|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 8:08:36   
eca89
Emice, ja ih prvo skuham u vodi, pa onda dam u vino, nekih 15 min na laganoj temper. i ostavim da se odmore, baš lijepo poprime, strah me onako sirova, bojim se da bi mi neko puklo, pa ode vino, ja tako radim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 8:18:24   
emicaa
Samo ako ne zaboravim do maja i to ću isprobati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 8:30:50   
Trcosava
Ovde recept kaže da se jaja operu i osuše. Zatim se stave na pola sata u voi i sirćetu (ne piše razmera). Jaja se potope u hladno crno vino i kuvaju na umerenoj vatri 15 minuta. Ostavi se da se hlade u vinu par sati ili preko noći.

Defintivno ću probati.
Čuvala sam i ljuske od crvenog luka, ali mislim da ih nemam ni približno dovoljno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 8:59:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

Samo ako ne zaboravim do maja i to ću isprobati user posted image



Bas to! Sve cake i fore sam zaboravila od prosle godine !
A u sirce se stavljaju da se izbeli ljuska?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 9:06:02   
vikiveki
Ja sam za farbanje koristila ljuske od crnog luka i maslacak,ove godine videcu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 14:33:16   
choopa choops
Eco, korota-žalost kad umre neko blizak. Onda se te prve godine kod nas ne šaraju jaja, samo se kuvaju onako bez boje.

Ovo što kažete za sirće, ja sam jedne godine prvo stavljala u sirće i jesu bila blijeđa, pa tek onda u farbu, ali em mi se farba skidala, em su kore bile nekako mekane. Sad da li je bilo do jaja ili do toga postupka ne znam user posted image Ta jaja nisu ni mogla da se jedu, nekako su bila grozna. Zato bih ja prvo probala sa recimo 5 komada, pa ako sve bude u redu onda i ostatak farbala. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 16:32:54   
emicaa
Eco, korota-žalost kad umre neko blizak. Onda se te prve godine kod nas ne šaraju jaja, samo se kuvaju onako bez boje.

ja sam te pitala user posted image i da isti nam je obicaj.mi imamo dosta istih obicaja cini mi se

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 18:29:44   
Maraj
Pa da chupo sirce istanji ljuspu od jajeta. Jeste da je izbeli al je i istanji
Po meni nema ukusnijeg vaskrsnjeg jajeta od onog farbanog u lukovini

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 18:36:10   
Animsaj9
ja cu ove godine da "obucem" jaja u slicice to mi je najbrze a i pored D nista ne mogu da eksperimentisem

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 19:25:30   
branki*
isto kao animsaj,ne eksperimentisem nista,kupicu farbu u par boja i to je to,poneko obuci jaje i tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 19:28:57   
emicaa
Ja ću opet dekupaz i kupila sam neku olovku za šaranje da se i Dora malo igra,biće joj doživljaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Farbanje jaja
15.3.2016 23:48:41   
choopa choops
Eca, emica isto ti je to user posted image

Ja sam od danas počela zvanično da skuljam lukovinu i ove godine ću najviše tako. Jeer svaki put zaboravim da ostavljam i onda nemam dovoljno za Vaskrs.


A "gaća" za jaja imam valjda do kraja života user posted image MM jedne godine kupio negdje jeftino, i ne mogu da potrošim nema šanse user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Farbanje jaja na prirodan način
23.4.2016 17:08:00   
aleksandrici
I ja najviše volim farbanje jaja ljuskom od crnog i belog luka.Volim kad razne biljke umotam jaje najlon čarapom ili kad jednostavno papire isečene na razne strane stvaim na jaje.Savladala sam i tehniku farbanja voskom .Savršeno izgledaju.Vrlo malo truda i želje je potrebno,sve ostalo je stvar mašte.Volim jaja stavim pre farbanja u raso tako se najbolje izbele odnosno skinu prljavštinu sa ljuske i odlično primaju boju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Farbanje jaja na prirodan način
26.4.2016 15:22:09   
MishMash
Ja ću ove godine opet da ih izbelim i dekupažiram, a videla sam i ova jaja u duginim bojama pa ćemo i to probati.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Farbanje jaja na prirodan način
28.4.2016 13:14:25   
NadaR
Prošle godine sam se zezala sa dekupaž tehnikom. Ove ću probati sa voskom . Dopadaju mi se i ova sa gumicama a skroz je jednostavno . KLIK

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Farbanje jaja na prirodan način
29.4.2016 6:34:36   
mali_mis
Ja sam za katolicki probala sa mrezastim carapama, ali su mi boje bile sugave, valjda ce sad da budu dobre. I vise necu da eksperimentise sa onim gel bojama, gliterima i slicnim cudima, smrde mi posle jaja.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Farbanje jaja
29.4.2016 18:26:28   
branki*
Moja ispala super!nijedno nije popucalo i boje bas jake!

< Poruku je uredio branki RR -- 29.4.2016 18:30:59 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Farbanje jaja
29.4.2016 18:50:20   
IvanaSK RR
Dajte slike!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Farbanje jaja
30.4.2016 21:41:21   
IvanaSK RR
user posted image

Evo mojih 80 jaja :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Farbanje jaja
30.4.2016 21:57:17   
17 joka
ja sam farbala onako obicno par boja i super su lepe boje jnisam htela nista posebno a nemam ni za koga, kad budemo imali dete onda cu drugacije

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Farbanje jaja
1.5.2016 1:53:10   
choopa choops
Ja sam ove godine farbala samo prirodnim bojama, lukovina, kupus, cvekla (i ubuduće ću tako, ništa vještačke boje, ništa izbjeljivanje sirćetom...) I ispala su super, možda ih je par popucalo od 70 kom.

A probala sam i ovo sa vinom i oduševila se! user posted image Super su jaja. Iako se MMu nisu dopala, ali šta zna on seljak user posted image Nego sam se zeznula i stavila ih u frižider i sad ih izvadila sva su se orosila, ubiću se ako im se ne vrate oni kao kristali user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Farbanje jaja
1.5.2016 10:29:38   
emicaa
Choopo onda sam i ja seljanka,isprobala i stavila ih u drugu boju da prebojim.Užas,neka smedja boja ali ona ružna smedja.Žali Bože potrošenog vina user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Farbanje jaja
1.5.2016 10:45:09   
branki*
ivana,bas su lepo ispala ova tvoja jaja!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Farbanje jaja
1.5.2016 10:53:27   
IvanaSK RR
Hvala, branki. Nisam se oseca najbolje, inače bih malo i sarala i pravila ukrase. To za vino sam ovde procitala, sledeće godine cu sigurno. Nego, meni zao vina user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Farbanje jaja
1.5.2016 10:54:13   
branki*
pa,ono jes,nego posle dodas secer i dobijes kuvano vinouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here