|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode
19.6.2012 8:00:59   
Jole84

I meni je prezime "nezgoda" user posted image
Jedna od najvećih nezgodi koja mi prva padne na pamet,a ima ih gomila,je kada sam udarila auto na časovima vožnje.
Ostavi mene instruktor samu da vežbam zaustavnu liniju,a on se zapričao s drugim instruktorom,i ja u rikverc dam dobar gas user posted image pređem liniju i zakucam se u ogradu od poligona user posted image Zapravo sam loše nagazila na kvačilo,nisam do kraja,pa nisam uspela da ukočim.Priđe mi neki matori i počne da se dere da sam mogla da ubijem nekog i opsuje me sa sve naočarama za sunce.Moj instruktor se uhvatio za glavu,ali kad sam onako uplašena izašla iz kola,nije se ljutio i ohrabrio me rečima "kakav je to vozač ako nikad ne udari,bolje sad nego kasnije" user posted image Tad me oduševio i zagrlio me iako su se svi smejali.Branik sam malo ulubila.
Ceo poligon me je upamtio i uvek kad bih dolazila na časove,dobacivali su "ooo rikverc plavuša" user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nezgode
2.8.2012 9:04:57   
Anoniman
Ja sam za doručak stavila jaje da skuvam i ono je jednostavno EKSPLODIRALO!!! user posted image U životu sam skuvala hiljade jaja, ovo mi se nikad nije dogodilo-lepo iskočilo iz džezvice i eksplodiralo kao petarda user posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nezgode
29.9.2012 22:18:23   
Anoniman
Ja sam se danas skoro u*rala od straha. Tata, brat i Neša kod mojih montiraju vrata od tuš kabine, tj Neša sedi na metar i lupa svojim alatom a tata i brat postavljaju vrata. Ja u kuhinji sa mamom, i samo čujem lomljavu i vrisak, ja ne znam, za pola sekunde sam pretračala u kupatilo, vidim puno kupatilo srče, Neša vrišti, malo krvi dole, i samo čujem tatu kako mi viče da je sve ok, da su njih dvojica samo malo rasekli ruku a Neša se uplašio. Ta velika vrata su skliznula iz ležaja i samo se skrljala dole u najsitnije parčiće koje sam ikada videla, trebalo mi je dva sata da počistim i uklonim sve to, a Neša se toliko uplašio da je tražio da legne da se smiriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nezgode
29.9.2012 23:45:52   
Jeca*
joj nedjo..čitam sve brze i brze da vidim da je sve ok...uh...odlicno se zavrsilo
Mukica, prepao se user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nezgode
30.9.2012 15:25:13   
mtajcica83
Ja sam po prirodi malo seprtljasta, ali evo samo cu sada napisati jednu nezgodu a to je da sam sa svojih nekih 12,13 god upala u kanalizaciju, i naravno bila u g...... do struka..Naravno da ne moram da vam pricam sta mi je drustvo radilo zbog toga i dan danas pojedini kad se sretnemouser posted image ..A meni je najzalije bilo patika neznma da li su se zvale Air max i to su bile neke najmodernije tada, ljubicaste.,koje sam kupila mozda par dana prije mog upada user posted image ,,


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nezgode
10.9.2019 15:30:50   
vocicana
Ovo je ne nezgoda, nego FRKA!!!
Na plazi...sunce...lepota...relativno mirno more, ali za dete od 17 kg prejaki.
Moj sin se igra sa drugaricom, ja sa muzem sedim na peskiru, tracarimo, gledam dete, koje ladno ulazi u vodu bez misica, ja mislila malo ce da pokvasi noge, muzu kazem, udavice nam se dete. Njegov odgovor je, ma neee, gde pored toliko ljudi, on ulazi i ne staje, ja vec na noktima, jedan talas, potapa ga, on ustaje, dolazi odmah drugi, on malo ispod nivoa vode, treci talas, on pluta ispod, ne izranja, znaci u tri skoka sam otrcala, podigla ga, on hvata vazduh i onako razrogacenih ociju me gleda, dok se ja spremam da uletim u ventrikularnu tahikardiju, drhtim kao prut, a 20 ljudi koji su tu pored otvorenih usta stoje kao u freeye shotu, niko rec ne progovara samo muk. Znaci otkinuo me je, nije se vise ponovilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nezgode
13.9.2019 8:15:12   
flamingos
Voci,strašno.Mogu misliti kako ti je bilo.Što ja imam strah od vode,nije ni čudo obzirom da sam mogla da se udavim na bazenu.Šesti razred,nastavnik fizičkog nas sve"gura"u bazen,ja se zadesila gde je najdublje i haos,a ne znam da plivam.Bogu hvaka zadesio se neko tu i izvadio me iz vode pitajući me:"Šta ćeš tu kad ne znaš da plivaš".Joj,a ja do reči ne mogu da dođem,od vode,straha,užas


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nezgode
13.9.2019 19:40:14   
jane1
To sa davljenjem mi je najgora nocna mora. Imala sam srece.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here