|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ojed
9.8.2011 17:23:59   
marija32
Isi, sto manje mackanja i vise luftiranja. ja malom stavim kremicu samo kada mu se guza zacrveni. Dole idu sto manje masne kreme. Triderm i nije bas za ojede na guzi, ali ako ti je dr posavetovao, onda ga stavljaj u sto tanjem sloju.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Ojed
9.8.2011 22:23:11   
isidora88
ne primecujem nikakvo poboljsanje od tridermauser posted image
necu mu vise stavljati a dermatolog nema pojma,stvarno ofrlje rade svoj posao,jos je ja pitala za svoje lice za bubuljice i ona me nije ni pogledala,samo mi je prepisala eucerin celu zelenu kolekcijuuser posted image ,jeste,ja bas da izvinete se.em pare pa mogu da dam 100 eura na nesto sto ne znam ni da li mi odgovarauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Ojed
9.8.2011 22:25:11   
marija32
A pa dobijaju parice doktori za forsiranje odredjenih proizvoda user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Ojed
9.8.2011 23:16:55   
Anoniman
Isi, vi imate ekcem, i kod te dece se ne preporučuje upotreba pavlovićeve, tako mi rekoše u bolnici.
Triderm su ti dali jer on pokriva sve: bakterije, i kortiko je, i još nešto, ali ne znam šta.
Ja sam probala svašta, i do kraja, znaš šta je pomoglo?
U šolju staviš kafenu kašiku soda bikarbone. Pri svakom prepovijanju opereš vodom (ne sapunom), i kada opereš, sapereš tim rastvorom soda bikarbone. Zatim mažeš Nistatin mast. Kod nas je bila kandida, bili su crveni pečati, odvrtni, kao rane. Imam slike u kompu, ako hoćeš, mogu ti poslati na pp, piši mi.
Prepovijala sam ga na 3 sata max, koristila Huggies jer je on pamučan, prepovijala i prala sam ga i noću. Trebalo je nekih 5 dana da prođe.

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Ojed
10.8.2011 1:24:29   
isidora88
tash nemamo vise ekcem,proslo za par dana samo od sebe uz redovnu negu mustelomuser posted image
a pavlovicevu kremu nema sanse vise da koristimuser posted image
imao je divnu kozu i prvi put kad sam stavila nju dobio je ojed,i ne znam sta mi bi pa sam mu opet stavila i opet ista prica user posted image
definitivno necu nikada vise da je koristim.

posalji mi na pp slike da vidim da li i mi imamo isti ojed,probacu sa sodom bikarbonomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Ojed
12.8.2011 0:22:56   
isidora88
mateji se ojed skoro skroz povukao,pu,pu,pu,nije vise crveno,izgleda okuser posted image

aj nek mi neko kaze da li mateja sme da se kupa u moru zbog tog ojeda sto je imao?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Ojed
12.8.2011 13:02:17   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

mateji se ojed skoro skroz povukao,pu,pu,pu,nije vise crveno,izgleda okuser posted image

aj nek mi neko kaze da li mateja sme da se kupa u moru zbog tog ojeda sto je imao?



_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Ojed
12.8.2011 13:04:38   
lanajelena
Isi sto ne bi smeo,saamo ti brckaj njegovu guzu,nisam citala sta si pisala ali moguce da mu je ojed od zubica

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Ojed
12.8.2011 13:06:17   
Sanjica26 RR
Znaci ojed moze da bude zbog desni?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Ojed
12.8.2011 13:07:59   
lanajelena
Dusanu kad god je izlazio zub imao je jacu stolicu i tad bi mu pocrvenelo dupe,ovako nikad cak mu ja kremu ni ne koristim uopste vec dugo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Ojed
12.8.2011 13:16:52   
Sanjica26 RR
Nama se vec nekoliko dana pojavi ojed i jako je cudna stolica. Pa, se taj dan smiri i povuce ojed, pa ponovo sutra isto.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 12.8.2011 13:17:26 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Ojed
12.8.2011 13:25:11   
isidora88
hvala LJuser posted image
mene strah da mu slana voda ne iritira ali nadam se da nece user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Ojed
12.8.2011 13:27:11   
lanajelena
Nemoj ti puno na mene da se oslonisuser posted image  probaj mu prvi dan pomalo ionako pedijatri govore prvi dan samo nogice,pa pomalo da ulazi u vodu mada su moji uleteli kao da svaki dan idu na more

