|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.3.2010 2:03:15   
pranjicka
ajoj ajoj...kad mom mm posalju poruku drugarice ... lepi moj itd poludim, a kad sam ja spomenula da se sigurno ne bi obracala tako svojim drugarima smsom on me napao da se ja dopisujem sa njima i jos veli : `ja tebi uplacujem kredu da se ti dopisujes sa njima`.... drugara nesto i nemam, druzim se sa zenskama uglavnom, a i ne interesuje me niko sem mm svi su ostali bespolni za mene, a za drugare i ne brinem, nek misli ko sta hoce, ja svoje oni svoje, a i sigurna sam da od tih malo drugara sa kojima se retko totalno vidjam niko ne gleda na mene u nekom drugom smislu

_____________________________

dodji, zaboravi, nudim ti noci carobne...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.3.2010 2:06:08   
eugenija
A moj i danas danas šalje poruke drugaricama iz škole, tipa: "Gde si Ksenija, stara drugarice, šta ima?"

Pa kaže, ne budi lezba.. Ima da oženim 5 cura sa rr najmanje!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu pranjicka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.3.2010 2:08:01   
pranjicka
Ma kad to kazu garant lazu, ko bi jos to slao user posted image a i ako salje bolje i to nego lepi moj / lepa moja user posted image

_____________________________

dodji, zaboravi, nudim ti noci carobne...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.3.2010 2:10:52   
eugenija
Gde će biti bolje...  Ovo je podmuklo, znam ja njega kako diše.. Se*onja


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu pranjicka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.3.2010 2:14:18   
pranjicka
_____________________________

ih nemoj tako Eugi user posted image javlja mi se da nije (nemoj samo da bude, evo ti ga kad ga toliko branis user posted image )

_____________________________

dodji, zaboravi, nudim ti noci carobne...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Muško-ženska prijateljstva
31.3.2010 15:15:15   
Anoniman
Ne verujem u musko-zenska prijateljstva.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Muško-ženska prijateljstva
1.4.2010 17:04:03   
lenaa
ma kakva musko - zenska prijateljstva, ne postoje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Muško-ženska prijateljstva
1.4.2010 18:39:56   
Dora
Ja imam par drugara iz školskih dana s kojima sam jako dobra, sad se sve svodi da se viđamo u parovima: ja i mm i oni i njihove lepše polovine, a kad su neke zajedničke aktivnosti u pitanju (sport, izlasci, utakmice) muški vole da su zajedno a mi devojke na svoju stranu. Tako je ispalo, jednostavno smo se tako skontali. Često me jedan drug pita jel se ljutim što se više vidi i čuje sa mm nego sa mnom (znamo se od malih nogu on i ja) ali ne mogu da se ljutim zbog toga. Drago mi je što su dobri njih dvojica jer tog druga izuzetno cenim kao osobu i prijatelja i dobro ga poznajem. A i dok smo se nas dvoje stalno viđali i družili to mm nije ni malo smetalo.
Kažem, takvih prijateljstava je malo a inače, NE VERUJEM PUNO U MUŠKO- ŽENSKA PRIJATELJSTVA.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Muško-ženska prijateljstva
2.4.2010 14:41:09   
lothroniell
Ja imam druga iz srednje skole, ako ne racunam kumu on mi je jedini istinski prijatelj na kog uvek mogu da se oslonim, prijatelj u smislu da znam da ce SVE sto moze uciniti da mi pomogne, pored njega imam jos puuuuunoooo drugara (uvek sam se vise druzila sa muskarcima). Od kada se znamo na njega gledam kao na brata, NIKADA mi ni na kraj pameti nije bilo da sa njim zelim nesto vise od drugarstva, ja sam imala svoje veze, on svoje a tako je i ostalo. Zakljucak: ja verujem u musko- zenska prijateljstva! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Muško-ženska prijateljstva
2.4.2010 14:45:45   
Anoniman
Postoje!

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Muško-ženska prijateljstva
2.4.2010 18:32:51   
diamond
ja ne verujem u takva prijateljstva, jer verujem da je prirodno da izmedju muskarca i zene postoji hemija!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Muško-ženska prijateljstva
2.4.2010 18:50:49   
Anoniman
Ja ne verujem u musko zenska prijateljstva, sa svojim suprugom sam se druzila 6 godina (bas druzila) i onda je usledilo kvrc  u glavi user posted image i mi smo bili u vezi. U vezi nam je bilo divno kao  sto se nastavilo i u braku. Tako da ja u to ne verujem 

(odgovor članu diamond)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Muško-ženska prijateljstva
9.4.2010 8:50:48   
bebironcic
Ja mislim da ipak postoje musko-zenska prijateljstva.Imam druga sa kojim se druzim 17 godina i koji mi je kao brat!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Muško-ženska prijateljstva
28.5.2010 19:57:54   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: maky92

Ne verujem u musko-zenska prijateljstva.



user posted image potpisujem




_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Muško-ženska prijateljstva
28.5.2010 22:48:58   
Anoniman
Taj najbolji drug mora biti loš frajer inače...   user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Muško-ženska prijateljstva
28.5.2010 22:52:33   
Ellenica
Postoje.
Moj najbolji prijatelj je bio jedan izuzetno privlačan dečko,
ali uvek postoji ona doza intrige.
Šta bi bilo kad bi mi bili "MI"?



