|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda mraz
9.12.2008 12:13:10   
Anoniman
Već sam angažovala deda mraza, hvala!

Ti si nova? user posted image

(odgovor članu jelc)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Deda mraz
18.12.2008 9:06:22   
Anoniman
Naučnici: Deda Mraz koristi tehnologiju
 
Sigurno ste se već pitali kako Deda Mraz putuje oko sveta na svojim sankama u koje su upregnuti irvasi i isporuči igračke svoj deci naše planete za samo jednu noć. On koristi vremensko-prostorni kontinuum, tvrde naučnici, prenosi Rojters.

Magija Deda Mraza nije samo u tome što pređe skoro 322 miliona kvadratnih kilometara i poseti na milione dece u samo jednoj noći.
On razume da se prostor i vreme rastežu i zna kako to da uradi. On sabija prostor i na taj način dobija šest meseci da isporuči poklone. Iako nama izgleda da on sve to obavi u treptaju oka, on u stvari ima pola godine na raspolaganju.
Naučnici su krenuli od pretpostavke da Deda Mraz ne nosi na svojim sankama sve poklone. To bi bilo nemoguće, već se on koristi nano-tehnologijom da "uzgoji" poklone koje stavi ispod jelki.
Najslavniji dedica na svetu je shvatio kako da "uključi" ono što mi zovemo "nepovratne termo-dinamičke osobine" i on, u stvari, postavi čađ, slatkiše i razne prirodne materijale pod jelku i povratnim procesom on njih stvori, odnosno "uzgoji" poklone, zaključili su naučnici.
Preispitano je i drevno pitanje s kojim se Deda Mraz suočava svake godine – ko je bio dobar, a ko nije? Naučnici su ocenili da on sigurno ima velike antene kilometrima dugačke, postavljene ispod snega na Severnom polu. Mreža je raspoređena gledano u milimetrima, tako da dedica može da prima signale poput radara.
Deda Mrazove sanke sigurno su opremljene sa sistemom navigacije, jer on obilazi sve kontinente i prolazi kroz sve vremenske zone, a njegovi irvasi su genetski uzgojeni da lete, balansiraju na krovovima i vide u mraku, istakli su naučnici.

IZVOR

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deda mraz
25.12.2008 10:55:53   
Anoniman
Bile smo juče Makili i ja da pazarimo paketiće. Prvo da vam kažem, njen trba raste... user posted image  Baš je slatka! user posted image

Kupili smo u svaki paketić sledeće:
- mini jafa
- mini munchmallow
- kinder čokoladice
- čips manji
- smoki manji
- čoko smoki manji
- štapiće obične
- štapiće sa kikirikijem
- neki keks (ne bih iznosila ime, ne znam, jer je bio kao nagrada za već neke kupljene proizvode)
- bojanku

