|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaga za merenje
15.3.2011 21:27:41   
dunja RR
Ja sam kupila danas ovu:

user posted image


Beurer vaga BG 35


U Tehnomaniji je dosta vaga na sniženju i ova je baš povoljna 2299, 00 dinara; ja sam danas uplatila ali nje nije bilo u radnji pa će mi sutra stići na kuću, jedva čekam user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.3.2011 21:30:02 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaga za merenje
15.3.2011 21:28:55   
dunja RR

Bilo bi super da imam ovoliko kila koliko piše na ovoj vagi user posted image , daaaaavno prošlo vreme.........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaga za merenje
15.3.2011 21:30:21   
lanajelena
Ja sam se spremila da kupim u Idei na snizenju onu obicnu za 300,00 a ono penzioneri sve pokupe dok ja decu spremim za radnju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaga za merenje
15.3.2011 23:39:26   
pepino
user posted image

Mi smo prije par dana kupili ovu First austria oko 11-12e je,nemam pojma jel tacna,malo sam se pokajala sto nismo uzeli obicnu,malo su mi nesigurne ove digitalne

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 0:55:03   
dacica
jeco-gde si kupila tvoju vagu..
dunja-jel i tvoja meri sve ovo ko jecina???

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 1:39:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dacica

jeco-gde si kupila tvoju vagu..
dunja-jel i tvoja meri sve ovo ko jecina???


mislim da ne, nije definisano tačno ali po ceni bih rekla da ne; ova Jecina nije na popustu a tog tipa vage su oko 4.000 pa na gore......ima Jecina u Tehnomaniji, možeš naručiti i preko neta.......


< Poruku je uredio dunja RR -- 16.3.2011 1:40:26 >

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 13:29:17   
dunja RR

Pomozite - kako se uključuje, nemam pojma; baterije su unutra ali na display kada stanem pokazuje nešto Err (greška)?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 13:31:08   
*Alexx*
Pa šta ti kaže uputstvo, Dunja? Obično piše šta znači Err u kojoj situaciji (jasno je da je greška, ali ko zna koja).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 13:36:30   
suncica82
Ja imam slicnu vagu.Prvo moram kratko da stanem na nju da bi se pojavila 0 a onda drugi put stanem lepo i onda pocne da meri.user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 13:51:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Pomozite - kako se uključuje, nemam pojma; baterije su unutra ali na display kada stanem pokazuje nešto Err (greška)?



kad hoces da je koristis, prvo je malo pritisni rukom od gore da se upali i da se pojavi nula ili ako imas ono za pamcenje podataka o osobi, onda ti prvo njih pokaze pa cekas da se pojavi nula.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 14:51:50   
dunja RR
Sunčice i Kseno baš tako i radim, i nula mi se pojavi retko (4 puta do sada, tada smo se izmerili nekako) ali uglavnom kad apritisne tako kratko, pojavi mi se to Err.

Mm je prvi put imao 100,8, drugi put 100,6 a sada kaže (mada nisam videla taj poslednji pit) da je pisalo 99.

meni je pokazalo 71.3  a pre neki dan sam se merila na običnoj kod drugarice i bilo je 75.5 user posted image

ajde čačkaću još malo, pa ću da vidim šta se dešava.....

hvala vam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 14:55:11   
Jeca*
jel imas da memorises korisnike?
obicno pise error ako se ne stane pravilno. Mora da se stane ravnomerno, pogledaj da li je nacrtano kako...u odnosu na odredjene tacke na vagi

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 14:55:36   
*Alexx*
Dunja, moj savet ti je da ides da zamenis. To sto kaze Err je neka greska, koja ne sme da se desava.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 14:59:20   
Jeca*
ma meni stalno pise error, ako ne stanem pravilno
znaci, pokaze mi kg ali ne meri % i ostalo jer ne stojim pravilno i ne moze valjda onim talasima da izracuna...lupila sam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 14:59:41   
pepino
Dunja nazovi ih pa pitaj,ako nije ispravna da ti zamjene,a i nasa pokazuje nekad malu razliku u kilazi,bas malu,ne kao vasa ,ali kad je stavimo na razlicita mjesta u kuci,vjerovatno jer je negdje neravno,dje je tacna nemam pojmauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 15:00:46   
Anoniman
i meni pise err ako je ne pritisnem lepo ili ne sacekam da se pojavi 0. a, naravno, ako stanem u carapama ne moze izracunati sve ono ostalo sto pokazuje.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 15:04:25   
Jeca*
ja sve skidam sa sebe pa cak i gumicu za kosu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 15:29:27   
Anoniman
haahaha...jeco, ti si moj covek! user posted image  pardon, zena! mada, priznajem, u poslednje vreme i ne stajem na vagu. dobro se osecam od gimnastike, ali nisam skinula ni gram jer sam pocela da jedem k'o da je preda mnom 7 gladnih godina.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 15:35:00   
bokicans
Ja imam dve obicne vage u kuci,i uvek mi je bolja ona sto meri 3 kg manje,a onu sto meri vise dajem gostima kada me pitaju jel imam vagu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 16:33:46   
dunja RR

Sada se malo unormalila i već nekoliko puta pokazuje mi 76 kg, sa oscilacijama 100 - 200 grama a ne premeštam je, da li to čudno?

inače u uputstvu piše da je ne smeju koristiti trudnice; nisam trudnica ali se nadam da ću uskoro da budem user posted image , baš bzv što neću smeti da se merim kada budem bila trudna, ali dobro....



(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 18:13:33   
Jeca*
O tome je vec pisala mina user posted image  mislim da je objasnjeno na prethodnoj strani
a jesi li uspela da meris procente masti, misića..?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 21:14:14   
Anoniman
dunja, to sam i ja videla kad sam je tek kupila. valjda zbog tih slabih struja koje propusta. ali ne znam da li isto vazi i ako se meris sa carapama na nogama. da li i tad prolaze struje? u svakom slucaju, necu se igrati time. imamo i obicnu vagu.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaga za merenje
16.3.2011 22:20:34   
choopa choops
pepino i ja uzela MMu neki dan tu First, samo okruglu. Moze do 180kg user posted image Valjda bude radila kako treba?! I ja sam nesto skepticna oko tih digitalnih, mada mi imamo i obicnu, ali tek ta nije tacna user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaga za merenje
17.3.2011 8:49:14   
MERYEN
I ja imam obicnu,volela bih da kupim i ovu sto meri sve user posted image ,mozda pocnem da skidam kileuser posted image ,no to tek posle porodjaja!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaga za merenje
17.3.2011 10:07:35   
suncica82
Nisam znala da trudnice ne smeju da se mere na toj digitalnoj...Valjda nije problem ako samo jednom nedeljno stanem da se izmerim?
Moja isto meri sve i svasta ali ja jos nisam to probala.Treba stati na to hladno staklo sa bosim nogama....brrr...Probacu kad se porodim taman na leto.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here