|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.9.2017 11:57:02   
Tatjana.87
Ja sam pre neki dan saznala da oni odlučuju u koji će vrtić ićiuser posted image a baš sam se radovala imamo vrtić blizu u koji je i moj suprug išao,a kažu treba jaka veza da bi ga tamo upisali,videću sledeće godine da li ćemo uspeti.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.12.2017 14:08:12   
Sanjalicaaa
Zna li neko koja je procedura za promenu vrtica?
Mi smo u privatnom, ali hocu da ga promenim, najbilje bi bilo neki drzavni, ako ne bude moglo opet privatni, samo da ga promenimo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.12.2017 21:33:59   
vocicana
Ja se jos uvek mislim da li da se prijavimo na prolece ili da sacekamo kada bude bio pred treci rodjendan, mm b voleo da bude kuci, da malo sazri, izgradi koliko toliko imunitet, ne znam sta cu.
Toliko voli drustvo, nije bitno da li su decaci ili devojcice, danas smo setali, video je tr decaka, odah je pustio kolica i otrcao kod njih i trtljao kao blesavuser posted image , bas voli decicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.12.2017 22:37:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Zna li neko koja je procedura za promenu vrtica?
Mi smo u privatnom, ali hocu da ga promenim, najbilje bi bilo neki drzavni, ako ne bude moglo opet privatni, samo da ga promenimo.


Sanjalice pa zar je moguće da se tako ponašaju u privatnom vrtiću? Au čoveče. Kod nas je skroz drugačije. Ja ću kukati za vaspitačicama i vrtićem od jeseni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.12.2017 22:52:02   
dunja RR
Što Anči reče, stvarno, zar je moguće? Ali eto, svakakih ljudi ima ..pa i vaspitača..


Mi smo zadovoljni za sada, dobili smo konačno i drugu vaspitačicu i ona je ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.12.2017 23:00:42   
Duškić
Bas strasno, sta se radi. Moj bebac se polako prilagodjava.
Oko upisa nismo imali problema a ni vezu, jer je vrtic malo uvucen a nije toliko nabudzen kao obliznja dva.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.12.2017 7:24:06   
IvanaSK RR
Sto se tice upisa i privatni vrtic sa subvencijom države da napišem sta je potrebno od papira.
Podnosioc zahteva mora imati racun ili da bude ovlasceno lice i da ima onu belu karticu na kojoj je njegovo ime.
Ode se u privatni vrtic i oni vam daju papire i kazu sta treba. E sad, ponesto se izmenilo, pa ja nisam dobila prave papir ali su mi dali u 27.marta.
Reci ce da odete u Suboticku po odbijenicu. Ukoliko niste konkurisali u drzavnom vrticu mogu da prave problem, ali sam isla kod sekretarice koja mi je to resila. Za to je potreban detetov izvod iz matične knjige rođenih (kopija). Svuda mogu kopije i nije bitno koliko su stare.
Sa odbijenicom idete u privatni vrtic, tamo potpisujete ugovor.
Sa ugovorom i odbijenicom u 27. marta.
Tamo ce trebati 3 kopije ugovora, dve ili tri kopije licne karte, dve ili tri kopije državljanstva podnosioca zahteva, dve ili tri kopije izvoda iz matične knjige rođenih deteta, dve kopije racuna (bele kartice). Treba i prijava prebivališta za podnosioca, ja nisam imala ali nisu pravili problem.
Ovo gde sam pisala dve ili tri kopije je zato sto sam nesto kopirala tu kod njih, jurila u susednu zgradu da vidim da li moram otvarati racun ili moze sa ovlašćenjem...
U vrticu su mi rekli da treba samo jedna kopija, ali se tamo podnosi dva zahteva, jedan nulti da prime dete u vrtic i jedan finansijski.
Ja sam imala kod sebe i svoje i njeno državljanstvo, izvode iz matične knjige rođenih, licnu kartu, karticu-racun, ugovor sa vrticem i odbijenicu.
U suštini, nista komplikovano, al dok sam ukapirala da mi treba više kopija nego sto su mi rekli user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.12.2017 0:27:58   
MamaNecaVo
Ivana ako sam dobra skapirala,idem u privat i vrtic prvo.
Potom u drzavni.
Da li je potrebno za drzavni da predam papire ili?Taj deo nisam ukapirala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.12.2017 8:41:45   
IvanaSK RR
Prvo ides u privatni vrtic i sa njima sve dogovoris. Onda ides verovatno u Subotičku, jer se tamo dobijaju odbijenice. Ako nisi konkurisala za drzavni vrtic idi u Subotickoj pravo kod sekretarice, ponesi detetov izvod,kopiju.Ona ce ti dati da popunis papire kao da konkurises za drzavni vrtic. I kad ih popunis dobices odbijenicu.
Onda opet u privatni da sa njima potpises ugovor. I tada sve nosis u 27.03 u sekreterijat. Tamo popunjavas jos dva ugovora i dajes ostale papire.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.12.2017 11:44:22   
MamaNecaVo
Hvala ti.Spasila si me lutanja od kancelarije do kancelarije.
Resavamo narednog meseca pa sta bude.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.12.2017 11:47:57   
lesica
Nevena, ako si na Zvezdari (nisam pohvatala gde si) o da Subotička - upravni vrtić, po odbijenicu. Ako si na drugoj opštini, onda upravni vrtić opštinske pu.
Ostatak je detaljno Ivana ispisala.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.1.2018 23:58:49   
MamaNecaVo
Hvala ti puno!
Na Vozdovcu smo,moram se raspitati gde idem onda,mada ovo najbitnije sam pohvatala.
Jos samo da pohvatam kada krecemo u akciju. :) Zapravo,najveci problem mi je da nadjem vrtic kojima ima slobodno mesto a da nam je blizu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.1.2018 11:47:23   
IvanaSK RR
Nevena, ja sam ovaj cekala par meseci. Zovi ovih dana, vrlo moguće da se neki sele, na primer..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.1.2018 12:39:49   
MamaNecaVo
Nova sam u svemu tome pa sam kao pala s Marsa
Samo da vidim kako rade i zovem od ponedeljka. Ili obilazim,taman da vidim koliko mi vremenski treba.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.1.2018 10:31:11   
vocicana
Ja cu jos videti, nije tako komlikovana procedura. Srecno svima, sa sto manje stresiranja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.1.2018 7:29:39   
Sanjalicaaa
Ivana, da li u Subotickoj 2 mogu da se predaju papiri svakog dana ili imaju posebne dane kada rade sa roditeljima?

