|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.6.2013 9:27:46   
degu
Joj preslatki su user posted image
Ja volim kad roditelji pokazuju nežnost pred decom, treba ih od početka navići na to, nekako se održava bliskost u porodici user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.6.2013 9:42:41   
bea83
Viktor kad spazi da se ljubimo ili grlimo obavezno dotrči i uhvati jednom rukom mene drugom mm-a za glavu i spaja nas da se ljubimo ponovo i tako bezbroj puta (još kad tom prilikom ne bi ostao bar neki pramenčić moje kose u njegovim rukama možda bi bilo i romantičnouser posted image )

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.2.2015 10:49:59   
Figaro88
Mi i dalje ne mozemo da se zagrlimo,ili poljubimo a da se Andrea iste sekunde ne stvori kod nas.I onda se grlimo svo troje.Ili ako sednem pored mm-a ona se odmah penje nama u krilauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.2.2015 11:45:20   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Mi i dalje ne mozemo da se zagrlimo,ili poljubimo a da se Andrea iste sekunde ne stvori kod nas.I onda se grlimo svo troje.Ili ako sednem pored mm-a ona se odmah penje nama u krilauser posted image

isto user posted image
a kad se poljubimo ona spusti glavu , kao da se zastidela
moracu da probam sta bi se desilo da se "tucemo "

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.2.2015 11:50:25   
Modessty
user posted image Olga bre nemoj da mlatiš muža samo radi eksperimenta user posted image Idite bolje svi na aikido!

Danilo je počeo da nas kulira kad se zagrlimo i poljubimo. Ali Nikola odmah trči i vuče nas i viče: "mama, tata!" user posted image Onda naravno utrči i Danilo i tak se svi grlimo i ljubimo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nežnosti partnera pred decom
11.2.2015 11:50:27   
wivern

IZVORNA PORUKA: degu
nekako se održava bliskost u porodici user posted image

Psihoterapeut kod koga sam isla mi je upravo ovo objasnjavao. Deca sve uce iz primera, i od roditelja a samim tim sto gledaju roditelje koji se vole i ona osecaju tu ljubav i bivaju zadovoljnija.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nežnosti partnera pred decom
12.2.2015 9:09:44   
veselicaa
Kada se ja i muz zagrlimo ili poljubimo A. se samo nasmeje i vidi se da joj je drago,a Stasa trci i dere se "Sta diras moju mamicu,pusti je,samo ja mogu da je ljubim" user posted image user posted image Sve mislim da ce prestati sa tom ljubomorom,ali mi se cini da se cak i povecava.A voli kada svi sedimo i grlimo se,tada joj ne smeta ni da se poljubimo.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nežnosti partnera pred decom
12.2.2015 13:52:37   
superm
Moji sinovi vole kada se tata i mama grle i 'pristojno' poljube u prisustvu dece. Cak mladji sin, bebac, uvek aplaudira!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nežnosti partnera pred decom
21.2.2015 11:21:02   
mila83

IZVORNA PORUKA: degu

Joj preslatki su user posted image
Ja volim kad roditelji pokazuju nežnost pred decom, treba ih od početka navići na to, nekako se održava bliskost u porodici user posted image

Slazem se u potpunosti ! naravno,nasi zagrljaji i poljupci se uvek zavrse u jednom veeelikom porodicnom zagrljaju user posted image ali treba deci pokazati da je potpuno prirodno i normalno pokazati i osecati ljubav!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nežnosti partnera pred decom
21.2.2015 11:22:07   
mila83

IZVORNA PORUKA: superm

Moji sinovi vole kada se tata i mama grle i 'pristojno' poljube u prisustvu dece. Cak mladji sin, bebac, uvek aplaudira!user posted image

