|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 13:44:09   
Animsaj9
dunja nasmeja meeeeuser posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 14:10:45   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 14:15:25   
suzi kju
Haha hit!!! I istinito user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 14:15:39   
Anck Su Nmaun
hahahaha
Ovo za carape sam ja... uzaludno cekam drugu user posted image

A ovo za grebanje tegle eurokrema .. mislim da to svuda rade user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 17:10:16   
IvanaSK RR
Videh ovo na fb danas i polomih se od smeha user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Problemi u Srbiji
4.12.2016 18:19:32   
branki*
user posted image user posted image kako je dobro!sama sa sobom se naglas smejemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Problemi u Srbiji
5.12.2016 0:01:30   
dijana1*
Ahahahahahuser posted image
Veciti problem sa carapama.
A uvek imam par carapa u BG i par u BL i kao spojicu ih. Ali uzaldno uvek jedne cekaju drugeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Problemi u Srbiji
5.12.2016 0:15:24   
Mariya
Jooj, ja sam se prepoznala u baš dosta stavkiuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Problemi u Srbiji
8.12.2016 17:41:56   
Anck Su Nmaun
Evo ga Hrvatska predsednica treba da se zivini sto se u paketivcima koje je podelila nekoj deci nasla cokolada iz Srbije (Pionir Subotica) a mi samo kupujmo strano.... da ne verujes!! A otici u nasu prodavnicu, treba da naprave nagradnu igru ako pronadjes domaci proizvod sledi ti nagrada user posted image Gde miii zivimo....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Problemi u Srbiji
9.12.2016 16:35:13   
mali_mis
Mene najvise izludjuje sledece:
Poste, banke imaju nekoliko saltera, ali samo jedan, eventualno 2 rade, a guzva kao da dele za dzabe. Plus supermarketi, sa po barem 4 kase, jedna radi, naravno redina. E to mi nikad nece biti jasno, pa zar im nije cilj da se sto vise posla odradi za krace vreme, oni zadovoljni, oni koji trpaju pare u dzep jos zadovoljniji, narod zadovoljan sto nije proveo citav dan u redu. Ali, Boze moj, ko sam ja da se ista pitam user posted image

A ono sto je Dunja okacila je definitivno tacno, i sama sam se pronasla u dosta stavki user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Problemi u Srbiji
9.12.2016 16:54:00   
Mariya
Mišu,kase su tu, ali nema radnika jer što više radnika imaš to više plata moraš da dašuser posted image Pa zato imaju po 2-3 kasira u megamarketuuser posted image da što manje njih radi posao više za ljudi!

< Poruku je uredio Mariya -- 9.12.2016 16:59:38 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Problemi u Srbiji
13.8.2017 7:53:41   
branki*
problem u srbiji!gde god da podjem da nesto izvadim,trista papira i izvestaja mi treba,nedelju dana jurim papirologiju za bilo sta sto mi treba.
ako je neko na bolovanju,npr socijalni radnik ili psiholog,taman posla da nadju zamenu,nego cekas dok taj ne dodje sa bolovanja,a tebi sto ovamo istice rok ili zuris,ko te pita.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Problemi u Srbiji
14.8.2017 8:14:47   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Mariya

Mišu,kase su tu, ali nema radnika jer što više radnika imaš to više plata moraš da dašuser posted image Pa zato imaju po 2-3 kasira u megamarketuuser posted image da što manje njih radi posao više za ljudi!



A na sve ovo jadni kasiri i pune rafove.Bukvalno se kida radnik na delove.Ubacuje robu,puni raf,trči na kasu kada "zagužva" .Onda im se odbija manjak od minimalca.U Srbiji je radnik pretvoren u roba

