|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi korisnici
6.2.2010 23:35:31   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Nena81

Hello svima,
Ja sam Nena, imam sina 2god i cerkicu 5 mes,gomilu obaveza po kuci, pa mi nemojte zameriti sto necu biti bas redovna, ali cu se potruditi. Nudim iskustvo, znanje,rame za plakanje user posted image , sve od srca, a trazim druzenje i razonodu user posted image . Nadam se da da cete me prihvatiti.user posted image


Dobrodosla imenjakinjo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Novi korisnici
7.2.2010 2:41:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Nena81

Hello svima,
Ja sam Nena, imam sina 2god i cerkicu 5 mes,gomilu obaveza po kuci, pa mi nemojte zameriti sto necu biti bas redovna, ali cu se potruditi. Nudim iskustvo, znanje,rame za plakanje user posted image , sve od srca, a trazim druzenje i razonodu user posted image . Nadam se da da cete me prihvatiti.user posted image


Dobrodosla imenjakinjo user posted image user posted image user posted image


DObrodosla Neno!!!
(Znamo se... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Novi korisnici
7.2.2010 2:51:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Nena81

Hello svima,
Ja sam Nena, imam sina 2god i cerkicu 5 mes,gomilu obaveza po kuci, pa mi nemojte zameriti sto necu biti bas redovna, ali cu se potruditi. Nudim iskustvo, znanje,rame za plakanje user posted image , sve od srca, a trazim druzenje i razonodu user posted image . Nadam se da da cete me prihvatiti.user posted image


dobrodosla neno , jako zanimljivo predstavljanje user posted image user posted image



necu da vam kazem odakle je "znam" ali meni je pomogla u par navrata dobrim savetima...neno, jos jednom dobrodosla!!!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Novi korisnici
8.2.2010 21:16:02   
Nena81
Hvala vam devojke, evo sam malo uhvatila vremena pa cemo se druziti dok se neko od moje decice user posted image ne probudi veceras

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Novi korisnici
15.2.2010 18:25:24   
sonja021
pozdrav
ja sam sonja999s-stara clanica. nesto mi se desilo sa starim e mailom, ne mogu vise da udjem u njega a kad pokusavam da se ulogujem, odbija mi sifru tako da sam morala da promenim nick. od sada sam pod sonja021

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Novi korisnici
11.3.2010 20:42:50   
New Mom
Pozdrav svima! Počela sam tek da ponešto pišem po forumima, sad još uvek više čitam i pomalo se ustežem, većina ima duži staž ovde. user posted image RR mi se čini kao extra mesto i za savete i za saznanja i za kukanja.
Inače, iz Novog Sada sam, studiram medicinu (ali završiću kad-tad user posted image ), završavam menadžment (nužna opcija da se dođe do ikakve diplome), radim u jednoj firmi kao knjigovođa. Sad sam 31. nedelja, čekam user posted image i to mi je prvi bebac. Topli pozrav svima! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Novi korisnici
11.3.2010 20:45:23   
afrodita
user posted image user posted image user posted image New Mom user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Novi korisnici
11.3.2010 23:03:17   
jacikaci
Pozzz, jedino sto mi ide stvarno ok je slepo kucanjeuser posted image . Skroz sam nova, uglavnom pregledam ranije textove i debate, tek počinjem da se uključujem. Imam jednog dečaka od tri ipo godinice, a danas sam sa drugom bebom, čiji  pol ne znam, napunila 39 nedelja (sitno,sitno,sitno...)user posted image . Toliko za sad,odoh da spavam pa se pišemo sutra.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Novi korisnici
11.3.2010 23:14:29   
Anoniman
dobrodosla jacikaci...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Novi korisnici
11.3.2010 23:17:55   
Anoniman
jacikaci, draga dobrodošla!   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Novi korisnici
15.3.2010 22:41:07   
Tresnja
Drage moje da vam se pridruzim tresnja imam bebu od 8 mjesciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Novi korisnici
15.3.2010 22:42:04   
Anoniman
Dobrodosla user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Tresnja)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Novi korisnici
15.3.2010 22:48:15   
Tresnja
Hvala nadam se da cemo se lijepo druzitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Novi korisnici
15.3.2010 22:52:01   
gagana83
Dobrodosla Tresnjiceuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Tresnja)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Novi korisnici
15.3.2010 22:53:05   
Anoniman
Hocemo sigurno! user posted image

Mozes da se prijavis na SPISAK RR MAMA ako vec nisi!

