|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proja
26.6.2015 6:34:30   
Maraj
Moze slobodno manje ulja. Svakako naulji tepsiju pa onda moze manje ulja u masu

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Proja
26.6.2015 9:23:16   
nata11
Ja potpuno isti recept stavim 1/3 solje ulja i pecem na pek papir. Mozda bude malo suvlja ali ubacim domaci sir vise i bude fino.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Proja
26.6.2015 9:26:19   
dijana1*
Ja stavim bas malo ulja ali isto kao i Nata malo vise sira. A kalup premazem tankim slojem maslaca i budu bas ukusne.
Inace se trudim da izbegavam ulje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Proja
26.6.2015 10:38:10   
vikiveki
Ja volim da proja bude sočna pa stavim malo više jaja i kisele vode a nekad dodam i malo kisele pavlake.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Proja
26.6.2015 15:36:37   
Ana RR
Ja recept ne menjam

3 jaja
šolja i po kukuruznog brašna
šolja i po belog brašna
šolja i po kisele vode
pola šolje mleka
pola šolje ulja
kašičicu pp, so
sir

To mi je osnovni recep a nekad ubacim paprike, krastavčiće, tikvice.. Pečem u silikonskim kalupima za proje i mafine.

Ja ne volim masno, uvek stavljam manje ulja nego što je po receptu ali ova količina je baš taman. Ni malo nije masna, baš bude sočna.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.6.2015 15:43:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Proja
26.6.2015 16:14:28   
Klarita
Ana, probacu ovaj tvoj recept. Vreme nam ide na ruku za kuhinjuuser posted image Nego kako ubacujes tikviceuser posted image ja ih obozavam, ali nemam ideju kako bi bilo s obzirom da imaju dosta vode u sebi

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Proja
26.6.2015 16:25:26   
Ana RR
Jess, izrendam ih direktno u čistu krpu pa onda dooobro zavrnem i iscedim, dušu im izvadim user posted image inače to radim i kad pravim uštipke, tako se najbolje ocede.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Proja
26.6.2015 16:27:02   
jess021
Ana, Klarita te pitalauser posted image
Nema veze, svaki savet je dobrodosao.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Proja
26.6.2015 16:27:28   
Ana RR
Ako ti se čini da je smesa mnogo retka dodaš malo brašna ali meni uglavnom bude ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Proja
26.6.2015 16:28:36   
Ana RR
Hahaha, obnevidela sam, razumite me user posted image tek danas skidoh onaj zavoj sa oka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Proja
26.6.2015 16:30:47   
Maraj
Mozete i izrendane tikvice da posolite i ostavite malo da odstoje u cediljki. Pustice same vodu

< Poruku je uredio Maraj -- 26.6.2015 16:31:23 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Proja
26.6.2015 16:43:40   
jess021

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hahaha, obnevidela sam, razumite me user posted image tek danas skidoh onaj zavoj sa oka.

Ma sve ok, nego kako ti je oko?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Proja
26.6.2015 17:05:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mozete i izrendane tikvice da posolite i ostavite malo da odstoje u cediljki. Pustice same vodu


Može, ali nije to to, opet moraje dobro da se ocede.

E, oko je ok kaže doktorka. Zaraslo je, prepisala mi neke silne kapi da koristim dve nedelje. Baš super što ću i na moru da se zezam sa tim...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Proja
26.6.2015 19:57:35   
jess021
Ana, recept ti je odlicanuser posted image
Ja sam dodala sir i malo kobasiceuser posted image Povrca ce biti sutra kad dodjem sa pijace.user posted image
A imam kalupe meda Barni koji su minijaturni tako da pecem vec trecu turu, ali su bas dekorativni.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Proja
26.6.2015 20:23:35   
madre
i ja sam upravo napravila projice po aninom receptu, samo sam stavila 2 cele solje kukuruznog i 1 psenicnog... super su ispaleuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 26.6.2015 20:24:02 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Proja
26.6.2015 21:17:16   
Ana RR
E super user posted image

Mati, i ja nekad stavim više kukuruznog brašna, budu žuće user posted image

Jess, sigurno super izgledaju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Proja
28.6.2015 17:27:25   
jess021
user posted image
Ovako izgledaju projice u kalupu meda Barni, po receptu Ana RRuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Proja
28.6.2015 17:32:08   
wivern
Iju ovo moram probati user posted image
Mozda vec veceras user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Proja
28.6.2015 17:33:20   
jess021
Wiv, neces zazaliti, recept je odlican!
Tako sam i ja, kad sam videla temu, pravila isti dan, a pre toga mi nisu pale na pamet sigurno godinu dana.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Proja
28.6.2015 17:34:43   
branki*
Jess,divne su!
Inace ,i ja sam pravila po aninom receptu,tj dala mi je modesti,samo sto ja nisam stavljala mleko,ni sir,bude odlicna i tad!a,sad pravim proju bez jaja i bez psenicnog brasna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Proja
28.6.2015 17:47:44   
jess021
Brankiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Proja
28.6.2015 18:02:18   
Ana RR
Super su user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Proja
28.6.2015 18:19:36   
dunja RR
Ja sam pravila po receptu od Maraj, za Savu, samo sam stavila trećinu šolje ulja, i ispala je super, dodala sam unutru mladog sira, a što je najvažnije, njemu se svidela. Sledeći put pravimo po receptu od Anči.

Jess, super su! Gde si nabavila kalupe?
Ja nikako da upim kalupe, dajte neki link, za kalupe, za proje, mafune ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Proja
28.6.2015 18:30:11   
vikiveki
Jes divni su ti kalupi,ja imam silikonske kalupe u obliku ruže,srca,lale,polumeseca...deca obožavaju kada im pravim projicu u njima.A Barnija još nisam do sada videlauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Proja
28.6.2015 19:45:44   
Ana RR
Dunjči, ja sam donela iz Kanade ali videla sam da ima u Home centru, Tempu, Rodi...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here