Slatko ! Moji se samo smeju !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nežnosti partnera pred decom
21.2.2015 13:21:40   
milicicak
Mi oduvek razmenjujemo sitne neznosti pred mini bubom. Sad se to zavrsi tako sto se svi zagrlimo pa ona komanduje: sad se vi poljubite u usta, sad tata poljubi mene u obraz, sad mama poljubi mene u obraz i tako u krug. To su mi najdragoceniji trenuci dana :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nežnosti partnera pred decom
21.2.2015 13:39:14   
emicaa
Mi kad se ljubimo ili grlimo T odma dolazi do mene i rukom gura mm pa onda ljubim nju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nežnosti partnera pred decom
16.10.2016 20:47:30   
Anck Su Nmaun
Cesto se poljubimo ili grlimo [pred decicom aoni se samo smeskaju user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nežnosti partnera pred decom
16.10.2016 20:57:28   
degu

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi oduvek razmenjujemo sitne neznosti pred mini bubom. Sad se to zavrsi tako sto se svi zagrlimo pa ona komanduje: sad se vi poljubite u usta, sad tata poljubi mene u obraz, sad mama poljubi mene u obraz i tako u krug. To su mi najdragoceniji trenuci dana :)


Ovako je nekako i kod nas, poljubimo se, pa nas ona gura i opet i opet da se ljubimo, onda upadnevizmedju nas pa oboje ljubimo nju, pa se grlimo svi zajedno, uzivamo u tome :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nežnosti partnera pred decom
16.10.2016 22:17:59   
emicaa
T vise ne gura mm nego ga tjera da me opet poljubi pa se onda ubaci izmedju da ljubimo nju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nežnosti partnera pred decom
16.10.2016 22:28:21   
vocicana
Jos uvekje mali, ali nas uvek posmatra i cuti, dok mu se neko od nas dvoje ne obrati. Kada mu se kaze nesto on se samo nasmeje i okrene glavicu na stranu kao da se umiljava i stidi u isto vreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nežnosti partnera pred decom
17.10.2016 10:23:02   
mila83
Moji stariji su navikli, i samo se smejulje, dok T , cim nas vidi, odmah izmedju nas..pa onda,kako je raspolozena,nekad gura tatu od mene,a nekad obrnuto, a nekad se samo ubaci izmedju nas i smeje se, grli nas..
Pre neko vece, legla sam sa njom i batom da se mazimo, i ona otrca i zove seku da se mazi i pita gde tata..( a on na poslu) ..uglavnom,navikli su na zajednicka porodicna mazenja.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nežnosti partnera pred decom
17.10.2016 11:50:42   
isidora88
Bebac nas ne gleda, a stariji se smeje i nastavi da se igra, retko kad dodje do nas, ili kaze da hoce i on da se mazi i ljubi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nežnosti partnera pred decom
25.12.2016 13:40:16   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan me bacio na krevet i zagrlio, odmah su napravili kulu user posted image samo nam Je Vukica falio user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nežnosti partnera pred decom
25.12.2016 14:00:48   
Mala Elena
Zagrlimo se a ako nas cudno pogledaju onda i njih prigrlimo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nežnosti partnera pred decom
25.12.2016 14:49:42   
Sanjalicaaa
G se obavezno ugura između nas. Ika nas ne primećuje. Inače kad se nešto udarim ili me boli G kaže doći će tata da te ljubi da prođe user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nežnosti partnera pred decom
25.12.2016 14:55:34   
Mala Elena
Hahahaauser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nežnosti partnera pred decom
30.3.2017 23:18:01   
degu
T je jako srecna kad se mi grlimo i ljubimo i odmah ulece i vice hocu ja,hocu ja, pa se svi zajedno ljubimo, bati saljemo poljupce. Danas ona sve hoce da me ljubi u usta i ja joj kazem samo se mame i tate lhube u usta,zato sto su muz i zena. Kaze ona meni: Ti si zena a ja cu da budem muz user posted image za sve postoji resenje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nežnosti partnera pred decom
31.3.2017 0:47:51   
vikiveki
Moj S. ima ritual kada se rastajemo ujutru u vrtiću moramo prvo svi međusobno da se izljubimo,prvo ja i taja se ljubimo pa se zagrlimo pa onda on i taja,pa onda ja i on.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nežnosti partnera pred decom
31.3.2017 10:01:01   
Anck Su Nmaun
Mm i ja se.pre.dve veceri onako dugo poljubili, obicno nista vise a T i H vicu fuuuuuuuujjjjj user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here