|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
18.10.2015 22:16:56   
Sanjica26 RR
Milicicak u upustvu pise 1 do 3 godine 5 ml 3 puta u toku dana. Ni ja je ne volim. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
18.10.2015 22:27:18   
milicicak
Sanjice, hvala user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
18.10.2015 23:46:48   
Rosita
Nurofen i mi koristimo, jedino njega prihvata bez cimanja. Da brzo prodje, ljubimo mini bubu :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 2:11:48   
dijana1*
Mame moze pomoc.
Kosta ima temp. U pola 9 je popio brufen 2 ml i sada ima 38.6. Da li smem nesto da mu dam ili samo tusiranje?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 2:17:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I na brufenu piše na 6 sati, tj. piše max 4x u 24h.

Šta ja onda radim (pošto Luki temp skače posle 4 sata)?

Dam mu brufen, pa za nekih 4 sata dam febricet, pa za 4 sata brufen, pa febricet. Tako mi je savetovao pedijatar. To haotično stanje temperature ne traje nikada duže od 4 dana, pa je dr rekao da toliki period može tako.




Dijo evo šta piše za kombinaciju

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 2:23:47   
branki*
Dijo,ja bih dala,sacekaj jos nekih 20 min.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 2:10:57   
dijana1*
Ja sam oko pola 9 zvala apoteku i devojka mi kaze na 8 sati 2 ml brufena . Ucinilo mi se malo i onami potvrdi. Sada sam ponovo zvala i kazu mi da na 12 kg i 2 g ide 4ml na 6-8 sati. Njega je 2 ml drzalo 6 sati.
Dala sam mu 4 ml i izmasirali alkoholom posto je skocla na 38.8.
Samo da deluje i da spadne.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 25.10.2015 2:11:47 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 4:59:23   
dijana1*
Delovalo, spala temp i sav se preznojio. Jos samoda se ne vrati, eh kad bi moglo.....

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 7:59:47   
branki*
kako je kosta,dijo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 8:08:44   
dijana1*
Branki spava jos uvek i hvala Bogu temp. se vise nije vracala. Videcemo kako ce danas biti. Ma ovo je klaicna viroza. Nema kaslja, sekreta, ne kija ...ma nista , samo temp.
Dobro je sto se nocas preznojio i izbacio sve iz sebe.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.10.2015 10:37:40   
doktorkakristal
DIJO brufen ide pola telesne tezine deteta,ako ima 12 kg onda pije 6 ml na osam sati,izmedju dajes eferalgan ako ne deluje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
6.11.2015 23:12:19   
Rosita
D mi je dva meseca bio zdrav, isao u vrtic, bas sinoc mislim hvala Bogu, proredio je bolest. Kad jutros temperatura user posted image . Isla danas 38.9. Ovo mu je treca bolest u nizu SAMO sa temperaturom .Doduse, ne znam grlo kakvo mu je, ne da mi da vidim. Jeo je osrednje, lepo se ponasa kad mu oborim. Vecerao malo i pred spavanje dosao red na eferalgan jer T raste, naravno ispovracao i sirup i veceru, bas me nervira sto uvek tako reaguje na eferalgan user posted image . Nurofen jos nije smeo da mu se da. Pojma nemam, do sad je bilo tako, gura i preko 39 tri dana i oydravi. Nadam se da cemo izgurati za vikend.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
6.11.2015 23:14:48   
milicicak
Rosi user posted image bas mi zao. Nadam se da cete brzo ozdraviti

