|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
31.5.2019 20:21:20   
Ana RR
Isi, nema veze sa pretty little liars.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Omiljena serija
31.5.2019 21:56:50   
isidora88
E super posto onu seriju nisam gledala, a slican je nazov pa pomislih da su povezane. Pocecu da je gledam. Sve sam pogledala, sad pauza do jeseni i ne znam sta bih mogla da pocnem da gledam😁

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Omiljena serija
1.7.2019 15:59:48   
Sanjica26 RR
Otkrila sam jednu seriju. Mozda je neko od vas i gledao. Zove se Darelovi. Slucajno sam videla reklamu na HBO. Pogledala sam prvu epizodu, prvog serijala. Sad gledam drugu epizodu. Na HBO ide vec cetvrti serijal. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Omiljena serija
1.7.2019 16:57:22   
Ana RR
Ja gledam Suits na novoj. Sviđa mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Omiljena serija
1.7.2019 17:38:28   
pari
Sanjica,Ana, kad su te serije koje gledate?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Omiljena serija
1.7.2019 17:48:58   
Ana RR
Pari, ova moja ide radnim danima u 20h.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Omiljena serija
22.8.2019 21:47:15   
dunja RR
Ja sam pre nekog vremena uspela u 2-3 dana da odgledam 2. sezonu Big little lies. Ne znam kako ali uspela sam. Stvrano ne znam kako :D u stvari znam, dok je M sisala, nekako sam izvela.
Šta reći, sviđa mi se, tu je negde kao prva, možda je prva sezona bila malko bolja.

Ali i Nikol i Meril su mi nekako toliko čudno delovale, Meril sa onim zubima, i ustima, skroz kao druga osoba, a i Nikol se toliko botoksirala da joj se gornja usna uopšte ne pomera. Toliko mi se to dojmilo podsvesno da sam danima nesvesno držala tako usta, dok pričam, eto user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Omiljena serija
22.8.2019 22:56:32   
gagana83
Ja nikako da stignem da pogledam drugu sezonu.


Dunja, snima se nova sezona Afere 🙂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Omiljena serija
22.8.2019 23:14:05   
dunja RR
Jaooo, odlično!
Jedino mi žao što neće biti Alison ..

IZVORNA PORUKA: gagana83



Dunja, snima se nova sezona Afere 🙂



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Omiljena serija
23.8.2019 8:55:13   
Milena18
Mislim da peta sezona Afere počinje sad u nedelju. Jedva čekam. I ja sam odgledala Big Little Lies. Dunja, dok nisi spomenula zube, nisam shvatala šta mi je bilo toliko čudno u vezi sa Meril, a bilo je. Sad znam 😀

< Poruku je uredio Milena18 -- 23.8.2019 8:58:24 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Omiljena serija
23.8.2019 12:37:59   
MimaKos
Meni se Afera nije dopala, pocela sam i nesto mi prica bila bzv. Nevine lazi su mi super!


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Omiljena serija
23.8.2019 18:19:07   
Duškić
Bas odavno nisam nista odgledala?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Omiljena serija
15.9.2019 23:31:04   
Mirko Svirko
Seks i grad,ocajne domacice...Male slatke lazljivice sve odgledala od povetka do kraja, zapleteno izuvijeno i svidelo mi se.Uvod u anatomiju ubedljivo najbolje,plus dosta emocija i bas onako sa uzivanjem sam gledala ali gledam opet 

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Omiljena serija
16.9.2019 22:53:58   
milicicak
Ja oddgledah neplanirano sinoć četiri epizode The Boys dok sam peglala. Odlična je!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Omiljena serija
18.9.2019 12:27:04   
Ana RR
Mili, nije mi poznato, o čemu se radi?

Konačno sam počela da gledam drugu sezonu Big little lies.

The handmaid's tale se izgleda završila, taman sam se zagledala u nju.

Za nedelju dana počinje nova, poslednja, sezona How to get away with murder user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Omiljena serija
23.9.2019 14:58:13   
jocajaca
odgledala prvu sezonu The handmaid's tale I kada su je u drugoj sezoni uhvatili I vratili u porodicu-odustanem, nemam živaca ponovo prolaziti kroz to user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Omiljena serija
24.9.2019 9:19:28   
emicaa
Anci ja nikad nisam nastavila gledanje HTGAWM,nikako da se zainteresujem.

Ovih dana pocinje i Uvod u Anatomiju.Jedva cekam 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Omiljena serija
24.9.2019 9:51:34   
jess021
E taman htedoh da pitam, da li ima koja epizoda online? Mislim na Greys



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Omiljena serija
24.9.2019 10:11:08   
emicaa
Jess cini mi se da u cetvrtak pocinju sa emitovanjem nove sezone



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Omiljena serija
24.9.2019 10:36:27   
Sanjica26 RR
Jupi. To mi recite. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Omiljena serija
24.9.2019 10:36:46   
Ana RR
E ja još uvek nisam odgledala poslednjih nekoliko epizoda iz prethodne sezone Grey's. Nešto su me smorili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 9:08:29   
emicaa
Jel neko gledao do sad?Ja planiram danas,imam vec dvije



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 9:10:08   
jess021
Ja jok. Možda ću u nedelju. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 9:25:30   
Ana RR
Ja se nisam ni setila user posted image ne znam ni koliko mi je ostalo iz prethodne sezone i uopšte mi se ne gleda.

Ali odgledala sam htgawm user posted image

Inače, posle Suits, koju pratim, ide Orange is the new black, luuuuda serija user posted image nisam gledala početak, retko kada odgledam celu epizodu ali skroz je dobra, čak i mm pogleda sa mnom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 9:57:20   
emicaa
Ja sam od ove tvoje odustala,nikako da me zainteresuje pravo.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here