(odgovor članu Tresnja)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Novi korisnici
30.3.2010 23:24:44   
Tanja K.
Trebala sam pisati tu.Nisam videla temu.Sorryyyyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Novi korisnici
30.3.2010 23:26:29   
Anoniman
user posted image Dobrodosla user posted image i ti mozes da se prijavis na SPISAK RR MAMA

(odgovor članu Tanja K.)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Novi korisnici
9.4.2010 17:32:06   
Ivana90
Evo i ja sam stiglauser posted image
Ovo je moj prvi pozdrav!
Cao svima na ovom forumu!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Novi korisnici
11.4.2010 17:09:01   
choopa choops
Auuuuuuuuuuu sramote ja tek sad vidim ovo user posted image

Ali ajde poslije nekoliko stotina postova da napisem nesto o sebi.

Poslije jednog spontang pobacaja user posted image u trecem mjesecu, na svijet je dolsa i  srecica Lara koja ima godinu i sedam mjeseci user posted image . Sada cekamo jos jednu malu bebicu (nepoznatog pola user posted image ). Imam muza, jedan komad user posted image Kako sam srecom sam svoj gazda, ne radim od kada sam trudna, mada mi ponekad nedostaje posao jako. Ali ima vremena i za to, necu da se bunim. user posted image
Sebe bi opisala kao jezikacu user posted image i iako znam da je nekad bolje neke stvari precutati, ja se ne pridrzavam tog pravila. Kod mene ne vazi Ispeci pa reci vec Sto na umu, to na drumu. Tako da koristim ovu temu da se unaprijed izvinim ako bilo koga povrijedi moje razmisljanje user posted image
Inace volim da forumisem user posted image , to je moj time out kad zavrsim sa obavezama. Volim da se smijem. Volim New Kids on the block i Take that user posted image user posted image I sve sto vole mladi user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivana90)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Novi korisnici
20.5.2010 11:27:52   
tap3ah
Evo i mene navratio sa .ba ringeraje.user posted image

Ponosni tata jednog 14. mjesečnog šprinca.user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Novi korisnici
20.5.2010 11:29:25   
Anoniman
user posted image

Spisak RR tata KLIKNI

(odgovor članu tap3ah)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Novi korisnici
20.5.2010 11:36:22   
Lu
Dobrodošao tap3ahuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Novi korisnici
12.6.2010 16:19:31   
Slatkamala
zdravo.
zovem se vesna i sam iz makedonije.
Imam 10 mescnog sina koji se zove filip
pozdrav svima i nadam se na lepo druzenje

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Novi korisnici
12.6.2010 16:23:14   
cipiripi
Dobro dosla Vesna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Slatkamala)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Novi korisnici
12.6.2010 17:39:02   
lanajelena
dobrodosla Vesna user posted image ...ej pa ja se ovde nisam predstavila...zovem se Jelena i iz Novog Sada sam...imam cerku Lanu 3god. i sina Dusana 7 nedelja user posted image ...nadam se da cemo se lepo druziti (ja tek sad ovo vidim)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Kakvo ime?
anyushka

Moj sin / moja ćerka će imati

tradicionalno srpsko ime (14%)

moderno ime (8%)

originalno ime (13%)

internacionalno ime (20%)

pravoslavno ime (27%)

nebitno mi je (19%)


Ukupan broj glasova: 140

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here