|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:01:44   
Ana RR
Divan je Rosi user posted image

Suzi, pa geni su to, kako drugačije user posted image

Marko voli šah, imaju i u vrtiću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:04:38   
Mala Elena
Danas rekoh E da ce me zaboleti glava a ona pridje i poce da mi masira ramena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:11:43   
dunja RR
Anči, i kod vas su geni user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marko voli šah, imaju i u vrtiću user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:15:43   
Ana RR
Pa da, hihihi. Stric mu još uvek povremeno obilazi turnire po Americi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:19:55   
Misha i Ljisha
Rosita divno user posted image

A za decake i sah nemam reci. Divna vestina koja razvija vijuge. I treba da imate planoveza obilazenje turnira heheh..Moja D igra u kafani, kafanski user posted image ali iskreno ja nemam pojma kako ona igra sah jer uvek ide sa tatom u fakanu user posted image

ME i mene D pre neki dan masirala user posted image i celu me natrackala kremom. Drugacije se ne bih namazala iskreno

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.3.2018 18:20:58 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:24:02   
dunja RR
Potpuno ga razumem Anči :) Imam jednog takvog. Mi smo skontali da na Kritu počinje veliki turnir u šahu 18.7. a mi stižemo 17.7. I kaže D, jel možeš da premset_iš smeštaj dole na jug, u Paleohoru (tu je turnir) E ne može velim user posted image , ali garant ćemo jedan dan morati da odemo, jer nije nam daleko, Paleohora i pripada regiji Hanje, a taman ćemo S i ja na plažu, divne su dole.

Grci, kao i Rusi vole šah.

Izvinjavam se na offf user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:27:57   
dunja RR
Jeste. Ljišo, a Jevreji recimo obavezno decu od malena uče šahu. I imaju uvek puno velemajstora, proporcinalno svom broju.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

A za decake i sah nemam reci. Divna vestina koja razvija vijuge.



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2018 18:29:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
6.3.2018 18:30:00   
dunja RR
Zaboravila sm još nešto da kažem, i neću više user posted image

Moja dvojica su sada na turniru šaha, u Radničkom, nisam spomenula user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.3.2018 0:03:39   
mama Jo
Mi smo kao deca kod dede obavezno igrali sah... kako ste me sad samo podsetile! Jedva cekam sad da odem u selo da vidim da li je sah jos u zivotu, i najiskrenije se nadsm da jeste...
Slucajno sad naleteh i na ovo:

http://zelenaucionica.com/igrajuci-sah-deca-nesvesno-uce-dragocene-zivotne-lekcije/

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.3.2018 10:49:36   
Ana RR
Haha, Dunja, baš ste uboli vreme i mesto za letovanje user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.3.2018 4:44:55   
Dora89
E, bravo za njih! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 8:53:25   
Misha i Ljisha
Ja nakon jucerasnjeg takmicenja sa mamama i decom mogu reci da sam jaaaakooo ponosna na svoje dete. Pravi mali sportas. Nismo nista osvojile nas dve user posted image ali je jedina koja se nije durila i kmezila jer nije pobedila u necem user posted image

Cak smo za jednu igru sedele u turskom sedu (mame) i moja D dosla i rekla vaspitacici "Moja mama nece moci da igra ovu igru zbog stomaka" ahahha ja rekoh ne brini mocicu i naravno da sam igrala, cak pobedila u dve runde ahhaha....

I jutros dolazim u vrtic i predajem je kad vaspitacica mi govori isto ono sto sam i ja zakljucila. Da je jedina koja se nije durila. user posted image

Cak je meni u jednom momentu bilo krivo, D je pobedila jednog malog u prvoj rundi i on je poceo da se kmezi i place. I onda je vaspitacica rekla hajde ovo je bilo zagrevanje. Ja naravno nisam nista rekla posto D nije nista rekla (znaci nije moje da se mesam) i tu drugu rundu je D izgubila od tog decaka i ona je ispala.

