|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
27.2.2017 11:28:24   
mali_mis
Mati, juce sam gledala cene online, cene idu od 40 do 130 din user posted image Nije to mala razlika.
Ja sam sa krepom radila umesto sa flasom sa onom kartonskom kutijom u kojoj se kupe jaja, umocim iseckan krep i oko jaja, razlicite boje krepa, i stavim u to da se susi. Prvo ti se prsti super ofarbaju, pa su rukavice pozeljne user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Farbanje jaja
27.2.2017 12:46:51   
mati
Pa da moze i na kartonu, ja ih tu susim, ali ako zelis sarena i da se boje razlivaju, onda je za to flasa.
A ja poslala mm da dokupi jos dve boje, koje je on placao negde oko 150 jednu, a ja 50. Za tih 300 din sam mogla da dokupim jos sest boja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Farbanje jaja
27.2.2017 19:44:54   
mati
user posted image
Ovo je od prosle god, a na prethodnim str ima i pre dve god. Samo je krep papirom sarano.

< Poruku je uredio mati -- 27.2.2017 19:52:04 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 10:37:47   
Anck Su Nmaun
Ajmo cure..kako ove godine planirate da farbate jaja?

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 10:39:07   
mama Jo
Super tema, bas sam juce guglala, svasta ima, svakakvih nacina

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 10:42:30   
Anck Su Nmaun
Ja sam mislila mozda cveklom, i plavim lukom il kupusom da probam. Videcu od raspolozenja

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 10:45:08   
Duškić
Meni je omiljeno u lukovini. I ono sa carapama i biljkama.
Mada de a vole boje , sljokice i sl.
Uzimam i nalepnice i svasta.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 10:46:50   
Anck Su Nmaun
Moja mama pravi u lukovini, i devojcice su prosle godine uzivale u pravljenju sara sa cveticima i liscem. Ono s bojama mi je vec dosadno

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 11:26:22   
emicaa
i ja cu ove godine prvi put isprobati u lukovini,ali od onog ljubicastog luka.Mi samo njega i koristimo.
Ostatak sam kupila svakakvih boja zbog Dore da melja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 11:35:38   
Dragce86

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moja mama pravi u lukovini, i devojcice su prosle godine uzivale u pravljenju sara sa cveticima i liscem. Ono s bojama mi je vec dosadno


Meni je najlepsa lukovina i zdrava je, za razliku od boja! Moze i od ljuske od mladih oraha, bude braonkasto-zeleno..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Farbanje jaja
27.3.2018 17:00:16   
mati
user posted image
Imali smo radionicu u boravku user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Farbanje jaja
30.3.2018 0:37:09   
Dragce86
Mati, diivnoo je, bravo, bravo!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 9:57:37   
Queen Lady
CItala sam temu, ali ne mogu da se setim sta sam sve procitala, a oskreno mrzi me da prelistavam. Jel farbala neka jaja krep papirom? Ja bih da probam ove god

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 16:23:24   
emicaa

IZVORNA PORUKA: superm

Prošle godine sam ofarbala jaja ta ko što sam kupila krep papir, isekla ga na trake, stavila trake u sirće, umotala jaja u šarene trake,stavila ih u kutiju jedne preko drugih. Boje su se divno izlile, pomešale, jaja su bila prava umetnička!

Koristila sam rukavice!

Queen evo ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 17:29:35   
Queen Lady
Pa ja bih rekla da sam videla. Javljam i saljem sliku kad ofarbam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 19:16:10   
Maraj
Ja sam farbala jedne godine u krep papir. Pa sta znam. Ja nisam nesto odusevljena. Ove godine sam kupila u Veru grcke farbe za jaja. Javljam kakve su. I to sam kupila zbog deteta. Inace ja i mm najvise volimo jaja u lukovini.
Sto se krepa tice...ja ne bi nikad vise. Taj krep ko zna cime se farba, pri tom sav krep na nasem trzistu je iz Kine. Tako da ne hvala. Ja vise necu u krep. To je moje misljenje...mozda gresim...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 19:17:35   
Anck Su Nmaun
Jao Mati sto je dobro to od rolne toalet papira user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Farbanje jaja
31.3.2018 19:25:33   
Bunnyca
Mi smo posednje dve godine radile dekupaz jaja, cerkici j to zanimljivo bilo. Ove godine smo htele da probamo krep papir, izgledalo mi lepo na netu.Sad me Maraj pokolebala, nisma ni razmisljala o sastavu krepa i bojama.A opet dosadno mi nesto opet dekupaz i obuci jaje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Farbanje jaja
2.4.2018 17:09:32   
vocicana
Ja cu obavezno probati, jer mama I ja zajedno ove godine, kod njih kuci, ne mogu da drobim ovde po stanu, D vise nije miran kao proslle godine, nemam minuta slobodnog. U petak se bacam na umetnost.Ja necu puno da farbam, jer je malom drugi dan Vaskrsa rodjendan, imacemo jaja, previse.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Farbanje jaja
2.4.2018 18:19:22   
emicaa
ja cu vjerovatno na par jaja uraditi dekupaz za svoju dusu.I malo sarati sa travkicama.Ostalo nek Dora lijepi slicice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Farbanje jaja
2.4.2018 19:35:21   
lokicagagica
Jel probao neko onu marble tehniku sa lakovima za nokte? Izgleda mi zanimljivo na snimcima pa me zanimaju iskustva :)

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Farbanje jaja
5.4.2018 20:19:31   
Queen Lady
Ja mislim da je moja kuma jedne godine farbala lakovima, ali ne znam tako. Ja sam ipak kupila tecne prehrambene boje za jaja. Sta ce da ispadne videcemo....

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Farbanje jaja
5.4.2018 20:21:06   
Ana RR
Ja najviše farbam u lukovini, najlepša su mi. Neću puno farbati, ali biće par komada u lukovini, par u cvekli, spanaću i probaću u vinu, jako mi se sviđa kako izgledaju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.4.2018 20:25:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Farbanje jaja
5.4.2018 20:25:57   
Queen Lady
cu sledece god da eksperimentisem malo vise, posto cu biti na porodiljskom, a i bicu sama u kuhinji.... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Farbanje jaja
5.4.2018 23:00:52   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja najviše farbam u lukovini, najlepša su mi. Neću puno farbati, ali biće par komada u lukovini, par u cvekli, spanaću i probaću u vinu, jako mi se sviđa kako izgledaju.

Nemoj dzabe bacati spanac, ne uspeva. Kuvala sam u vinu, fenomenalna su. I ove godine cu. Kazu da su dobra i sa kurkumom, narociti kad su jaja bela.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here