Zna li neko nesto o vrtiću Zvezdani Gaj?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.1.2018 10:15:07   
IvanaSK RR
Sanjalice, moze svaki dan, koliko ja znam. Kad god sam bila za bilo sta moglo je.
Zvezdani gaj je drzavni vrtic? Vi se prebacujete iz privatnog?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.1.2018 10:50:20   
lesica
Sanjalice, ono što ja znam je da je sasvim solidan, ako izuzmemo gde je, tj. koliko je daleko.

Unazad neko vreme se mnogo radi na vraćanju samog objekta u vrh zvezdarskih vrtića, i postao je centar mesečnih događaja cele pu zvezdara.
Prijatelji klinca vode gore, i više su nego zadovoljni.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.1.2018 11:06:26   
IvanaSK RR
Jao, pa da, Les me podseti... Tamo smo imali zavrsnu predstavu na kraju predškolskoguser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.1.2018 11:19:40   
lesica
Ivana, da, da Igromatura se tamo organizuje, ali tipa od prošle pretprošle godine se predškolcina periodično organizuje "Dan u Gaju", pa onda od ove godine poslednje sedmice u mesecu (svakog meseca) neki namenski program, gde su učesnici svi - i deca i roditelji, do sada je bilo i sportsko takmičenje, festival nauke, festival zdrave hrane... Planirane su neke biciklijade, u koješta još.
Ono što zaista znam je da se stvarno radi, i takođe roditelji iz samog vrtića su takođe vrlo lepo organizovani.

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.1.2018 11:20:23 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.1.2018 5:05:35   
Sanjalicaaa
Hvala vam na info.

Da, prebacujemo se iz privatnog. Tj. probacemo da se prebacimo.
Taj mi je jedna opcija i jos jedan blizu tog. Mada, pitanje je da li ima mesta.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.1.2018 11:40:54   
Sanjalicaaa
Opet ja.

Da li Ilija koji ima trenutno 2god i 2 meseca može da ide u vrtić ili mora u jasle?

Zvezdani gaj nema jasle.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 17.1.2018 11:41:27 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.1.2018 11:42:44   
IvanaSK RR
Mislim da mora jasle. A trebalo bi od juna ili septembra da predje u vrticku grupu.
Mada, to zavisi i od vrtića. Mozda sa njima da vidis da li moze odmah u vrticku grupu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.1.2018 12:05:02   
lesica
Sanjalice, Zvezdani gaj ima 2 jaslence grupe, a Dečiji centar Zvezdani gaj 3 jaslene grupe.
Jedino je pitanje da li je to pri samom objektu.
(ovo su dva kao odvojena vrtića a u principu pri istom objektu)

U pu Zvezdara jedino ovi vrtići nemaju jaslene grupe : Mašta rije, Naša bajka, Plavi čuperak, Veseljko i Zora.
A Zvezdara i Slavuj su isključivo jasleni objekti.

Sigurno je ovako!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.1.2018 12:09:15   
Maraj
Da li su konkursi za drzavne vrtice samo u maju mesecu? Ima li jos koji rokza predaju papira?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here