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 11:40:59   
Figaro88
Andrea od nocas ima t,ali je niska,stalno oko 37,5.Ne znam da li da je vodim ujutru kod dr da vidimo zasto ili da sacekam jos dan,dva.Brine me samo zato sto nema bas nista drugo,ni nosic necuri,ne kaslje,ne boli je,bas nista...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 18:15:54   
Rosita
Ja cesto u ovoj temi :(. Figaro, ja ne bih vodila dan, dva jos. Pregrmece mozda i sama.
D pet dana na berodualu, samo kasalj, al veseo je bio, jeo , sve. Kad danas, peti dan, T user posted image . Za sad nije visoka, 37.6 al lomi ga, odmah se skunjio. Ima slajma. Da l je moguce da je nakotio bakteriju :(. Sve vreme je kod kuce.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 21:46:08   
vonavoj
Mrzim ovu temu..ali evo nas..od 16h ima 37.7..sad sam joj tek dala parac.slinava je ,suzne oci..kao prehlada,alergija..ili su zubi,mada ne verujem. Od jula nijedna nije bila bolesna..premija!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 21:55:32   
Zemunka85
Da sto pre prodje, drugari svi. I moja L kaaaaaaslje ne prestaje. Ali nema temp pa picimo dalje. Ove god bez AB, ostalo ni ne racunam u bolesti 😀. I ona nikad nema te 37 38 to odmah rokne preko 39...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 22:23:07   
Rosita
Meni D 5 dana ne ide u vrtic, na berodualu je, al veseo , jeo, sve. I sad T. Jedno povracanje- videlo se da mu je muka. Dobio lek, jeo i krenuo da vileni, skace i opet povratio, ovaj put mislim da je od slajma, povratio i nastavio da skaceuser posted image . Posle mu dadoh bulardi i pojeo je dva, tri keksa. To mu je to. Veze nemam da l je T respiratorna ili je nesto pokvario stomak?! Jeo je neke odledjene visnje jutros. Vodim ga ujutro kod dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 22:25:41   
branki*
Da nije prehladio stomak?jesu bile skroz odledjene?
Da brzo ozdravite,rosi,citam da ste oboje bolesni!
Vonavoj,zemunka i vi!
user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
24.11.2015 22:48:46   
Rosita
Mozda branki :/. Uzimao je malo i neodledjenih skroz :/. Posle sam oprala vrelom vodom, al mozda je i to. Uopste nisam bila voljna da to jede, al on navalio. Pravila sam kolace i on sanom i uzeo ih. Hvala :*

< Poruku je uredio Rosita -- 24.11.2015 22:51:29 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.11.2015 18:01:22   
Figaro88
Andrei danas ode preko 39,i ja joj opet pogledam krajnike a oni prekriveni skroz gnojnim cepicima.Dobili smo ab,neki homeopatski lek,za t panadol.I kad smo dosli kuci od dr Jovica pogleda moje grlo,posto me boli vec par dana kad isto kao i kod A.I ja sam sad dosla od dr,samo ja nisam uopste imala t.Verovatno sam joh i prenela,posto me grlo boli vec neko vreme.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
2.12.2015 18:58:31   
mama krava
Ovaj moj kilavko posle 10 dana u vrticu nakacio valjda virus... spucala gaT 39,3 danas kaslje i lagano struze...dala mu Eferalgan u 2 i evo vec se popela na 39,2. On malko dremao ali generalno je dobar. Jede ka provaljen, pije vodu...Da li da ga pustim jos malo ili da mu dam opet lek? Proslo vec 5 sati ...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
2.12.2015 19:07:55   
milicicak
Mozes brufen eferalgan da kombinujes na 4 sata. A ako je ok i nije malaksao sacekaj jos satak pa mu daj opet eferalgan.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
2.12.2015 19:10:10   
mama krava
Ma ne smem da mu dajem Brufen zbog astme...on suzava disajne puteve 😕.... Nego ja uzela da mu izmerim opet temp kad ono 38... nista mi nije jasno.Sad mu opet merim....


Ipak 39,3... dala sam mu Eferalgan, ipak.

< Poruku je uredio mama krava -- 2.12.2015 19:14:19 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
2.12.2015 19:14:57   
milicicak
Onda na 6 sati eferalgan a u medjuvremenu ga tusiraj i hladi oblogama. Kolika mu je TT sad?
Mislim da eferalgan moze i na 5 sati.
Bas mi zao, brzo ozdravite

< Poruku je uredio milicicak -- 2.12.2015 19:16:39 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here