|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 11:32:28   
vikiveki
Ja još nisam shvatila koje su te osobe(koje svuda sakupljaju nagrade) a volela bih da znamuser posted image ... a ovih dana nemogu da ostanem živa od nekog glasanja Enci menci , znači ja mislim da su svi sa fejsa poslali sliku za takmičenje i sada šalju poruke,,glasaj za nas" a samo 1 u toku 24h može da se glasa...pa se još jedna prijataljica ljuti što nisam prvo za njeno dete glasala...šta je ljude spopalouser posted image

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 12:07:39   
MASHKA
ja mislim da bi najpravednije bilo kada bi mogli da učestvuju samo članovi koji imaju neki određen broj objava ( npr.500...)!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 12:18:15   
sneza24

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

IZVORNA PORUKA: sneza24

Potpisujem sve što je Mod napisala.
Kako i na koji način saznaju za nagradnu igru neznam,prijave se i osvoje nagradu a ima svega 5 posta a od toga 4 u temi Poklon za dete,osvoje nagradu i više se nikad ne pojave.


Ja bas juce videh da se jedna zahvalila na nagradi, a to joj je PRVI post na RR user posted image
Znaci, bukvalno se bez ijednog napisanog posta prijavila i osvojila nagradu user posted image

Meni stvarno nije do nagrada, a sa ovakvim pravilima jos manje user posted image U prosloj trudnoci sam dobila nagradu za porodilje, jako me obradovala ta nagrada, ali da je osvojim ovako na silu sa izmoljenim lajkovima, ne bi mi bila draga nimalo...

Ja sam se jednom ili dva puta prijavila za nagradu ali nikome od svojih prijatelja nisam slala poruku da glasaju za mene.Jednostavno nek glasa neko kome se zaista svidja komentar pa ako pobedim super.Ali uglavnom pobedjuju komentari onih koji šalju poruke svojim prijateljima da glasaju za njih pa sam odustala od prijave.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 12:19:10   
srecica_80
da i ja se slazem sa tim iako nemam taj broj postova. Ali po meni nagrada ide u prave ruke uz solidan komentar

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 12:24:32   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: MASHKA

ja mislim da bi najpravednije bilo kada bi mogli da učestvuju samo članovi koji imaju neki određen broj objava ( npr.500...)!

user posted image i koji ucestvuju u svim temama, jer zbog takvih ovaj forum i postoji... Ko je zainteresovan samo za nagradne igre, nek igra loto, bingo, gleda u sunce, sta ja znam user posted image
Ja opet ponavljam, uopste se ne prijavljujem za nagradne igre, ne zanimaju me previse, ali mi je zao da nagrade koje su stvarno lepe dobijaju neki lovci na nagrade, a divne zenice koje su ovde svaki dan vec mesecima/godinama i koje aktivno ucestvuju na forumu, nemaju ni najmanju sansu user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 12:49:02   
srecica_80
Slazem se sa Vama u potpunosti

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 13:05:03   
djdb
pa ne moramo da jurimo te ljude po fejsu i ne znam gde, najbolje je postaviti neki kriterijum, ja nemam toliko postova, iako sam stari clan, sve pratim i tek sam se sad nesto raspisala,ali mislim da je sasvim ok to sto ste predlozile,ili mozda ako su pravila takva kakva jesu, onda da se uvedu kviz pitanja,da se izbaci to glasanje, pa na fb stranici da se odgovara na pitanja vezano za sponzore ili nesto tako?

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 14:10:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: MarijaBg


user posted image i koji ucestvuju u svim temama, jer zbog takvih ovaj forum i postoji... Ko je zainteresovan samo za nagradne igre, nek igra loto, bingo, gleda u sunce, sta ja znam user posted image
Ja opet ponavljam, uopste se ne prijavljujem za nagradne igre, ne zanimaju me previse, ali mi je zao da nagrade koje su stvarno lepe dobijaju neki lovci na nagrade, a divne zenice koje su ovde svaki dan vec mesecima/godinama i koje aktivno ucestvuju na forumu, nemaju ni najmanju sansu user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
6.12.2012 22:09:36   
srecica_80
kviz, deciji crtezi, pesmice, kreativnost su po meni ok. I ovo sa komentarima je u redu, ali neki su to zloupotrebili. Za svakog ima ponesto ovde

