|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
9.5.2011 13:07:59   
tatjan@
Zao mi je Vanci.. verovatno su tu nek hormoni u pitanju cim ti tako curka bezveze.. definitivno idi kod doktora i uradi neke osnovne analize, pa da znas na cemu si. Umanjice ti i stres, ako je tu problem neki, bar ces znati da radis na njegovom resavanju i to ce te i opustiti malo. A koliko radite na planiranju bebceta? Meni je trebalo nekih 6 meseci dok sam zatrudnela a kazu da je i do godinu dana normalno.. Pogledaj tu malo po forumu, mozes svasta da se informises user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li sam trudna?
13.5.2011 15:15:49   
vanci
bila sam kod lekara,i imam upalu jajnika i cistu na levom.doca je rekao da ce i menstruacija da se stabilizuje tek kad cista pukne.dao mi je ciprocinal 500 i za 2 nedelje na kontrolu...

_____________________________

vanci

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li sam trudna?
13.5.2011 15:19:14   
vanci
nesto kratko,al ima vremena,necemo da zurimo. kad se desi,desilo se...user posted image

_____________________________

vanci

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li sam trudna?
19.5.2011 22:57:53   
Sunčica11
Caoo svima! user posted image Ja sam novi clan....ee ovako.. Moj decko i ja imamo nezasticene odnose poslednjih dva meseca, iskreno ne cuvamo se jer zelimo user posted image . Poslednje dve menstruacije su mi uvek kasnile ali su ipak dosle, medjutim nisu bile kao i uvek, bile su kratke i veoma oskudne u trajanju od 2,3 ili 4 dana. A menstruacije su mi bile uvijek po 7 danai to obilne. Pa me zanima da li to ima neke veze jer sam cula da zena moze biti u drugom stanju i sa menstruacijom(ili nesto drugo...?). Ponekad imam mucninu, glavobolju vrlo cesto, bol u grudima i to jak....pa me zanima vase misljenjeuser posted image Nadam se nekom odgovoru...Hvala unapreduser posted image

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li sam trudna?
19.5.2011 23:00:32   
Anoniman
Sve to mogu biti simptomi, a žene ih mogu i umisliti kada imaju veliku želju za trudnoćom.

Zašto ne kupiš test?

(odgovor članu Sunčica11)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li sam trudna?
19.5.2011 23:00:36   
Verus
Suncice, zasto ne kupis test? Tako ces odmah znati to ti je najsigurnije.

Dobro dosla na forumuser posted image

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li sam trudna?
19.5.2011 23:27:31   
vanci
kupi tesr,pa kad ga uradis idi kod doce na pregled. SRECNO.DRZIM FIGEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

vanci

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li sam trudna?
20.5.2011 14:05:09   
Sunčica11
Hvala vamuser posted image A bas zbog toga sto mogu biti umisljeni simptomi plasi me da se ne razocaramuser posted image ali naravno uradicu ga. Mada sve mi je to malo cudno, menstr.od 2-3 dana, idem stalno na wc, grudi me tako bole a nikad nisu..pa ne znam vise sta da mislim. Uradicu test pa cu vam javiti, samo sam htela cuti neka vasa misljenja i iskustva user posted image

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 11:35:52   
Margo
Pozdrav svima. Vec duze vreme pratim forum, ali nisam ucestvovala u diskusijama. Moram priznati da su mi odgovori i saveti dosta pomogli. Da se opustim, ne tripujem itd.... Ali poslednje dve nedelje su mi se desile drugacije stvari pa sam ipak odlucila da i ja malo prodiskutujem iako znam da moram da sacekam da li cu dobiti ciklus. Test ne bih kupovala jer mi je zao da dam novac a trebala bih da dobijem za 7 dana. Pa bolje da sacekam, a pare potrosim u kaficu sa drugaricom. Vec sam ga jednom kupila, bio je negativan, nevezano sto sam se razocarala, dobila sam dan posle, pa eto da ne ponavljam istu stvar.
Elem, muz i ja pokusavamo vec nekoliko meseci i ne ide, ali nema veze nama se ne zuri, nema pritiska, opusteno.
Posto imam mozaik na grlicu materice idem kod ginekologa na 6 meseci, radi redovnog pracenja. Iz nekih razloga, ne bih vas smarala o detaljima 2 puta sam radila sve reglede, papu, sekret i ostalo. U oba puta su svi nalazi bili ok. Predpostavljam da papa test ne moze da utice negativno ako postoji trudnoca. U svakom slucaju dobijem ja i ovaj mesec, ali ciklus je bio skroz drugaciji, trajao je kratko, i boja je bila tamnija, konstantno. Kao da nije bilo krvi. (taj deo sam prepisala duplom ceprkanju po mojoj unutrasnjosti). Posle toga idu mucnine i nesvestica, bez povracanja, ali skroz mi se zamanta. Po ceo dan tako, to mi se nikada nije desilo. Medjutim prestalo je posle nedelju dana. Ove nedelje me napadju bubuljice po licu svaki dan po 1-2 kao da sam u pubertetu.
Do ove nedelje skoro da uopste nisam imala apetit, jela sam 1 dnevno, nisam mogla vise. Sad jedem 2-3 puta ali je fora sto sam dobila stomak.Ja sam izrazito vitka sa izrazito ravnim stomakom, sa sve plocicama, a odjednom mi se pojavio stomakuser posted image , muz me zadirkuje jer mi smeta kad se nagnem napred. Imala sam probadanje u stomaku isto do pre par dana, sa leve strane ali nije bio bol kao da cu da dobijem, nego kao da mi tinja nesto u stomaku, ali ne boli nista preterano, a levi jajnik me je otkidao. Predpostavljam da vecinu toga kao npr nesvesticu i mucninu mogu da prepisem mozda stresu? Ili je stvarno moguce da traje samo 7 dana? Ma da vas ne davim vise, kao sto sam napomenula znam da moram da sacekam. Ali posto ni sa kim ne delim ova razmisljanja i dogadjaje morala sam sa vama.user posted image

