spremam, ukenjam pola serpi. Bajadera, jedna serpa za topljenje, druga da podelim smesu, treca za cokoladu, merica, haos opsti nastupi!
Ali definitivno je najlepse ostaviti cistu i sredjenu kuhinj za sobom. MM i meni se desavalo, sto je i normalno, da ostane tipa tanjiric sa nekim sitnim escajgom u sudoperi, ali nemmao snage oboje da reagujemo, tako da je sve ok. Vec od skora su se te stvari promenile, pa ne ostaje nista opet.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 7:38:09   
Trcosava
user posted image user posted image To su geni Voci. Treba da vidiš mene kad spremam, pa mislim da za prženje jaja sam u stanju da ispraljm tri posude user posted image

One komplikovanije torte i to buhahahah pa kao da spremam za vojsku spasa, a ne jednu pišljvu tortu!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 7:53:07   
isidora88
Mene mm kad vidi u kuhinji, zna da ce biti haos, samo mi kaze joj sta spremasuser posted image svestan je da ce sredjivqti kuhinju bar 2 satauser posted image
A spremanje jaja zavrsi rako sto isprljam radnu plocu, celu plocu sa kivanje ubrljam od prskanja ulja, tanjir, viljuske, ma haos napravim, i sto se vise trudim da manje sudova prlj3am to bude sve gore

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 8:57:54   
Khaleesi
MM isto kada pocnem da brisem plocice, pocne bezi odatle sta si sad nasla... Kao da njega teram da mi picka plociceuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 9:12:09   
IvanaSK RR
Ja se uglavnom trudim da operem sudove odmah i sredim kuhinju. Jako sam nervozna ako vidim da ima prljavih sudova. Ali desava mi se da ostanu sudovi neko vreme u sudoperi. Evo, upravo sam rekla muzu da bi mogao da opere, ostali od sinoć user posted image
Nemam masinu za sudove, nema mesta za nju.
Volim da mi je u kuhinji lepo i čisto, ali, eto desi se i da bude mali haos.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
30.7.2016 9:13:55   
Khaleesi
Mi smo resili sudoperu sa masinom odmah strpam u masinu i to je touser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 0:00:32   
choopa choops
Znači imam dva tanjira i nekoliko čaša od jutros stoje. Bili smo cijeli dan na plažiod 9h i došla sam u 21h, dok sam im dala da jedu (sendviče da ne prljaju još user posted image ) i okupala ih i sebe, oprala robu, sad raširila, uspavaljivala malu više od sat vremena (uvijek kad je najveća frka ona pravi najveći problem) i sjedoh maloprije da odmorim. Noge mi pucaju, vene pulsiraju samo što ne iskoče i ne bih sad oprala te sudove ni ručno niti bi ih poslošila u mašinu taman da će cijeli svijet da eksplodira! Sile nema. Neka se kišaju tamo u sudoperi, ekstra im je tako! user posted image

A kad smo ve kod jaja, da li ste primijetile kako zadnjih godina jaja kad se spremaju "na oko" prskaju?user posted image Ja sam probala u raznim tiganjima, teflon, keramika, rostfraj i ništa i dalje prskaju, sva budem u ranama user posted image probala sam da ih zaklopim, ali onda se ispeku odozdo, zalijepe se, a gore budu maltene živa. Pa ako otvorim Da ih okrenem, onda tek eksplozija. Kuhinja mi bude sva isprskana od toga. Je l' ima neka caka da se to ne dešava?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 8:05:51   
vocicana
Choopo, msm da je samo ulje puno vode, pa zato u kontaktu sa uljem i tepmeraturom dolazi do togprskanja, ne pitaj kakve su mi plocice posle takve ekspedicije, ja prosto ne mogu da poverujem kakvo sr...ostane, a sve cistim odmascivacem, te polocice, jer imam ravnu plocu samo sa te dve ringle, a tek ona, glava me boli svaki put kada pomislim na njeno ribanje, mada zavrsava posao.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 8:21:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: choopa choops

A kad smo ve kod jaja, da li ste primijetile kako zadnjih godina jaja kad se spremaju "na oko" prskaju?user posted image Ja sam probala u raznim tiganjima, teflon, keramika, rostfraj i ništa i dalje prskaju, sva budem u ranama user posted image probala sam da ih zaklopim, ali onda se ispeku odozdo, zalijepe se, a gore budu maltene živa. Pa ako otvorim Da ih okrenem, onda tek eksplozija. Kuhinja mi bude sva isprskana od toga. Je l' ima neka caka da se to ne dešava?


Jedino što ja znam je da ih ne poklapaš jer se na poklopcu nakupi pare i kad krenu da kaplje voda - tek onda prska user posted image

Ja sam odustala od ribanja pored šporeta svaki dan - pogotovo posle vikenda user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 10:58:24   
choopa choops
Pa da, cijela ploča mi bude prljava, pa dok očistim prisjedne mi i spremanje doručka i sve.

Voci misliš da je do ulja user posted image Ali nemoguće da je od svakog? Ja ih mijenjam, ne kupujem uvijek isto. Ja ipak mislim da je to do ovih jaja "koncentrovanih". Kad smo imali domaća nije se to dešavalo.

Trcos ma to sam samo jednom probala i više nikad, pretpostavljaš i sama, upravo zato jer je nastalo još veće s****e user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 17:26:21   
isidora88
da mi vidite sad kuhinju, muz je slob dobio kad sam zavrsila rucak, rekao je da nista vise ne kuvamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
31.7.2016 18:06:58   
Khaleesi
Ja dva puta dnevno ribam sporetuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pripremanje hrane i urednost kuhinje
14.3.2018 0:34:21   
veselicaa
Dok spremam sve operem sto se isprlja,ne volim haos u kuhinji.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka
Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here