Vazno je ucestvovati user posted image Ma pucam od ponosa ehheheeh..

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 9:34:06   
mama Jo
Bravo Dunja!! Nosi pravi sportski duh u sebi i fer plej 😊
Retko ko i od odraslih tako reaguje a posebno deca, jedno veliko user posted image za nju...
Ljisho, iz tvojih postova o D, ona mi deluje kao jedna sasvim i potpuno s v o j a... i to je sjajno!! Samo neka takva i ostane uve! Svoja!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 9:38:32   
Misha i Ljisha
hvala Mama Jo user posted image , i moja drugarica (psiholog spominjala sam je) isto kaze za D a ja opet kazem da je svoja jer je jos uvek u svom svetu. Videcemo kad je osamari stvarnost user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 10:12:11   
veselicaa
Moram da pohvalim moju A.sve je petice naredjala,a uci za nekoliko takmicenja uporedo,Stalno uci sa drugaricom,dolazi ona kod nas pa A ide kod nje,toliko su dobre a drugarica je jedno pametno i fino dete,odusevim se kada ih vidim kako uce zajedno.Ja obozavam kada vidim neko kulturno dete i hvalim i tudju decu.Inace kada dodje iz skole igra se i sa Ninom,pa pomogne i S oko domaceg,uvece uzme svoj telefon pa se dopisuje sa drugarima,sve stigne.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 11:05:29   
Misha i Ljisha
veselice sto ja volim da cujem da takve dece ima jos user posted image bravo za curicu kojoj nista nije tesko i koja sve stize

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 11:39:38   
mama Jo
Mame budite ponosne! Vase divne curice treba da budu primer drugoj deci! A vama ne treba bolja potvrda da sve radite kako treba!!
user posted image za devojcice ali i najvece user posted image za roditelje!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 12:10:14   
jess021
Veselice, bravo za devojcicu!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 12:12:13   
veselicaa
Hvala drage,Jess :* :*

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 13:10:19   
Sarav
Vesi, bravo za Auser posted image vredno i pametno dete sve postigne. I treba da budeš ponosna! ❤️

Bravo i za Ljišinu maluuser posted image odskače od vršnjaka po zrelom ponašanju, i to je roditeljska zasluga. Izrasta u divnu devojčicu.

< Poruku je uredio Sarav -- 15.3.2018 13:15:08 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.3.2018 13:37:30   
vocicana
Bravo za svu pametnu decicu. Vesi stvarno je divna!
Ljisouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.3.2018 12:52:28   
Sanjica26 RR
Nas tri se jutros spremamo za sluzbu. Nema nesto T da izadje iz sobe. Ulazim ona namesta krevet. Naravno da sam je pohvalila. Sofija je krenula da place, jer ona svoj nije namestila. Nece da ide dok ne namesti. Morala sam da se izujem i da namestim ja.user posted image Bas sam ponosna na njih dve. Posebno na S sto tako mala ima osecaj za cisto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.3.2018 14:34:17   
mama Jo
Bravo devojcice 😊user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.3.2018 20:21:10   
vocicana
Devojice su zlatne, ti i Sanjice zasluzna za to, bravo za tebe. Gledaj mamu biraj kcerku.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
19.3.2018 6:42:21   
Misha i Ljisha
Sanjice bravo za curiceuser posted image svaka im cast. Divne su. Svaka tebi cast. Meni je divno kad deca rade stvari bez da im kazes, kaf imaju taj osecaj. Ja prva kazem da ne znam kako izaci iz "kruga ucenjivanja" nekad.molim te podeli mudrostiuser posted image .
Verujem mnogi kao i ja govore "pokupi igracke pa krecemo" eto jedan primer, a ja bih bas volela da se moja frajla sama seti nekaduser posted image . A ne da ja vecito nesto naredjujem i ucenjujem.

Negde gresim.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here