Deda Mraz kesa (srednja) je puna, paketić izgleda bogato, a vrednost paketića je 320din (izračunala ja user posted image )... pa čisto da znate ako planirate i tako nešto (slatko, i za grickanje) da kupujete deci.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deda mraz
27.12.2008 14:30:51   
Anoniman
Sutra je taj deda mraz sto smo Makili i ja organizovale! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deda mraz
27.12.2008 15:14:21   
guppy RR
hoće biti slike?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deda mraz
27.12.2008 15:18:09   
andrijana
Guppy slike obozava,ja bih ih stavila ali nemam pojma na koji nacin. Ili sam glupava ili stvarno ne moze. user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deda mraz
27.12.2008 22:02:26   
Anoniman
Bar jedna sigurno! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deda mraz
27.12.2008 22:03:13   
guppy RR
Jao andri, kad bi ti znala pomoći user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deda mraz
28.12.2008 6:03:30   
gracija
Danas moja Milica ide da primi paketic od Deda mraza.Sinoc je jedva zaspala od uzbudjenja.Pa deset puta je ponovila"Jel samo malo spavam i onda idem"?Mi joj kazemo "Da Milice" a ona opet "A da ne zakasnim"?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deda mraz
28.12.2008 10:41:30   
guppy RR
Hahahhahha, javi kako je bilo!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Deda mraz
28.12.2008 12:24:46   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Deda mraz
29.12.2008 6:02:58   
gracija
Predstava i desavnje oko Deda mraza pocelo je u 17h.Medjutim,Mici je bila spremna u 15h,i cekala je da se mala kazaljka pomakneuser posted image .Jedva nekako izdrzasmo ...Naravno tata je odveo,posto je mama opet bila u horizontaliuser posted image .
Prvo je bila lutkarska prestava,pa klovnovi i konacno Deda mraz.Plesala je sa Deda mrazom i dobila veeeliki paketic.Sve je bilo super,ali joj je nesto ostalo ne razjasnjeno i kad je usla u kucu prva recenica je bila:"Pa mama zamisli klovnu je otpao nos,sta ce on sad"???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Deda mraz
29.12.2008 10:26:04   
Anoniman
BILO JE SUUUUUUUPER! JUPIIIIIIIII! LUKA JE ČAK I U MIKROFON PEVAO! SLIKU SA DEDA MRAZOM, LUKA SAM NEMA... PRIČAO JE SA NJIM, ALI JE DEDA MRAZ IPAK JEDAN SUMNJIVI ČIKA. user posted image  

EVO JEDNA SLIKICA (MOŽDA BUDE I VIŠE... NE ZNAM SADA ŠTA ĆU DA ODLUČIM KADA BUDEM POSTAVLJALA. user posted image

user posted image


(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Deda mraz
29.12.2008 18:46:57   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: gracija
"Pa mama zamisli klovnu je otpao nos,sta ce on sad"???user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Deda mraz
10.10.2009 17:14:01   
Anoniman
Evo je Maya. Pocetkom novembra.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Deda mraz
10.10.2009 17:14:39   
Maya21
hvala! imam ideju jednu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Deda mraz
10.10.2009 17:15:43   
Anoniman
Kakvu? Imam br deda mraza u tel. Pise> Deda Mraz 06* *** *** user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Deda mraz
10.10.2009 17:20:31   
Maya21
pisem ti pp :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 12:51:05   
New Mom
Mm i ja smo rezervisali dolazak Deda Mraza kući, za naše klince i zaovinog malog, za 30.12.
Prošle godine smo sa terase gledali kako u susednoj kući tako dolazi i oduševila sam se!
Za troje dece je 1200 dinara, dolazi sa pomoćnikom (mi smo birali Sneška Belića), paketiće mi spremamo.
Jedva čekam!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 12:54:12   
Torbica
Super fora NM, ja se mislim - kod mene u firmi ce biti predstava dekica i paketici, kod mm isto, pa RR dekica. Mislim da im je dovoljno. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 12:56:17   
New Mom
Moji nemaju prilike za predstave u firmama, pa eto...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 13:02:45   
vikiveki
To baš super ideja,nisam čula da li i ovde ima neko ko tako dolazi po kućama to je baš dobra ideja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 13:25:55   
Torbica
Prosle godine se mm maskirao i za kucnu varijantu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 14:29:40   
Lu

IZVORNA PORUKA: New Mom

Mm i ja smo rezervisali dolazak Deda Mraza kući, za naše klince i zaovinog malog, za 30.12.
Prošle godine smo sa terase gledali kako u susednoj kući tako dolazi i oduševila sam se!
Za troje dece je 1200 dinara, dolazi sa pomoćnikom (mi smo birali Sneška Belića), paketiće mi spremamo.
Jedva čekam!user posted image

Super idejauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Deda Mraz
26.11.2013 14:45:21   
New Mom
Moram da priznam da smo mi odrasli bas uzbudjeni. Ispasce da je zbog nas a ne njih.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here