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 12:13:01   
Ana RR
Jutros muža zove ujak, kaže treba da nađe 20 ljudi koji će potpisati da će glasati za vučića (namerno malim slovima) kako bi mu sin bio primljen za stalno na posao (5 godina radi na određeno). Da li je ovo realno? Meni je apsolutno jasno kakva je država i vlast nam u njoj, ali da li je to realno?! Toliko sam besna da me želudac boli. Mm se izvinio ujaku i rekao da ne može to da uradi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 12:19:21   
Misha i Ljisha
user posted image cuj samo SAMO 20, pa super hehe... Mislim razumem i muza ali ja sad svima govorim, ma daaa potpisacu se bez brige. Svim strankama sam se potpisala i svima i svi me zovu i uvek kazem da da jeste isla sam glasala sam za vas user posted image Ljudi vise ne znaju sta ce. Evo komsinica se isto boji da ce ostati bez posla ako ne nabavi ne znam koliko glasova. Njoj sam poslednjoj dala svoje podatke.Mlada devojka, zavrsila psihologiju, radi svoj posao ubi se ali dzaba, njih ne zanima da li radis posao vec da li si im nasao potpise.
I vrti se sve u krug. Meni su nudili posao i ja budala mlada i glupa kazem pre cu pasti travu user posted image To je bilo pre 10 godina, nisam jos imala porodicu a za sebe cu lako, a sad vec sa porodicom ne znam mozda bih se i uclanila negde nemam pojma. mislim nisam taj tip coveka nervira me to pa se nisam upustala u tako nesto. Brat mi je cak bio poslanik skupstine grada pa mi nije "nabacio" posao niti je on svoj posao dobio preko stranke, on je jadan hteo nesto da menja i mesec dana nakon sto je postao poslanik je vec rekao da izlazi iz politike. Odmah se u startu razocarao i skapirao da ipak tu ne moze nista da se promeni, ne moze jedan covek pa cak ni 5 u manjini su

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 12:35:25   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jutros muža zove ujak, kaže treba da nađe 20 ljudi koji će potpisati da će glasati za vučića (namerno malim slovima) kako bi mu sin bio primljen za stalno na posao (5 godina radi na određeno). Da li je ovo realno? Meni je apsolutno jasno kakva je država i vlast nam u njoj, ali da li je to realno?! Toliko sam besna da me želudac boli. Mm se izvinio ujaku i rekao da ne može to da uradi.

Ovo je vec poznato. Godinama to rade. Samo zamisli kako je u manjim sredinama kad je u Bg-u tako.
Evo primera, Una je prvih meseci u predskolskom imala vaspitacicu na zameni. Divna, mlada posvecena deci. Kad je druga vaspitacica dosla sa porodiljskog, razgovaram ja sa ovom prvom, pitam je gde ide, kaza da nema pojma, setaju je od vrtica do vrtica, od sela do sela. Kaze zato sto nije u stranci. Posle mozda dva meseca vidim ja na FB-u njene slike, ladno postala clan i aktivista SNS-a. Da li je dobila posao za stalno, ne znam. Da je razumem - razumem. Da nikad ne bih mogla tako - ne bih.
Kod nas se cak iz stranke mesaju pri formiranju odeljenja u prvom i petom razredu. Toliko to daleko ide.
Imala bih mnogo toga da kazem na ovu trmu, ali je mozda bolje da cutim. U Krusevcu uopste nije bas pametno javno se izjasnjavati da si protiv vlasti.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 12:47:49   
Milena18
Joj Ana, kako je to užasno. Razumem donekle i tog ujaka, verovatno ga očaj tera na to, ali ja bih postupila isto kao tvoj muż.
Ja sam svojevremeno trpela pritisak na poslu jer nisam potpisala peticiju podrške tadašnjem ministru zbog ispada sa novinarkom koji, sigurna sam, svi pamte. Bilo je teško, ali da sam se potpisala, znam da bi mi bilo muka od same sebe i dan danas. Najstrašnije mi je kad pomislim da će naša deca odrastati u takvoj sredini. A znam da ja nikako ne mogu da je vaspitam da se u tim uslovima snalazi. Zato bih najviše i volela da odemo iz zemlje.


