|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:51:01   
bebać
e ajte sada,sve što vam je srcu prozborite,ovo je plafon,mada ja bi se odala i kad bi pisala ne znam kako i kud i gdje...ali ne bitno..let's play the gameuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:51:09   
Anoniman
jel ovo tema o anonimnima ili kako se postaje anoniman ili nešto drugo user posted image
sad ste me zbunile user posted image user posted image

ja nisam prevarila muža i nisam nikad bila druga na listi..... ja volim da uvek budem prva user posted image

više mi se svidja kad mi stoji Mod.... izdah se!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:52:00   
bebać
hahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...rekoh ja vama,zaboravila sam stavit gore onu kvaku na 'anoniman'...ljudi ja crkoh od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:52:21   
Anoniman
evo ja cu kad sam bila djevojka znaci nekih 14 godina hodala sam sa jednim deckom tri godine bilo nam je super i ja sam nakon srednje skole otisla na ekskurziju i tamo sam bila sa jednim crnogorcem ali je to biouser posted image to je bilo za jednu noc.vratim se ja kuci i raskinem sa svojim deckom i s kontam sta sam sve propustila zbog njega.i od tada sam varala sve zivo naravno u braku nisam nikad sve sam to radila pre braka i taj okus zabranjenog voca mi je super i bila sam u vezi sa ozenjenim muskarcem i bilo nam je super eto toliko samo da kazem da sam sve to radila pre braka a braku ne bi nikada jer mi je brak svetinja tako da mi je mladost bila relativno burna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:54:49   
bebać
pa ja u suštini i nemam šta reći,jer sam vam već rekla svoju story...mada mi je tema extra i mogla bih razglabat o tome danima....ionako sve je za ljude,samo neka postoje neke granice koje su nam bitne i svete,a svako ima svoje

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:55:22   
Anoniman
Ali da li biste bile ljubavnice na jednu noć zbog luuuuudog seksa;iskreno?

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:56:23   
Anoniman
ja licno nikad previse mi mm znaci.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:56:32   
Anoniman
Ja ne bih nikada!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:56:35   
Anoniman
Eeee, nikad ne reci nikad! Ko zna sta te ceka sutra! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:59:00   
Anoniman
Ja sam mom dragom rekla, ako ikada misli da me prevari, samo da ja to ne saznam... user posted image
a ustvari to sam svakom i pre njega pricala - pa Boze moj, sve je to za ljude i svi smo gresni... nisam ni ja bila cveckica, samo kad bi pocela da pisem, mislim da bih pre napisala roman, nego 3-4 reda...  hahaaaaa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:59:16   
Anoniman
Bila sam u tajnoj vezi sa jednim momkom, bilo je to pre braka. On je imao devojku, ja sam imala momka. No, bilo je lepo dok je trajalo, niko nije bio zaljubljen... Tj bili su zaljubljeni, njegova tadasnja devojka i moj tadasnji momak. user posted image

Mislim da su te varijante ok ukoliko im se tacno odredi mesto: samo sex. Medjutim, ima jos jedna bitna stvar, a to je da od kada sam upoznala mm, verna sam. Mislim da je vernost na duge staze jako bitna. A pre toga se mozemo zezati. Jednostavno se ne bih usudila da prevarim svog muza iz straha da bi mogao da sazna.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:59:18   
Anoniman
jao sto sutite sram vas bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:00:21   
Anoniman
znajuci kakvih muskaraca ima, ja sam isto trazila nekog ko je nije sklon avanturama, ali ni to se nikad ne zna! Danas covek ni u sta ne moze vise biti siguran! Mada ni to ne bi bilo zanimljivo, zar ne? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:01:35   
Anoniman
hi hiiiii user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:02:26   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anoniman

jao sto sutite sram vas bilouser posted image


Ja rikavam na ono Anoniman, aaaaaaaaaa hahahahhahaha, ludo, ludoooouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:03:53   
Anoniman
i ja sam bila druga, necija ljubavnica, ali to je bilo davno pre braka. u braku se vec ne bi usudila na to jer previse volim i cenim svog muza. od te veze, nikad nisam nista ocekivala, znala sam da sam druga i da ta osoba nece nikad ostaviti svoju porodicu, ali to nisam ni htela jer ne bi mogla da zivim sa takvim teretom, da sam nekome rasturila brak i da necije dete pati. iskreno, ne znam da l sam bila zaljubljena ili samo previse usamljena, al bilo nam je divno! i mozda je bilo tako jer smo oboje znali da nece da traje dugo, a mozda i ne... razisli smo se kao prijatelji. vazno je da znate, da ni on ni ja nismo bili u svom rodnom gradu, pa je valda teret cele te veze za mene bio manji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:04:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ali da li biste bile ljubavnice na jednu noć zbog luuuuudog seksa;iskreno?


Pre braka ili sada?

Sada ne bih sigurno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:05:01   
Anoniman
ma sta imam da budem anonimna, kad bi verovatno izvalili po pisanju ko je ko. Opustite se, sve je za ljude... a mislim da smo sve ovde itekako razumne i trezvene da bi nekog uopste osudjivale! Uostalom, svako ima svoj neki greh... 100% sam sigurna (bar u to), da ne postoji savrsenstvo!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:05:02   
Anoniman
Mi sa dve crtice imamo veliki problem, nisam protiv ako je samo dobar seks, ali kada godinama pravis bebu, e tu nema sanse za prevaru jer si posvecen svom problemu, a niko ne zeli da rizikuje dok pravi bebu, pa se posle pitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ko zna nekada, slazem se sa onim nikada ne reci nikad, znam puno primera.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 15:06:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:07:43   
Anoniman
zanimljiva anonimnost sa 2 crtice! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:11:26   
kumara

IZVORNA PORUKA: Trinny

ma sta imam da budem anonimna, kad bi verovatno izvalili po pisanju ko je ko. Opustite se, sve je za ljude... a mislim da smo sve ovde itekako razumne i trezvene da bi nekog uopste osudjivale! Uostalom, svako ima svoj neki greh... 100% sam sigurna (bar u to), da ne postoji savrsenstvo!


user posted image user posted image user posted image Trinny!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:12:41   
Anoniman
da,slažem se nikada ne reci nikada....to za prevaru...ali mislim da se ne bih usudila,jer zaista cijenim i poštujem svog supruga,ne zaslužuje on to kad sve saberem i oduzmeme...samo radi mog hira,ne bih mogla živjeti sa grižom savjesti,i uvijek ama baš uvijek bi se pitala da li će saznati....a ionako,sex imamo extra tako da i kad bi(od kud znam jednog dana)nikad ga ne bi prevarila radi sexa..morao bi postojati drugi razlog

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:32:34   
Anoniman
ma, normalno je da svi negde imamo grizu savesti... i ja iz ovog ugla sada sa II crtice i pred samim brakom, ni ne pomisljam na to, a i naravno da moj dragi to ne zasluzuje... samo ko moze garantovati da se sutra zbog ovoga ili onoga nece ugasiti ta ljubav koja nas sve spaja... ili da nece doci do nekog perioda zasicenja, kad ce neka strana pozeleti samo MALO nesto sa strane... a mozda bas to i bude okidac za povratak strasti i osecanja...
Koliko se secam, prosle godine sam bila kod jedne astrologkinje, koja mi je inace rekla kako cu jednom u braku imati malu avanturu, koja ce inace podstaci ponovno radjanje strasti i ljubavi, posle koje ce mi brak biti jos cvrsci... ko zna koliko je to istina za mene, ali opet nije nemoguce, zar ne?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:33:11   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here