(odgovor članu Sunčica11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 11:56:50   
Olga75
Margo , dobrodosla user posted image
meni je prvi simptom bio taj kao da cu da dobijem , naduvala sam se a user posted image je kasnila i grudi su mi se nekako naduvale i bolele i kad ih pogledam
sacekaj da prodje vreme kad se meca ocekuje pa posle toga uradi test
i pridruzi nam se i na ostalim temama , npr. cekamo dve crtice user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 12:00:48   
Ana007

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Margo , dobrodosla user posted image
meni je prvi simptom bio taj kao da cu da dobijem , naduvala sam se a user posted image je kasnila i grudi su mi se nekako naduvale i bolele i kad ih pogledam
sacekaj da prodje vreme kad se meca ocekuje pa posle toga uradi test
i pridruzi nam se i na ostalim temama , npr. cekamo dve crtice user posted image



I meni je bilo sve kao da ću da dobijem,a nisam dobilauser posted image već user posted image user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 12:05:52   
Shishica
Margo moguce ako si trudna da te jedan jajnik boli jer je bas on "radio" ovaj mesec (tako je i mene bolela ta jedna strana pa sam pitala na uz-u sta je, zasto...)..

Sta da ti kazem..imas simptome za trudnocu..ali zna cesto da nas zavara osecaj, pa cak i da same umislimo svasta jer silno zelimo..

Drzim ti fige za user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 12:06:37   
sandrina 85
Margo dobrodosla, zelim ti da je user posted image u pitanju user posted image
A sto se tice simtoma, nista ne znam, ja moje user posted image user posted image cekam 2 godine skoro.. i uz pomoc devojaka sa CEKAMO II CRTICE KLIK nisam posandrcala skroz..
Mozes i ti da nam se pridruzis user posted image

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 12:23:16   
Margo
Bas ste brzeuser posted image Hvala vam. Kontrolisem se da ne otrcim da kupim test. Bolje da se smirim i da sacekam . Pa sta bude.
Juce mi konstatovana anksioznost, videla sam da i za to ima tema, pa sam se bas obradovala.

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li sam trudna?
24.5.2011 13:51:38   
smeško
Margo, držimo palčeve!!!!!

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li sam trudna?
25.5.2011 21:05:05   
Margo
Neizdrzah juce, kupila sam test i nista :( Nervozna sam kao pas ceo dan, izgleda poceo pms.

Btw samo da napomenem nevezano za mene, komsinica koja je bila trudna oko 3 nedelje test joj je bio negativan. Ona je bila sigurna da je u drugom stanju, pa je isla da vadi krv i obradovala se:)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li sam trudna?
25.5.2011 21:07:49   
Anoniman
Kako mislis 3 nedelje???3 nedelje od ovulacije?

(odgovor članu Margo)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 16:31:58   
Margo
Pa valjda, bila je trudna oko 3 nedelje i test joj je bio negativan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 16:41:31   
Nina...
Trudnoca se racuna od prvog DC, ne od O....

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 16:52:44   
Margo
Ona mi je tako rekla, nisam zalazila u detalje.

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 17:08:46   
Nina...
Onda je sigurno bilo od 1DC jer tada test jos ne moze nista da pokaze... mada, tada je i za lekara rano user posted image
Ako je betu radila, moguce je da joj je vec tad pokazalo... valjda. Ebem li ga.

< Poruku je uredio Nina... -- 31.5.2011 17:12:07 >

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 19:51:47   
smeško
I meni je test bio negativan dan posle kašnjenja menstruacije.

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li sam trudna?
31.5.2011 23:35:29   
Dada81
Ja nemam taj osećaj, ali OPET mi kasni i imam par adolescentskih bubuljica user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li sam trudna?
1.6.2011 14:40:41   
Nina...
Dado user posted image user posted image user posted image  navijam!!! Dodji u crtice user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li sam trudna?
1.6.2011 14:45:22   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Margo

Neizdrzah juce, kupila sam test i nista :( Nervozna sam kao pas ceo dan, izgleda poceo pms.

Btw samo da napomenem nevezano za mene, komsinica koja je bila trudna oko 3 nedelje test joj je bio negativan. Ona je bila sigurna da je u drugom stanju, pa je isla da vadi krv i obradovala se:)


ja sam bila u 8 nedelji trudnoce a 2 testa su mi bila negativna user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Margo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here