|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
16.5.2015 22:54:19   
dunja RR
I ja se smorih u četvrtak. došla umorna sa puta, i sedoh ispred tv-a posle ne znam koliko četvrtaka, i smorih se totalno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 9:56:38   
Ana RR
Na kom kanalu pratite Grey's anatomy? Te epizode su vec bile u Kanadi, bio je i intervju sa njim gde kaze da ne zna zasto se to desilo, po ugovoru je trebao da snima jos epizoda. Skroz bzvz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 9:57:54   
jess021
Ovde je na Fox Life, bas sad u cetvrtak je bila ta epizoda kad je on poginuo, bas mi zao.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 10:08:25   
Ana RR
Sledeca epizoda traje oko sat i po. Ma skroz bzvz, ja sam se nadala da ce se probuditi u nekom momentu ali jok. Glupost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 10:09:20   
jess021
I ja sam se ponadala kad sam videla da je svestan u bolnici, reko` mozda su se predomislili, kad ono nista.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 10:12:57   
Ana RR
Ja sam odavno prestala da pratim seriju jer stvarno vec predugo traje ali uvek se ukljucim u nekim tako bitnim epizodama. Ne razumem koja je poenta ubijanja glumca zbog koga vecina zena prati seriju, verovatno nemaju vise ideja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 10:27:03   
jess021
Ni meni nije jasno, mislim da sam citala nesto kao da su producenti smatrali da je serija postala dosadna i da je trebalo neko veliko desavanje, pa su zato odlucili da on umre.
Meni vise lici na neko iznenadno neslaagnje njega i produkcije. kao svojvremeno Carli Sin u Dva i po muskarca.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 10:44:33   
World
MA defitivno je krepucnuo user posted image

Mislim da ce sad ubaciti nekog novog super zgodnog lika, ali dok snime te epizode ovi ostali ce postati starci vec... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 14:13:02   
Mariya
Aaaaaauser posted image user posted image
Znači definitivno odlazi...
I ja sam se ponadala da će oživeti nekim čudom. Da će ga isključiti sa aparata i onda će odjednom da se probudiuser posted image
Već je toliko likova umrlo, odselilo se, svašta se izdešavalo, bili su upucani, poplavljeni, držali bombe, preživeli zemljotres, pad aviona, uragan, što mm kaže još samo se vulkan nije aktivirao i nisu naleteli na santu ledauser posted image Pa jel~ moguće da su ostali bez ideja da su baš njega morali ukloniti iz serijeuser posted image Razočarana sam. Neću više ni da gledam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 15:54:43   
Ana RR
Ja sam odavno odustala baš iz tog razloga, nema šta se nije desilo. Ovo sad je skroz neambiciozno. Sad čekam drugu sezonu How to get away... i Secrets and lies, ovo prvo tek na jesen a ovo drugo će valjda uskoro, i eventualno ako nekad nešto pogledam onako neobavezno. Nemam vremena za serije više (kao kad sam bila trudna, iiiih što je tad bilo fino user posted image ).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Omiljena serija
17.5.2015 16:12:22   
amdn
mene isto smorilo bolje da su Meredith sklonili, ona meni bas iritantna ali sta da se radi verovatno vise necu gledati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Omiljena serija
20.5.2015 13:52:17   
jess021
Odgledah sinoc 6. epizodu Got i katastrofa teska, jedva docekah da zavrsi da spavam. Bas je bila losa, bar meni.
Ana, skinula sam How to get away with murder, pogledala prve dve. Zainteresovala me jeuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Omiljena serija
20.5.2015 22:06:19   
Ana RR
Jess, uživaj user posted image meni je odlična i jedva čekam nastavak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Omiljena serija
20.5.2015 22:28:15   
sagitarius
Jess,potpuno se slazem sa tobom.Teska epizoda i na kraju bolesna scena.Pri tom,toga ni nema u knjizi.Tako da bas sam se smorila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Omiljena serija
21.5.2015 12:15:26   
jess021
Citam juce u novinama da su dr Separda sklonili iz serije jer se smuvao sa nekom asistentkinjomuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 14:19:10   
jess021
Ana, danas odgledah 4. epizodu HTGAWM, svega megauser posted image
Od pocetka mi je bila poznata ona njena plava pomocnica i danas sam morala da je guglujem, Paris iz Gimore girls, glas mi je bio poznat, a lik totalno drugaciji.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 14:32:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Citam juce u novinama da su dr Separda sklonili iz serije jer se smuvao sa nekom asistentkinjomuser posted image


I ja to pročitah na nekom stranom sajtu, i da ga je Meredit ociknarila kod žene, pa da su se razveli zbog toga. Ali ne znam zašto bi ga sklanjali iz serije zbog toga?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 14:36:32   
dunja RR
Sada ste me zaintrigirali sa HTGAWM moraću da skinem da vidim.


