|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ojed
30.5.2012 11:45:52   
peca
Vise kao Mish, nema tackica...

< Poruku je uredio peca -- 30.5.2012 11:47:04 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Ojed
30.5.2012 11:51:52   
minavb
Suši obavezno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Ojed
30.5.2012 14:21:54   
branki*
evo i ja da se ubelezim u danasnje ojede.user posted image bozina guza je haos,ima neki proliv,da li je virus,da li mu rastu zubi ili je odreagovao na nesto,pojma nemam.serka ko golub,sto rece rada t.sad mazem sebamed protiv ojeda i osipa,a vala cu da probam i puder.znaci-operem guzu,osusim pelenom i stavim talk,je l?ne mazem nista?i onda pampers?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Ojed
30.5.2012 14:59:10   
miva
Branki moja Mici je imala kandidu u stolici, pa se pojavio osip na guzi. Bile smo kod dr i dobile daktanol kremu da mazemo tri dana, osip se poceo povlaciti posle prvog mazanja, i nakon toga jos sedam dana sudocrem, a i pila je probiotik kapi Bio Gaia.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Ojed
30.5.2012 15:01:01   
branki*
imam daktanol.smem li malo da namazem,ne znam ako nema gljivice da ne steti?mina je spominjala i kansen kremu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Ojed
30.5.2012 15:29:53   
miva
Ako ima retku stolicu tj. proliv verovatno je kandida. Koliko Boza ima meseci?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Ojed
30.5.2012 15:30:58   
branki*
tacno 15.a,juce mu se osecala na kiselo.da,nije vodena,ali je ratka i cesta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Ojed
30.5.2012 15:34:21   
cockic
moj mali je imao vise puta retku stolicu i ja sam dosta citala o toj kandidi
i na kraju mu izvadila da proverim jer sam brinula voli slatkise neprodje dan a da
nepojede stanglicu user posted image

i na kraju nije je imao imao je neke bakterije koje su ok.tako mi rece dr
jer koliko ja svati tesko da bude bas sterilna.

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Ojed
30.5.2012 15:36:37   
miva
Operi ga, dobro osusi i namazi daktanol u tankom sloju na jedan deo da vidis kakva je reakcija.
A po opisu stolice rekla bih da je kandida, ali najbolje je da odes do pedijatra, daktanol ce mu pomoci, ali stalno ce dobijati osipe jer se nije resio problem u crevima, a za to mu treba probiotik.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Ojed
30.5.2012 15:40:11   
cockic
to sto se oseca na kiselo ne mora da znaci da je kandida ti mozes izvaditi stolicu privatno
radi svoje sigurnosti.

meni je petra krajem februara imao tako smrdljivu stolicu da je to strasno i to je bilo od
zuba i imao je cesto po nekih 8 puta je kakio.
i dr mu dade entero.... ne mogu se setiti punog naziva on je za te smradoveuser posted image

a inace ja peki dajem cesto probiotik iz kesice ili onu ampulicu prolife ako mi se
ucini da je redje nego obicno.valjda se tako zove ampula user posted image

znaci vezem nekih 20-25 dana mu dajem pa onda malo pauziram sad mu dajem jer
je pre 3 dana prestao antibiotik pa mora da pije.
uzimam bactilac i super je.

sad i leni dajem jer pije i ona antibiotike.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Ojed
30.5.2012 15:47:33   
Lilla
Mozda je reagovao na nesto sto je pojeo. H nekad tako serka kad malo vise jede voce ili kad mu dajem kamilicu. Nama krema na bazi cinka uvijek pomaze. Moram da kazem da mi se sebamed protiv ojeda uzasno lose pokazao, samo mu se jos gore crvenila guza od te kreme pa je vise ne koristim.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Ojed
30.5.2012 15:52:50   
miva
Slazem se, kako Cockic kaze, i ne mora biti kandida. U svakom slucaju se posavetuj sa pedijatrom, a daktanol nebi trebalo da skodi.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Ojed
30.5.2012 16:43:54   
branki*
hvala,zene.sad sam ga posula puderom.videcu kako ce biti.ako se nastavi i sutra,nosim na analizu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Ojed
31.5.2012 13:52:03   
branki*
danas kakio 2 puta sto je uobicajeno i nije proliv.od juce popodne ga posipala puderom i guza je puno bolja,tako da jos uvek ide puder,a kad prodje ojed skroz,stavljacu sebamed protiv ojeda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Ojed
31.5.2012 14:08:44   
miva
Super Branki, mozda je samo pojeo nesto sto mu nije odgovaralo. Mackajte se sebamedom prevetivno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Ojed
31.5.2012 14:21:23   
branki*
ma,moguce,to vece na setalistu,drug mu dao malo mekice,a on kakav je svilen,moguce da mu je bilo suvise masno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Ojed
22.6.2012 17:39:55   
peca
Mi smo ojeli user posted image ima tome... i ojed jos nije prosao.... malo se ublazi pa se upali opet... user posted image doktorka mi je rekla da joj stavljam obloge kamilica+soda bikarbona+kanesten user posted image interesantno... user posted image
Kaze da je besmisleno mazati bilo kakvu kremu, i da nema efekta... resila sam ovih dana da je preko dana pustam bez pelenica, nadam se da ce konacno proci user posted image