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
6.12.2012 22:27:09   
dunja RR
Razmišljamo o novim pravilima, dajte nam malo vremena user posted image

A vi u međuvremenu, 'ajte lepo u ovu temu gde vam Laguna poklanja sjajnu knjigu za mališane KLIK
user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
6.9.2014 14:27:42   
Bibilib
Vi ste stvarno najbolji...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 6.9.2014 14:29:41 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
21.9.2014 21:28:04   
malimaki
Bas fino od vas, mnogo mi se svidjauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
6.3.2017 22:54:19   
Dragce86
Steta sto ovoga vise nema..ja sam letos osvojila paketic za trudnice i super je bio

(odgovor članu malimaki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
7.3.2017 11:03:15   
Skockica
I ja sam osvojila kad sam se porodila sa Vasilijem. Ne secam se tacno sta je jos bilo ali znam da je bila neka pingvin glodalica koju je bas slatko zvackao.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
14.3.2017 22:06:08   
sonjii
Divnooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iskreno sam odusevljena idejama i realizacijom istih!! user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
14.3.2017 22:20:47   
branki*
ima uvek nasa RR ponesto za sveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
14.3.2017 23:38:58   
sonjii
Pa i mi koje smo zadnju godinu clanice, jednog dana cemo biti nekoliko godina ovdje :) Ne mislim da treba razdvajati one koje su tu tri godine od onih koje su tu tri mjeseca.Ja sam ovdje godinu i po, a pojma nisam imala da postoje nagradne igre dok nisam naisla na forum vezan za problem moje bebe i gdje se moze dobiti kremica koja mu moze pomoci.Najvise sam pratila razvoj moje trudnoce po nedeljama, a nakon toga razvoj moje bebe po nedeljama, a sada po mjesecima.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
14.3.2017 23:53:06   
lesica
Draga sonjii,
Naravno da nema nikakvih problema da bilo ko ko je registrovan član učestvuje u svim nagradnim konkursima, bez obzira na to koliko je dugo član. Svaki nagradni konkurs kojji se organizuje na Ringeraji ima svoja pravila user posted image
Ranijih godina je bilo malih nesuglasica i neslaganja, najviše po pitanju nekih načina glasanja i tkz. lovaca na nagrade, ali u međuvremenu su se stišale strasti a tim Ringeraje se maksimalno trudi da sve bude iskontrolisano i validno.

No ovo nije tema, a ti nam se pridruži u onim drugim zabavnijim ( razgovori mama, ili kafanica...) i piši nam da li ste uspeli da smirite ekcem. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 16:23:58   
MamaNecaVo
Ne znam gde da pitam pa evo ovde.
Da li je moguce da se napravi tema-poklanjanje,gde cemo ubacivati slike onoga sto imamo za decu,na poklon.
Prva imam jako mnogo stvari koje nemam kome da poklom (svi u okolini imaju zensku decu),pa eto.. :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 16:55:35   
IvanaSK RR
Nevena, mozes ovde da stavis slikice dok ne pronadjemo adekvatnu temu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 17:07:24   
MamaNecaVo
Hvala Ivana.

Napisacu tekstom pa ako nekome treba slobodno neka pise.



Bio Gia kapi-neotvorene u roku
Torminalis-neotovren u roku

Fructus caj za odjilje-neotvoren
Hipp caj za dojilje neotvoren
(jos jedan caj za dojilje)-provericu naziv

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 21:41:50   
lesica
Nevena, imamo sličnu temu user posted image sa čini mi se istom namenom KLIK

< Poruku je uredio lesica RR -- 3.10.2017 21:53:38 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 22:33:07   
MamaNecaVo
Hvala :) Samo iz nekog razloga,nema sanse klik da otvorim. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.10.2017 23:03:04   
lesica
Sredila sam, pobrljavila sam preko telefona user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.5.2018 8:59:13   
mama ivane
Svaka vam cast prijatno sam iznenadjena ovim forumom bravoouser posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here