|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
1.2.2018 14:10:56   
isidora88
Ja nisam znala ni da je trudna. A nisam ni skontala da se zaokruglila, nesto ne obracam paznju na takve stvari. Sad me bas zanima sta je bilo tako tuzno, nemojte mi odavati dok ne pogledamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Omiljena serija
1.2.2018 17:54:57   
emicaa
nadjoh sad da je nekad u aprilu prosle godine dobila bebu.Mozda sad malo ubucila.
i moram odgledati jos jednom proslu epizodu,meni nije nista bilo tuzno.Cuvala sam od zaove djecu pa sam malo gledala malo oko njih.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Omiljena serija
2.2.2018 14:07:01   
jess021
Emice, nesto ti nisi dobro gledala ako ti nije bilo tuzno:(
Sad mi zao sto nakrpih zenu, znam tacno kako je ugojiti se u trudnoci, iako nisam glumica:)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Omiljena serija
2.2.2018 14:17:53   
emicaa
Jess nisam definitivno.Evo danas sam plakala uz novu epizodu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Omiljena serija
2.2.2018 14:24:32   
jess021
Eto tacno sam znala:)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Omiljena serija
2.2.2018 14:26:40   
isidora88
Ja jos nisam pogledala, ne znam kad cu stici, stalno neka akcija oko dece. Nisam gledala ni UMO par epizoda.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 4:28:47   
dunja RR
Gleda ko Nemanjiće? Utisci? Ja se još sabiram ... nemam konačan stav... ali me buni glavni glumac...otkud on, prvi put vidim čoveka, ok kontam da je iz CG, ali opet ...otkud on za Stefana Nemanju?

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2018 4:29:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 7:54:36   
Anck Su Nmaun
Ja sam bila skepticna pa prvu nisam ni htela kao da gledam , i juce vracala unazad i naidjem reko ajd da pogledam. Serija mi je interesantna zbog same nase istorije, cak je i Tara pratila pogotovo kad sam joj rekla da je tu i Sveti Sava.
Sad je sve interesovalo kako i zasto.
Za sad mi je serija ok, volela bih da ih je vise ovakvih nego one babe koje se cesljaju i gluposti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 7:57:33   
Anck Su Nmaun
Inace volim i filmove iz tog doba.
Inace sam zbog toga pratila i Sulejmana user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:03:11   
vocicana
Bez obzira na prepravke koju su uradili od prve epizode nije mi skrenual paznju.
Carigrad - Konstantinopolj
Manojlo? Istorijski nespomenuto ime
Ovako su pokusali lepo da to predstave ali videcu jos za koje emitovanje. Zbog produkcije posle emitovanja prve epizode za novu godinu koleginica je prokomentarisala ...nisu se pomakli od Kosovskog boja.
Ne znam...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:29:08   
Anck Su Nmaun
Meni se sama ideja bas svidja i mislim da serija ima potencijal i moze da bude dobra, samo zavisi kako ce nastaviti dalje.
Prvu pilot epizodu nisam gledala ali sam cula dosta kritika, kazu da je mnooogo poboljsana.



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.2.2018 9:36:45 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:44:37   
isidora88
Meni je serija ocajna, losa gluma, losa produkcija. Necu je vise gledati sigurno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:45:19   
vocicana
Da sada je super bolje. Prva i nije stvar narocito izrazi koji nisu pripadali tom vremenu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:52:20   
gagana83
Serija je daleko od vrhunske, ali za nase uslove sasvim ok. Mislim da se malo preteruje sa kritikama. I nekako racunam da ce biti bolja kad se pojave Glogovac i Micanovic. Cetkovic mi je odlican kao narator, mada nisam njegov fan.
Jeste malo smesno kad mladi Vukan upotrebi izraz "uvali" ali Boze moj. Kakvih samo ispala ima u stranim istorijskim filmovima i serijama, ovi su zlatni.
Da napomenem, pilot epizodu nisam gledala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:54:30   
Anck Su Nmaun
Sve u svemu ne znam sto se toliko hejtuje kao da su nasi budzeti ne znam ti ni ja kakvi pa da se ocekuje cudo. Sve u svemu opet kazem bolje i da je ima ovakve nego da se snimaju one babe i rodajci sa sela gde se Srbi prikazuju samo kao prostaci i seljacine, ne obrazovani i smesni. Muka mi je od tih serija vise...zalosno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:58:35   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gleda ko Nemanjiće? Utisci? Ja se još sabiram ... nemam konačan stav... ali me buni glavni glumac...otkud on, prvi put vidim čoveka, ok kontam da je iz CG, ali opet ...otkud on za Stefana Nemanju?


Mladen Nelevic. Ja sam ga gledala u seriji Budva na pjenu od mora i moram da priznam da me u Nemanjicima iznenadio. Pozitivno. Uopste nije los. Mada i dalje zalim sto Nemanju ne glumi Lausevic kao sto se pricalo.

Anck potpisujem!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 9:59:13   
vocicana
Pa niko ne mrzi, naravno da su budzeti smesni zato mi i nije bilo jasno sto kaze Gagana , izrazavanje tipa uvali i sl. Samo jos fali da se vidi negde digitalni rucni sat da se vidi kao u Kosovskom boju 😂

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:00:26   
Milena18
Ja retko gledam domaće serije, poslednja koju sam pratila je bila "Vratiće se rode".
Trenutno gledam "Babylon Berlin", radnja je smeštena u Berlin dvadesetih godina prošlog veka, pred dolazak nacista na vlast. Za sada mi se sviđa, mada je prilično zamršena i baš traži koncentraciju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:01:50   
vocicana
Gde to pratis Milena?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:05:36   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Pa niko ne mrzi, naravno da su budzeti smesni zato mi i nije bilo jasno sto kaze Gagana , izrazavanje tipa uvali i sl. Samo jos fali da se vidi negde digitalni rucni sat da se vidi kao u Kosovskom boju 😂

Nisam mislila samo ovde na RR cak i najmanje vise ovako kad citam po netu , pogotovo za pilot epizodu drvlje i kamenje.

A sto kaze Gagana tih ispada ima svuda i po stranim serijama ali naravno cim je nase odmah je najgore user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:13:05   
Milena18
Voci, skinula sam torent za prvu sezonu sa neta. Snimljene su dve do sada.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:17:07   
Ana RR
Mi smo sinoć gledali sa kumovima, kum voli takve serije. Šta znam, meni je nekako previše novokomponovano, previše deluje kao prepričavanje, gluma mi je mlaka... ne znam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 10:22:05   
Ana RR
Inače, budžet za Nemanjiće je bio ogroman i to im je zamerano uz sve ostalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 13:44:10   
IvanaSK RR
Anci, i meni se ne svidja sto je kao prepričavanje. Nisam pomno pratila, sin i muz su pazljivije gledali.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Omiljena serija
19.2.2018 14:13:25   
nata11
Ne da je mlaka nego je premlaka. Mnogo vise sam ocekivala. Ne znam gde otisli milioni, verovatno na kostime. Mozda kasnije Vojin i ostali izvuku seriju mada sumnjam da cu gledati vise.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here