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Muško-ženska prijateljstva
28.5.2010 23:15:12   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Ellenica

Postoje.
Moj najbolji prijatelj je bio jedan izuzetno privlačan dečko,
ali uvek postoji ona doza intrige.
Šta bi bilo kad bi mi bili "MI"?




I kako onda postoji prijateljstvo? user posted image
Prijateljstvo bi bilo kada ne bi ni pomislila da postoji "MI"!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Muško-ženska prijateljstva
28.5.2010 23:25:32   
Ellenica
Pa i mama mi je prijatelj, i sestra i muž mi je prijatelj.
user posted image
Nije sve crno-belo-

sa tim dečkom tj.prijateljem sam imala bolji odnos nego sa sestrom, mamom, tadašnjim dečkom.
Umeo je da me zagrli i da tako šetamo, izgledali smo kao par.
Uvek sam se pitala dali ću ikada sa nekim muškarcem imati takav odnos kao sa njim,
i iz toga se izrodila i misao kako bi bilo da mi budemo "MI".
Ali misao je ostala misao, a prijateljsvo prijateljstvo.
ali to sam ja, neka druga nebi ostala na mislima.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Muško-ženska prijateljstva
10.9.2010 10:35:50   
leta
Prvo da vas pozdravim!
Već neko vreme vas čitam, interesuju me uglavnom teme vezane za decu i odgajanje dece, ali evo jutros baš tražih ovu temu!
Jao, jao, glava me boli... ma ja sam vam u životu večni idealista, verujem u sve i svašta, ali brate nekad ne ide!
Imam problem... kolega s posla. Jbt, radim u firmi gde su svi bezveze i taj jedini svetli lik, krenuo da mi se upucava. Više od pola godine, kako sam se vratila sa porodiljskog, svakodnevno trpim razne poglede i komentare jer se nas dvoje družimo, ali ponašam se u fazonu- baš me briga šta ko priča, jedini je normalan... i sve tako - upoznala sam ga i sa mužem, i on je oženjen, mislim - ok novo poznanstvo, prijateljstvo... Ali, avaj, toga NEMA!!! Ma osećam se tako glupo, lepo smo se družili, imali neke zajedničke teme, pričali o poslu, porodicama, poveze me ponekad kući kad muž ne stigne po mene ... a onda krene izokola da mi puca  dvosmislene komentare, pa komplimente, ma užas! Iskreno, nekako me i sramota, valjda zato što više nisam klinka, što sam već iz iskustva znala da je , bar u mom slučaju, muško-žensko prijateljstvo nemoguće, a opet poverovala... Na sreću, taj kolega uskoro odlazi iz firme i pašće mi kamen sa srca. Žao mi je što je tako, iskreno bih volela da se muškarci mogu malo više kontrolisati u tim odnosima user posted image
Eto, izjadah se ovde, ne usuđujem se nikome poveriti, nekako se plašim komentara, možda sam i sama pomalo kriva ... od sada držim distancu... ajde bre imam muža, kloni me se :)))

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Muško-ženska prijateljstva
6.1.2013 23:26:56   
boba 11
ne verujem u prijateljske odnose izmedju muskarc i zene jer sam takva da u svakom vidim neku simpatiju pa verujem da su i oni pet puta gori od mene.Uvek postoji ptanje sta bi bilo kad bi bilouser posted image

(odgovor članu leta)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Muško-ženska prijateljstva
7.1.2013 0:30:25   
Lilla
Nemam nista protiv ali smatram da takva prijateljstva tesko opstaju jer se u dosta slucajeva desi da neko zeli vise. A da ne pominjem zavrzlame poslije kad dodju brakovi. Rijetko koja zena voli da joj muz ima drugarice i izlazi sa njima, a i obrnuto. Ja imam samo radne kolege (tacnije kolegu) i poznanike, ne i samo moje prijatelje. Muski prijatelji su nam zajednicki, i to uglavnom muzevi mojih (zajednickih) prijateljica.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Muško-ženska prijateljstva
11.3.2013 23:50:07   
dijana1*
Ne verujem u musko zenske odnose. Kad tad nesto se tu desi. Nemam nista protiv, ali ne bih volela da mm ima neku drugaricu I da izlazi sa njjom.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Muško-ženska prijateljstva
11.3.2013 23:51:17   
Maraj
definitivno nepostoje

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Muško-ženska prijateljstva
12.3.2013 4:50:51   
Leax
Ja nesto i ne bi volela da mm ima neku prisnu prijateljicu, sa kojom bi ispijao kaficu, slao porukice,...user posted image to bi mi nekako bilo user posted image a verujem i njemu da je obrnuto.

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Muško-ženska prijateljstva
12.3.2013 6:35:14   
serpica
Moj mm nema drugarice,ne zato sto ne sme vec se tako nekako postavio,a ja imam 3 druga iz detinjstva s kojima sam nerazdvojna i koje volim kao bracu.nikad nisam primetila ni kod jednog da me bilo kako drugacije pogledao a kamoli nesto drugo..s jednim sam cak zivela par meseci odavno i dan danas se druzimo moj mm nema nista protiv,a jedan od tih drugova mi je cak i stari svat bio na svadbiuser posted image
Ja garantujem da takva prijateljstva postoje,moje traje vec 18 godina...

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here