Na FOX Lifes ponekad ide reklama za Wayward Pines KLIK , i skroz mi zvuči zanimljivo, ali nikako da nađem gde mi je FOX, nešto sumenjali u IKOMU, pojma nemam ni da li ga imam, ranije jesam. A onda uz bebu i zaboravim ..a skoro je krenula, mislim da su dve epizode bile, četvrtkom.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 16:19:14   
jess021
Dunja, sinoc je bila, nesto me nije zainteresovala.
A HTGAWM je meni za sad bas dobra, malo zamrsena, ali valjda ce se odmrsiti.
A kontam da je Separd prekrsio neka pravila, pa da je dobio otkaz, pa zato je morao i da `mreuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 16:27:19   
milicicak
Mi smo odgledali 2 sezone The Blacklist, odlicna je. Ide i na nekom Fox-u user posted image jedva cekamo trecu.
A GoT necu da komentarisem, posle prve sezone sam prestala da gledam. Jeste knjiga puna nasilja i krvi ali ovo sto citam o seriji prevazilazi sve granice...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 16:59:25   
Ana RR
HTGAWM je odlična serija, stvarno dugo nisam tako nešto gledala. Zamršena je a tek da vidite kraj poslednje epizode prve sezone... ufff! Ko će dočekati jesen.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 17:08:13   
wivern
Hm..sad ste me napalile, od veceras krecem da gledam blacklist, pa HTGAWM user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 19:21:34   
Trcosava
HTGAWM
Ja sam ti poslala beše Blacklist onda?

Ja bre žene odlgedah sve moguće serije... Sad čekam nastavke, dajte neku u međuvrmenu da gledam. Ta How to get away with murder me nekako ne privlači.


Evo šta ja odgledah
Boza limunada spisak 1:
Bones (10 sezona)
Arrow (3 sezone)
Castle (nisam sve sezone gledala, neke sam gledala i na fox-u)
Marvel's Agent Carter (1 sezona)
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Once uppon a time (4 sezone)
Revenge (4 sezone, mislim da se završila sada)
Sleepy Hollow (2 sezone)
The Flash (1 sezona)

A sad kao ozbiljnje
The Originals (2 sezone, inače je smešena u vreme pre Vampire diaries, s tim da uopšte nemam želju da gledam tu seriju)
The Blacklist (2 sezone)
Sherlock (3 sezone)
Legends (1 epizoda)
Haven (5 sezona)
Grimm (4 sezone)
Da Vinci's Deamons (2 sezone)
Criminal Minds (10 sezona)
Dominion (1 sezona)
Falling Skies (4 sezone)
True detective (1 sezona)
Outlander (nova serija, još trje prva sezona)
Salem (odgledala prvu, ali mi druga nešto ne ide)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 19:38:35   
Ana RR
Trco, više od pola sa te liste su mi smor user posted image
Once upon a time mi je super ali sam izgubila red kad sam otišla u Kanadu. Castle, Bones, Marvel's, The Flash... to mi je sve bzvz.

Više volim da gledam seriju koja ima 15ak epizoda i kraj nego ovo po sezonama, pa zaboravim, propustim, pa posle dok pohvatam a uglavnom ne pohvatam.. ma idi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Omiljena serija
22.5.2015 19:49:32   
dunja RR
Trco, sa tvoje liste gledam jedino Criminal Minds. I to mi jedina serija koju pratim, a rado bih još neku nego nemam kada. Dok dojim čitam, i to mi prija, jedna knjiga-jedna serija (epizoda) nedeljno, taman. Tv van toga ne palim.
Iskreno, pre S sam imala više vremena za TV, sada jok. Nekada mi se zalomi da ogledam nešto, tipa prošlog četvrtkaa G. anatomy, ali to se desi npr. jedom u tri meseca,

Trco, na tvojoj listi nema meni najbolje serije ikada - Kiling, ne znam da li si gledala, 1. sezona je najbolja (u stvari mislim da su prva i druga sezona za isto ubistvo, ne mogu tačno da se stim, tako da su obe odlične), probaj pls! Poslednja sezona je izašla avgusta prošle godine, ja je još ne odgledah. Biće valjda nekada vremena i za to ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2015 19:55:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here