|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
24.2.2017 22:27:59   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci stigla sam do 10 epizode prve sezone user posted image


Ajde ubrzaj se malo da imam sa kim da komentarišem user posted image

ne stizeeem user posted image moram sad preko vikenda odgledati jos koju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Omiljena serija
25.2.2017 0:49:23   
mati
O cemu se radi u toj seriji, koji zanr? Mozda da krenem sa nekom

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Omiljena serija
25.2.2017 15:14:41   
Ana RR
Mati, to je neka krimi drama, recimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Omiljena serija
3.3.2017 19:46:11   
Adriana83

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Wohooooo, ko god nije gledao Taboo, a voli spooky serije, neka pocne...

Na tvoju preporuku sam je pogledala. Odlicna je! Sad mi treba nesto novo za gledanje,da su izasle bar 2-3 sezone ,smara me vec cekanje novih epizoda,pogotovo kad prave pauze...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Omiljena serija
4.3.2017 19:50:02   
Sanjalicaaa
Ja gledam Prijateljeuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Omiljena serija
26.3.2017 19:09:15   
Mariya
Jesam li dobro videla da će Game of Thrones početi tek u julu? I da ima samo 7 eoizodauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Omiljena serija
4.4.2017 21:48:35   
Milena18
Gleda li neko "Feud"? Ja sam počela pre par dana, tj. odgledala sam prvu epizodu, a ima ih osam. Dopada mi se baš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Omiljena serija
4.5.2017 23:06:22   
Ana RR
Mi pratimo Prison break, za razonodu. Da li neko gleda Shots fired? Deluje kao dobra serija, odlični su glumci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 0:05:24   
Mariya
Ja počela da gledam Pretty little liars na fox lifeu, gleda li neka od vas tu seriju?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 0:18:57   
Milena18
Mariya, ja sam je odgledala dok sam bila trudna, simpatična je, onako za opuštanje, mada mi se kasnije sezone ne sviđaju, nekako priča postaje nategnuta i konfuzna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 0:25:07   
Mariya
Meni se dopada što se u svakoj epizodi desi nešto novo i što se završi uvek tako dramatično pa jedva čekam da vidim šta će biti u sledećoj. Ali jeste malo i previše zakukuljeno user posted image Danas počinje nova sezona. A jesu li otkrili ko je A.?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 12:20:28   
nata11
Ja sam jos davno pokusala da pratim PLL ali nije islo user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 12:42:04   
Milena18
Otkrili su na kraju, ali i to je nešto zamršeno, sačuvaj bože, da me sad neko pita ko je A, ne bih znala user posted image Ali jeste zanimljiva i vuče te da uvek pogledaš sledeću epizodu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 12:45:41   
Ana RR
Emice, gledaš li Grey's?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 16:29:30   
emicaa
Anci naravno,veceras cu odgledati novu epizodu.Ne znam sta cu kad se zavrsi ova sezona

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 16:47:53   
Ana RR
Imaćeš vremena da gledaš Htgawm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 17:00:30   
emicaa
E to da,njih opet ne gledam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Omiljena serija
5.5.2017 22:46:10   
jess021
Pocela sam da gledam Uvod u anatomiju, ali se Mila probudila, pa mislim da se necu vracati u dnevnu. Prethodna epizoda sa Dzeksonom i Ejpril je bila odlicna!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Omiljena serija
6.5.2017 0:23:55   
Mariya
Mene ta Shots fired uopšte ne privlači, ne volim ni filmove ni serije sa tom tipičnom američkom tematikom crnci-belci, a pogotovo crnci policajci i beli policajci...

IZVORNA PORUKA: Milena18

Otkrili su na kraju, ali i to je nešto zamršeno, sačuvaj bože, da me sad neko pita ko je A, ne bih znala user posted image Ali jeste zanimljiva i vuče te da uvek pogledaš sledeću epizodu.

Evo danas je bila poslednja epizoda u kojoj je Mona priznala da je ona A. A ustvari nije, jer se pravi A. pojavio kod nje u ludari, i pošto je spominjala A-tim, kontam da je tu umešano više ljudi, sumnjam na Dženu, Gareta, Melisu, možda i Džejson mada mi je morbidno da ubije svoju sestru ili radi sa njenim ubicom, a sumnjiv mi je i Noel Kan. A i Mona mi je bila sumnjiva, pretpostavljala sam da je i ona upletena nekako. Kao i ona psihijatrica, ne mogu da se setim kako se zove.

IZVORNA PORUKA: jess021

Pocela sam da gledam Uvod u anatomiju, ali se Mila probudila, pa mislim da se necu vracati u dnevnu. Prethodna epizoda sa Dzeksonom i Ejpril je bila odlicna!

A meni je ta bila smor, ova sad u četvrtak mi je bila mnogo boljauser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Omiljena serija
6.5.2017 10:27:08   
Ana RR
Biće još bolje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Omiljena serija
6.5.2017 10:37:48   
Milena18
Mariya, neću ti reći jesi li na dobrom tragu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Omiljena serija
6.5.2017 23:35:41   
Mariya
Milena user posted image
Ja inače volim da mi se ispriča šta će se desiti u filmu,knjizi,seriji. Onda mi je još slađe gledati/čitati kad znam šta će biti.
Ali sad nemoj da mi kažeš ko je A.tim user posted image provaliću ih sama,bar ću da pokušam. user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Omiljena serija
24.5.2017 0:33:37   
Mariya
Ja od danas obožavam PLL! Obično imam nos za takve stvari, detektiv u meni brzo provali ubicu u filmovima, serijama i romanima, ali ovo nisam očekivala! Znala sam da je sve oko Pejdž nameštaljka i da A.hoće da joj smesti, ali mislila sam da je Mona samo nečija marioneta, ona u ostali štreberi koje je Ali maltretirala, a sad kad sam videla da ona organizuje sve, i da joj je pomagač Tobi user posted image user posted image E to nisam očekivala! Jedino mi nije jasno je li Nejt bio sa njima u A.timu, ili se on samo upetljao u sve zbog Maje?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Omiljena serija
24.5.2017 1:10:55   
Milena18
Uh, toga se jedva sećam, ali čini mi se da se on se ne pojavljuje u kasnijim sezonama, tako da mislim da nije povezan sa A. Ali nije ni on baš čist user posted image
Ja sam počela da gledam "Big Little Lies". Ima samo sedam epizoda, ali ja i onako gledam jednu po dva-tri dana jer beba ne da drugačije, pa će mi potrajati.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Omiljena serija
24.5.2017 6:35:50   
emicaa
Mariya koja je to serija?
Zavrsi se uvod,do septembra nista.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here