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Ojed
15.8.2011 22:14:31   
limunada
nisam znala da oce od zubica ojed.Nikola mi se bas ojeo i danas vidim ko plikovi pa sam ga prala kamilicom a i tvrdo kaki i skoro posle svakog jela pa nekad i ne osetim da se ukakio jer taman ga presvucem.stavljam nivein puder od pocetka i mazem ga samo kad se ukaki i nije mu smetalo,neznamuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Ojed
16.8.2011 0:15:28   
Anoniman
Isi, tek sad vidim da si tražila slike, ali takođe vidim i da je prošlo, pa te neću smarati time. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Ojed
25.9.2011 13:12:26   
bokicans
IZVORNA PORUKA: jovicaa

mi smo imali situaciju kada je imao bukvalno ranice po guzi, ali to je bilo nesto gljivicno  ili bakterijski jedino sto je tada pomoglo je flogocid.
jedino... a namucili smo se.... a ranice su se samo sirile, strasno je izgledalouser posted image   i flogocid je oduvao bukvalno. ali posto je on ipak lek prvo treba probati sve druge kremice. znaci jekoderm, niveina krema protiv ojeda i sl...


Flogocid niije registrovan lek,zato sto se on koristio u veterini,kod cireva i rana za krava,svinja,konja itd i promenama na kozi.Zatim je posle toga presao u upotrebu i kod ljudi ,promenio pakovanje itd.Ja prvo pakovanje flogocida koje sam imala je sa kravama i  svinjama na tubiuser posted image Jako je dobar ,a nema ništa stetno u sebi.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Ojed
25.9.2011 14:31:36   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Tash

Isi, tek sad vidim da si tražila slike, ali takođe vidim i da je prošlo, pa te neću smarati time. user posted image


user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Ojed
26.9.2011 10:38:43   
Anoniman
Petra ima jako puno crvenih tackica oko guze i malo oko ribice .. Sve je crveno i deluje upaljeno - ojed user posted image Sta da uzmem ?
Mozda ima neke veze i sa prehladom , posto su joj krenule slinice , losije i spava a i kaka joj se promenila user posted image pisacu u temi prehlada

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Ojed
26.9.2011 11:23:43   
bokicans
Ribizla tako je krenulo i kod Ognjena kada je bio bolestan,ja verujem da stolica postane onako malo bazna .zbog svog tog šlajma koji izbacuju putem  stolice,da se zato i ojedaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Ojed
26.9.2011 11:25:09   
Anoniman
A sta da kupim , neku cinkovu mast-kremu ili pantenol ili nesto trece ..

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Ojed
26.9.2011 11:27:49   
*Alexx*
Ja toplo preporučujem Mustelinu kremu protiv ojeda, Stelactiv linija. Andrej je imao neki ojed sad, nismo ničim mogli da saniramo, i ovo nas je spaslo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Ojed
4.10.2011 20:54:40   
oxy7
Možda bih i našla odgovor na prethodnim stranicama, ali nemam vremena da čitam toliko, pa ako neko ima iskustvo od pomoći - neka napiše. Aleksa ima već tri dana proliv i prvi put se ojeo, mazala sam ga niveom SOS, ali nije pomoglo, večeras je isto kao i juče, crveno i čini mi se da masne kreme ne pomažu. Drugaria mi je rekla da stavljam samo puder, ali ga nikad nismo koristili, pa ne znam da li da pokušam..šta mislite?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Ojed
4.10.2011 21:43:13   
isidora88
nemoj puder jer zapusava pore,ja sam ga koristila i malo se primirilo i onda je buknulo jos gore i rasirilo se.
ja sam cistila sa bornom kiselinom i luftirala guzu,sto manje bez pelena i nikakvu kremu nisam mazala par dana,tj.vise ni ne stavljam kreme odkad se ojeo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Ojed
4.10.2011 21:44:07   
isidora88
i ako jos korisit pelene stavljaj mu pamucne 2,3 dana smirice se mnogo brze nego u pampersu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Ojed
4.10.2011 21:47:47   
oxy7
Hvala Isidora! Koristimo pelene, a ide i u vrtić pa pamučne ne dolaze u obzir. Luftiraćemo se maksimalno. Neko je pominjao i pantenol, razmišljam da probam i sa tim. Baš me ovo nervirauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here