|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2012 23:37:31   
sanji
Mi danas bili na roditeljskom. Kažu vaspitačice iz našeg vrtića da su dve opštine u Beogradu skroz loše protumačile zakon koji je donet i sad moraju u što kraćem roku to da isprave! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 0:19:35   
Anoniman
I mi smo bili, iako krecemo od septembra, placamo od jula, full cenu, ali to je ja mislim za dva meseca, a za one koji krecu od oktobra, kao sa punih godinu dana, od sptembra placaju ?!

Miiisliiiim, mada tako je zakukuljeno zvucalo u interpretaciji rukovodioca vrtica, da sam se par puta nasmejala, dobra stvar je to sto ne moram da nosim prosek plate za drugo polugodiste 2011 jer smo donosili za starije, samo zahtev smo predali u direkciju PU Bosko Buhe,. ALi zato u sptembra treba obnoviti prosek plate i dostaviti do 01-og oktobra ... nekad mi se bljuje od papira i procedurauser posted image

E tek sad procitah prethodnu stranu, cekaj oni su ustvari pogresno protumacili zakon ili pravilnik ili sta ti ja znam?! Naravno da je apsolutno nelogicno da dete za koje je navedeno da krece od septembra placam jul i avgust, i jedan roditelj je pitao takodje da li onda moze da krene da dolazi od jula, ova je rekla nesto neodredjeno, pa kao moze. Hm ne znam, ali ovakav sistem je bio i 2008 kad mi je starija cerka kretala u vrtic, racunalo se od jula.

Dakle dali su nam danas uplatnicu na kojoj pise akontacija za jul 2012, a vidim da su jednu od mama danas zvali da joj daju ispravljenu uplatnicu? Dakle, mozemo da odemo u ponedeljak u direkciju i da trazimo ispravak uplatnice?


< Poruku je uredio Zenetina -- 16.6.2012 0:31:29 >

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 727
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 0:40:50   
Anoniman
Ma tako cemo i da uradimo, hvala ti sestro na ovome, tako treba, a ne cutim i placam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 728
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 7:37:47   
minavb

IZVORNA PORUKA: Zenetina

.

Dakle dali su nam danas uplatnicu na kojoj pise akontacija za jul 2012, a vidim da su jednu od mama danas zvali da joj daju ispravljenu uplatnicu? Dakle, mozemo da odemo u ponedeljak u direkciju i da trazimo ispravak uplatnice?


Ovo zavisi od toga da li su oni skontali da su pogresili u tumacenju. Na Paliluli su skontali jer ih par nas nije ostavljalo na miru. Ja cu u ponedeljak da trazim ispravljenu uplatnicu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 8:08:04   
MASHKA
Mi juče saznali da smo nezvanično primljeni!user posted image
Zvanične liste izlaze sledeće nedelje.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 10:40:53   
maslachak
evo ja da prijavim vesti iz PU Savski venac..
dakle,juce me je zvala ljubazna gospodja da dodjem u ponedeljak da upisem dete i donesem prosek plate za mene i za supruga neke papire jer je vlasnik firme,ja sam joj ljubazno rekla da nema sanse za njega do ponedeljka skupim papire posto radim od 8h do 16h kao i oni..e,sad onda je ona meni fino objasnila da posto smo podstanari i prijavicemo se za regresiranje troskova da ipak dodjem u ponedeljak,potpisem izjavu da cu dostaviti u septembru papire te da cu platiti samo septembar po ceni 8000 i nesto, ne znam tacan iznos,a da cu od oktobra 2012 do oktobra 2013 placati povlacenu cenu,znaci placam samo septembar jer dete od tad krece u vrtic :)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 11:26:36   
kackica
Morate se raspitati sta placate, oni su generalno dobili dopis od gradske uprave, nadjite na netu broj gradske uprave pa se informisite, trebalo bi da je svuda isto

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.6.2012 18:42:50   
tijana86
Zenskice sta mislite da li je wreme da wratim Wuleta u wrtic?