< Poruku je uredio peca -- 22.6.2012 17:41:04 >


_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Ojed
22.6.2012 20:45:09   
cockic
peco jer sumnja da je kandida,mada naverujem kandida svrbi plakala bi jer nemoze da se pocese.ja za te ojede uzimam samo cink kreme sudokrem je blag neka malo jaca.a mozes joj ili obrisati hipermanganom ili oktani sept samo spolja nebi prskala unutra u user posted image .znaci tuferom ili gazicom obrisi pa namazi tu neku cink kremu.
hipermangan lepo susi to pa ce biti ok.

a sad ne znam neko hvali i onaj sprej za ojede ivancic i sinovi.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Ojed
22.6.2012 20:57:48   
isidora88
nama je taj sprej ivancic i sinovi haos napravio,ja ga ne preporucujem,mateja je vristao kad sam mu to naprskala i strasno kakva mu je guya bila posle par minuta iako sam mu odmah isprala

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Ojed
24.6.2012 22:12:59   
Yula
Kod nas se u oba navrata fenomenalno pokazao rastvor hipermangana. Ja sam za njega cula na nasim forumima, narucila iz Srbije i prezadovoljna sam! Znaci u solju tople vode natrunim buvalno truncicu hipermangana, sacekam da se otopi i mesam dugo za svaki slucaj. Voda treba tek jedva primetno da bude obojena u roze. Onda, ili natopim tufer pa polako bebi sa njim prebrisem guzu, ili mu sa tom vodicom ispljuskam guzu. Dobro osusim ( to je i inace najvaznija stavka kdo presvlacenja ), namazem nas pantenol ( kremu ili mast, nevazno ) i to u tankom sloju i to je to. U roku od dana je ojed nestajao. Kazu da restvor hipermangana moze i kod devojcica.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Ojed
17.7.2012 20:03:32   
pandina
Moj mali mnooooooooooogo kaki (inace ga samo dojim). U pocetku mu je guza bila super, medjutim pre desetak dana se ojeo i mazala sam mu sudocrem sto nam dadose u porodilistu. Prvo mi se ucinilo da je proslo, pa onda sledeci dan jos gore i tako cik-cak. MEdjutim danas je bas haos, cak mu je i vrh pise jarko crven. Sta da mazem? Ovo sto Yula kaze mi zvuci kao dobro resenje.

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Ojed
17.7.2012 20:49:25   
Anoniman
Probaj tako kako je Yula napisala. Kad je kod nas bilo kriticno, ja sam ga inocu presvlacila, zapirala...

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 397
   RE: Ojed
22.7.2012 16:18:05   
pandina
Pa, ja cu poludeti! Nista ne deluje! Sve sam zivo probala i nema nikakvog boljitka. Prvo je bila Pavloviceva u svakodnevnoj nezi dok se nije pre dve nedelje ojeo. Promenili smo pelene i to je uzrokovalo ojed. Tada sam prvo probala sudocrem pet dana, malo bolje je bilo, pa se povratilo opet. Onda sam probala pantenol, opet nista, cak jos gore, ojed se preneo i na prepone i cela regija se upalila. Onda sam probala rastvor hipermangana i sebamed za ojed i nista. Onda sam po savetu halo bebe hipermangan zamenila jodom i idalje se ne povlaci. NAravno, pranje guze i duuuuuugo susenje se podrazumeva. POLUDECU, NE ZNAM VISE STA DA RADIM!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Ojed
22.7.2012 16:26:00   
Ana RR
Pandina, sve to što si probala je za prevenciju, kada dođe do takvog ojeda te kreme uglavnom ne pomažu. Najbolja ti je niveina krema sa cinkom, trebalo bi da si je dobila od patronažne a ako nemaš sigurno je možeš kupiti u bilo kojoj apoteci. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Ojed
22.7.2012 16:33:12   
Ana RR
Zaboravih reći, nama je i jekoderm baš pomagao ali pokušaj prvo niveu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here