< Poruku je uredio Milena18 -- 30.1.2018 12:49:27 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 12:57:54   
Ana RR
Mm se iznervirao, ionako nam skoro svaki dan dolaze na kapiju i pritom se ljute jer nam je kapija uvek zaključana pa ne mogu da uđu (user posted image ) a mi nećemo da siđemo već ih sa terase otkačimo. Pre neki dan su naleteli baš kad smo se isparkiravali iz garaže i srećni krenuli da ulaze u dvorište. Ja ih presrela i rekla da sns ne primamo u kuću. "Znači niste za vladajuću vlast??" pitaju me začuđeno, rekoh naravno da nisam. Aha, da upišemo. Ma piši šta hoćeš samo mi se čisti iz dvorišta. Svako božji dan smaraju ljude, pa da li je to normalno?! Ja bih na dupe progovorila kada nešto ne volim, ne mogu da prećutim. Utroba mi se okreće od ove zemlje i vlasti i tupavih ljudi u njoj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:02:14   
Misha i Ljisha
za to bih se i ja iznervirala. MEni ne ulaze u dvoriste. Bezobrazluk. Mene gnjave telefonom pred izbore i to ih otkacim brzinski.

Kazem razumem i tu vaspitacicu i moju komsinicu i vaseg ujaka. Sve njh razumem. To sto mi nismo takvi i nismo dobili posao preko njih, pa zapita se covek ponekad ko je ovde lud? Ne?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:10:08   
Milena18
Ja se pitam koji će biti sledeći kriterijum za zapošljavanje kad većina stanovništva bude aktivna u stranci, a radnih mesta nema baš toliko iko ih u državnoj službi uveliko izmišljaju uprkos navodnoj zabrani zapośljavanja.
A da se pitam ko je lud - ne pitam se. Smatram da postupam po savesti, kao i drugi koji ne pristaju na to. A oni koji pristaju valjda imaju drugačiji sistem vrednosti i drugačije prioritete. Razumem ja njihove razloge, ali na duge staze to ne vodi ničemu, samo još većem propadanju države.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:33:44   
gagana83
Ovo i ja kazem. Kad svi budu u SNS-u, kako ce posle zaposljavati. Mada, imaju oni maste pa izmisljaju nova radna mesta, tipa upravnik tunela.
Kod nas i dolaze u dvoriste pred uzbore, i zovu. Zbog prirode mog posla ne smem da se izjasnjavam javno protiv njih,(mislim, pricam ja svima za koga sam, objavljivala sam svasta na FB-u, ali kad dodju ovako vrata, a ti si privatnik koga ocas posla mogu da zeznu, onda pazis) ali sam se zato poslednji put kada su dosli i pitali me za koga cu da glasam, pravila luda da ne znam da su izbori i pitala onu siroticu ko sve ucestvuje na izborima. Nije znala da mi kazeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:47:36   
Ana RR
Hahahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:47:56   
Misha i Ljisha
Kako sta ce kad svi budu u sns. Pa onda ce stvoriti novu stranku user posted image crnjak.

Ne zivim u tom svetu, kako da kazem, ne zivim u tom svetu ucenjivanja. Mm je u drzavnoj firmi, i kod njega je haos u firmi pred izbore. Kod mojih vecito dilema jaoo ovaj direktor onaj je postavljan ovde onaj onde. Ja posto ne radim u drzavnim firmama kao da nisam prisutna. Kako da kazem. I drago mi je zbog svoje psihe. Ne volim ucenjivanja, ne volim uslovljavanje, oterala bih ih gde sunce ne svetli ko sto i jesam pre 10 godina. Ali kazem ponekad PONEKAD se zapitam ima li smisla protiviti se? Njih bas briga ako necu ja ima ko hoce. Mogla sam eto imati stalan posao odavno a po koju cenu? Ne znam. Hocu reci ne osudjujem ljude koji su ucenjeni osudjujem ove fanatike koji svojevoljno propagiraju stranke. I npr penzionere (imamo ih i u familiji) koji glasaju i jedvacekaju valjda okupljanja od strane sns.


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Problemi u Srbiji
30.1.2018 13:58:31   
MamaNecaVo
Mene su malopte spopali.
Nude mu Rununiju 3 nocenja sve placeno i eskurzije po Srbiji.
Nema sta im nisam rekla.
Gore pomenuti.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 12:58:42   
mama Jo
Jezivo stvarno... svasta rade, i neverovatno koliko ih ima svuda i neverovatno sta sve rade...a jos jeziviji mi je procenat ljudi koji ,,pada" na takve stvari...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here