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.6.2012 11:23:23   
Anoniman
Minavb na Paliluli smo i mi, tako da ce mm sutra da ode po ispravljenu uplatnicu, hvala vam zene na informacijama! user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 734
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.6.2012 12:00:14   
nela79
Ima vrticima da se pocne dizati kosa na glavi od RR user posted image
Nema vise niko da koristi onu APP (ako prodje prodje) tehniku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 8:23:00   
baksonbp
Na oglasnoj tabli vrtica PU Savski Venac- "Sveta Petka" procitao sam ifnormaciju da je upis 19.06.2012. godine. Posto nigde nema informacije sta je potrebno od dokumentacije, da li je potrebno da dovedemo dete u naznacenom terminu za upis, molim one koji imaju isksustva po ovom pitanju da mi daju odgovor.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 8:31:42   
minavb
Mislim da se datum odnosi na potpisivanje ugovora. Treba Vam uplatnica. Ididte danas u vrtić i pitajte.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu baksonbp)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:06:08   
Sofiki
Nas nisu primili u vrtić koji se nalazi pored naše zgrade,jer oni sada primaju 2010 godište,a naša princeza je rođena u martu 2011. Dobili smo dalji vrtić... Ne mogu ni da zamislim kako ću sa detetom  GSP-om na +40C ili -20C po najvećim gužvama(posle radnog vremena)!!! Da li je to humano???user posted image Pisali smo žalbu ali je bez ikakvog obrazloženja odbijena (PU Boško Buha). Imate li neki predlog kako upisati dete u najbliži vrtić????

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:07:31   
minavb
Imam isti problem sa istom PU. Koji ste vrtić dobili a koji želite?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sofiki)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:13:51   
Sofiki
Dobili smo "Malecka" a tražili Mimozu u Krnjači...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:15:17   
minavb
Idite kod socijalnog radnika da se ponovo žalite. Drugi rok za žalbu je do 20.06.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sofiki)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:20:52   
Sofiki
Izgleda da taj drugi krug podrazumeva usmene žalbe,Soc.radnica je samo nešto napisala na papiriću i rekla da će zvati samo u slučaju ako dođe do nekih promena. Tako da grickamo nokte i čekamo...nemoćni da bilo šta preduzmemo,a ne znamo ni šta bi...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:41:31   
Anoniman
Minavb upravo mi je suprug u PU u Preradovicevoj, zena u racunovodstvu mu kaze da to vazi samo za decu rodjenu u oktobru 2011, za njih je na uplatnici akontacija za septembar, a mi ostali od jula. Ceka kod direktorke, na sta da se pozove?Najbolje na logiku i zdrav razum :)
Moze da ti se desi da ti ne daju ispavljenu uplatnicu ili je drugacije posto je tvoje dete starije?!! Mada ne kapiram

(odgovor članu Sofiki)
  Direktna veza do poruke: 743
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:42:24   
Olga75
uh , bre al je to kod vas komplikovano user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:46:04   
minavb
Prepisaću ovde deo moje prepisne sa Bogdankom Grbom iz SKupštine grada:
Roditelji novoprimljene dece potpisuju ugovor o dnevnom boravku deteta u predškolskoj ustanovi kojim se obavezuje da davaocu usluga plati akontaciju cene usluge, u visini važeće, utvrđene cene usluge ua željeni mesec polaska deteta u vrtić.
Kako roditelj ovde navodi da je željeni mesec polaska deteta septembar, to na uplatnici treba da stoji za mesec septembar.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:53:14   
Anoniman
Hvala minavb, poslah mu skracenu verziju sms-om, javim sta je bilo

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 746
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 13:55:54   
Anoniman
sofki moje dete je islo u Mimozu i to je upalo srecnim slucajem, ali nije bila primljena u Borci, Mimoza nam je bila treca opcija ... moram da ti kazem, da treba i veza user posted image

Pisi zalbu, pokusaj

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 747
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 14:00:18   
Anoniman
Minavb upalilo je, prichace mi kad dodje user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 14:08:51   
Sofiki
Ja to ne razumem,vas iz Borče u Krnjaču,nas iz Krnjače u Borču i druge delove grada,koja je to logika???user posted image  Glavni razlog zašto nije primljena je što nema 2 godine,čak smo naveli da može u decembru da krene...tada će imati 21 mesec,ali ni to nije upalilo,hteli smo i mart sledeće godine ali kažu NEEE,konkurs je za ovu godinu,konkurišite sledeće!A šta da radimo do septembra sledeće godine??? Užas! Tražimo vezu,ali ovde bi izgleda samo gradonačelnik mogao da pomogne!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2012 14:33:17   
Anoniman
A nasa je trenula sa 22 meseca, ma oni imaju samo stariju jaslenu grupu. Ma da, kakva logika bre, ali smo se premestili ove godine u Borcu, posle skoro cetiri porvedene u Mimozi

(odgovor članu Sofiki)
  Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here